Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mágnesfékes Trénerek avagy mit érdemes tudni a "görgõzésrõl"?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4 hozzászólás a témában

#1
f.pal

f.pal

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Most hogy már megvan a görgõs topik, inkább oda írj, mert ezt úgyis zárják. Egyébként a tacx honlapján is van egy fórum, amit ott nem találsz meg, azt nem is érdemes tudni.


Köszi! :-)

#2
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Most hogy már megvan a görgõs topik, inkább oda írj, mert ezt úgyis zárják. Egyébként a tacx honlapján is van egy fórum, amit ott nem találsz meg, azt nem is érdemes tudni.

#3
f.pal

f.pal

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Szia,
Köszi, valóban létezik :-)
Sajna elég vegyesek a hozzászólások abban a topikban, itt-ott találtam infómorzsát, de igazából eléggé megoszlanak a vélemények a váz terheléssel kapcsolatban! De ígérem, továbbolvasom majd, egyenlõre az 5. oldalig jutottam visszafelé idõrendben...
Az is érdekel, ha valaki tapasztaltabb, hogy ezekkel a fix trénerekkel szabad-e kiállva tekerni? (Nem õrült módon, csak néha 1-1 percre kiállni, míg az embernek kimegy a zsibbadás a s...ébõl! :-)

Nem ilyen használatra gondoltam:
YouTube - Cycling Cadence 321rpm
:-D

Köszi!

#4
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás
Szia,

van már ilyen téma: http://forum.bikemag...babicikli-1095/

Jó olvasgatást. :)

#5
f.pal

f.pal

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok,
Sehol nem találtam érdemi hozzászólásokat a neten a fenti témával kapcsolatban.
Aki télen görgõzéssel tartja edzésben magát, használ ilyet, kérem írja meg véleményét, használathoz kapcsolódó elveit, szabályait, mit lehet és mit nem? (kiállás, terhelés, váz valóban megadja-e magát az erõs, ilyen célú használattól??)
Tacx Satori-t vettem, és nagyon érdekelnek a témában nálam tapasztaltabbak véleménye, fõleg a használatot illetõen!
(Gumikopás, zaj, zümmögés igazából nem érdekel, ezek alap velejárói a dolognak...) :-)

Minden választ köszi elõre is!