Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Erdõbénye Drótszamár Fesztivál | Erdõbénye

- - - - -

  • Please log in to reply
192 replies to this topic

#121
pecsenyep

pecsenyep

    vendég

  • fórumtag
  • 37 posts

Sziasztok,

Örülünk, hogy mindenki jól érezte magát!
Elsõ alkalommal rendeztünk versenyt, és nagyon jó érzés volt, amikor láttunk milyen sokan jöttetek, bevallom õszintén nem számítottunk ilyen sok indulóra...
Köszönjük a visszajelzéseket, továbbra is várjuk a pozitív és a negatív kritikákat, értékeléseket.
A hibákat jövõre kijavítjuk, hogy minden még jobb legyen - Nektek!

Elkészült az eredménylista, itt találjátok (az oldal alján):
Erdõbénye Drótszamár Fesztivál - 2010 eredmények

Hamarosan begyûjtjük a képeket is, amint meglesznek, szólunk!
Még egyszer köszönjük, hogy ott voltatok és részvételetekkel egy hosszútávú rendezvényt alapoztatok meg!


Örülök , hogy ilyen jól sikerült a rendezvényetek !
Örömmel hallom , hogy elégedettek vagytok a nevezõk létszámával ( kicsit féltem , hogy ennyi nevezés kevés lesz a rendezvény eredményes lebonyolításához ) !
Jövõre remélem találkozunk !

#122
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 posts
Örömmel állok be a dícsérõk sorába ...
Egyszerûen minden nagyon jó volt , a pályakijelöléstõl kezdve a gulyásig,a bringapolo, a hangulat, a hozzáállás , mind-mind 5***** !!!! Köszönet az önkénteseknek, a polgárõröknek , és mkinek aki segített. A zúzapörkölt is isteni volt :)

Így kell ezt csinálni ! Le a kalappal ! Erdõbényét a szívünkbe zártuk :)

#123
Rawen

Rawen

    újonc

  • fórumtag
  • 8 posts

Elsõ alkalommal rendeztünk versenyt, és...

Micsoda?!? Elõször? Akkor módosítanom kell a szóban már közölt osztályozásom: 10-s skálán 11!

Nagyon nagyon KÖSZÖNJÜK!

#124
danóPéter

danóPéter

    vendég

  • fórumtag
  • 35 posts
Sziasztok,

Örülünk, hogy mindenki jól érezte magát!
Elsõ alkalommal rendeztünk versenyt, és nagyon jó érzés volt, amikor láttunk milyen sokan jöttetek, bevallom õszintén nem számítottunk ilyen sok indulóra...
Köszönjük a visszajelzéseket, továbbra is várjuk a pozitív és a negatív kritikákat, értékeléseket.
A hibákat jövõre kijavítjuk, hogy minden még jobb legyen - Nektek!

Elkészült az eredménylista, itt találjátok (az oldal alján):
Erdõbénye Drótszamár Fesztivál - 2010 eredmények

Hamarosan begyûjtjük a képeket is, amint meglesznek, szólunk!
Még egyszer köszönjük, hogy ott voltatok és részvételetekkel egy hosszútávú rendezvényt alapoztatok meg!

#125
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Elõször arra gondoltam, hogy hosszasan leírom a tapasztalataimat.
Aztán arra jöttem rá, hogy sokkal többet írok le egy szóval:

KÖSZÖNJÜK !!!! :)

#126
adamkaa10

adamkaa10

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Tényleg nagyon jó versenyt hoztak össze a szervezõk! Jó kis pálya volt, jól volt kijelölve. Rendezvények is jók voltak, jó volt látni, hogy Daniék bringa pólózni is tudnak!:) Gratula a szervezõknek, és a versenyzõknek is! Jövõre is tuti ott leszünk!

#127
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Talán nem minden a papírforma?:)

(Talán technikai sportnál nincs is papírforma?)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#128
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Hatalmas gratuláció a szervezõknek tökéletesen megszervezett verseny volt tökéletes helyszinen,minden apró részletre odafigyeltek,pályakijelölés biztositás szintén ötös volt,a pályáról csak annyit hogy mikor bejártuk verseny elött már akkor megjegyeztem a többieknek hogy kicsit nehézre sikerült technikailag és fizikailag is persze nem nekünk inkább az amatöröknek föleg,és valljuk meg öszintén õk voltak többen, jó volt látni milyen sokan vannak,szerintem egy-két embernek komoly kihivást jelentett a táv teljesitése,dehát a Zemplén már csak ilyen.


Hogy-hogy nem te nyerted a versenyt? A papírforma alapján neked kellett volna nyerni.


A sebesség mindent megold.

 


#129
Lecsa

Lecsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 888 posts
Köszönjük szépen ezt a a kellemes és jól megszervezett fesztivált a szervezõknek! :) Köszi a Béres pincészetnek a helyszínt és a bort, nagyon finom! :D
Csillagos 5-ös mindenkinek!
Amit javasolni tudnák jövõre, hogy legyenek kicsit szellõsebbek a programok, mert mi, akik mindenen indultunk (maraton, bringapóló, esetleg alleycat), már nagyon készen voltunk a végére. Egy két napos kerós fesztiválba kiegyezné(n)k jövõre! ;)
(építõ jellegû kritika-vége)

Beszámoló és képek.

Biking may be hard, but it's easier than growing up!

http://porcsinbros.aminus3.com


#130
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 posts

Ez a hosszútáv abszolút:
1. Farkas Attila
2. Laborc Dániel (én)
3. Porcsin Levente (Lecsa)
4. Kiss József (joshua)
5. Pálmai Zsolt (Zsé)


5. Veres Feri én meg a 6. :)
amúgy volt pohár is csak ahhoz meg kellet volna állni, azért adták az üveget mert így lehetett inni is meg locsolni is. A pályában szerintem technikailag nem volt semmi extra, ellenben a felfelék nem estek jól ebben a melegben:)))
részletes eredmények szerintem holnap.
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#131
lunática

lunática

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 517 posts

Részletes eredménylista, idõeredményekkel mikor és hol lesz elérhetõ?



itt ígérik...

fotóztak is, ha valaki talál képeket, légyszi linkelje, köszi :)

nagyszerû verseny volt, pálya tényleg remek, sõt gyönyörû - a szervezõk még "szép kilátás" táblát is helyeztek ki :)
a patakon áttekerni életmentõ volt a nagy hõségben, én egy ideig a patakmederben tekertem fölfelé
beérkezéskor valóban jó lett volna a hideg ital, viszont jó volt a tiszta, rendezett környezet: árnyékos, szellõs helyek, tiszta mosdók stb. (a higiénia és az árnyékos pihenõ nem éppen erõssége a versenyeknek..)

sajnos póló nem jutott nekünk :(, mert a helyszínen neveztünk, de az is nagyon tetszett, láttuk sokakon

egyszóval mindenki jól érezte magát, megyünk jövõre is ;)

#132
Rawen

Rawen

    újonc

  • fórumtag
  • 8 posts
Részletes eredménylista, idõeredményekkel mikor és hol lesz elérhetõ?

#133
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 posts
Hatalmas gratuláció a szervezõknek tökéletesen megszervezett verseny volt tökéletes helyszinen,minden apró részletre odafigyeltek,pályakijelölés biztositás szintén ötös volt,a pályáról csak annyit hogy mikor bejártuk verseny elött már akkor megjegyeztem a többieknek hogy kicsit nehézre sikerült technikailag és fizikailag is persze nem nekünk inkább az amatöröknek föleg,és valljuk meg öszintén õk voltak többen, jó volt látni milyen sokan vannak,szerintem egy-két embernek komoly kihivást jelentett a táv teljesitése,dehát a Zemplén már csak ilyen.

#134
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,124 posts

Hogy alakult"hosszú" távon az elsõ 3 sorrendje? Van vhol e. lista?

Ez a hosszútáv abszolút:
1. Farkas Attila
2. Laborc Dániel (én)
3. Porcsin Levente (Lecsa)
4. Kiss József (joshua)
5. Pálmai Zsolt (Zsé)

A verseny nagyon jó volt, 1 dolog nem tetszett, és van, amin változtatnék. Ami nem tetszett, az egy kis srác volt bukó nélkül. Nem engedtem volna ki a pályára, pláne, hogy volt egy pár olyan rész, ahol ha nem figyeltél befigyelhetett a bukás.
Amin személy szerint változtatnék, az a frissítés. Ok, hogy meleg volt, de egy egész üveg víz szerintem túlzás volt :). Kicsit meglepõdtem elõször, elvettem, ittam belõle, de nem akartam eldobni, így beraktam a mez zsebébe, de persze mindig kifröccsent egy kevés. A második körben nyújtotta a lány, de mondtam neki, hogy elfogom dobni. Jobb lett volna, ha pohárban (is) van, rossz érzés volt így pazarolni.
A pálya tökéletes volt, változatos, a patak átkelésért meg plusz pont.
A pólót én nagyon élveztem, még ha csúnyán el is pi..áztak a pestiek.
Az alleycat is jó volt, meg az afterparty is, jó kis társaság gyûlt össze, örülök, hogy megismerkedtünk.

#135
faritrek

faritrek

    vendég

  • fórumtag
  • 14 posts
köszönet a szervezõknek a versenyért!!!nagyon jo, teknikáspályát sikerült kialakitani,remélem lesz folytatása!!!a nyiregyiekre biztos számithattok!a zemplén pedig hozta a formáját,és mi igy szeretjük!!!

#136
korcs

korcs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,246 posts
A helyieknek is nagy nagy dicséret, amikor hazafelé tekertem és még tartott a verseny két öreg nénike vadul integetett a kapu elõtt ülve, hogy rossz irányba megyek! Megnyugtattam õket, hogy már túl vagyok a versenyen, de nagyon tetszett, hogy a helyiek ennyire együtt éltek a rendezvénnyel.

#137
literide

literide

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Remek házigazda volt a Béres cég, látszott, mindenki megmozdult a rendezvény sikeréért.
Aki végig tekerte a verseny 1 vagy pláne 2 körét biztosan emlegeti majd a pályát. Én
még ennyi segítõt, ilyen versenyzõközpontú hozzáállást nem tapasztaltam,
azt hiszem sokak nevében gratulálhatok a szervezéshez.

u.i:
aki esetleg nem járt még Erdõbényén alaposan:) megismerhette ezt a kedves települést - szép élmény volt, köszönjük

#138
Rawen

Rawen

    újonc

  • fórumtag
  • 8 posts
Na kérem ez megaszuperhajdefinomrasikeredett!!!
Öröm volt nézni a rengeteg egybegyûltet, Mindenki túlélte, senki nem maradt a pályán...
Nagy nagy köszönet érte mindenkinek aki segítette ezt a nem egyszerû kis mókát bármilyen módon. Még a boltos néninek aki kenyeret adott a szürke mitsus hölgynek...
Maxxximális gratula a helyezetteknek, de azoknak is akik "csak" végigküzdötték a pályát.

Köszi mindent de tényleg. Még minimum harminc ilyet!

#139
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
És itt meg akkor lészen az általam mért track, meg miegymás: Erdőb

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#140
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,317 posts
Egészen nagyszerû volt ez a maraton :) Az idõjárásra nem lehetett panasz, a szervezés szuper volt, a hangulat nemkülönben:) A pálya kijelölés nagyon-nagyon tetszett! Erõsebb meredek, kellemes lefelék és bizony megoldották profin a szervezõk, hogy ezen a 19 kilóméteren is kellemesen lefárasszuk magunkat :)
Pólóban a pesti delegáció volt a sokkal erõsebb, de megtiszteltetés volt velük ütni a golyót! Ellestünk srácok sok trükköt és begyakoroljuk a legközelebbire ;)

Jövõre remélem újra megrendezésre kerül ez a dzsembori, mert tényleg hibátlan volt!

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"