Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bye bye, Bikemag: Atom és zOrg elköszön...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
85 hozzászólás a témában

#81
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Sok sikert a továbbiakban!
Köszi az eddigieket!
Remélem a döntésetek nem egyelõ az oldal és a fórum meghalásával!:(



#82
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

zOrg: Sok szerencsét és köszönöm (tudod mire gondolok) !
remélem a kapcsolat megmarad bármerre sodorjon is a hátszél!
Atom: remélem megmaradsz techgurunak ;)
egyenlõre nem tudok mit irni, sokkolódtam...., elég jól titkoltátok, eddig azt hittem naprakész vagyok....

Köszönnöd nem kell semmit - nekem legalábbis nem... ;)
Részemrõl érzelmi döntés volt, aztán Tom is "csatlakozott".

Sok szerencsét az új terveitekhez !
Köszönjük a sok türelmet és gondokoskodást ! ;)

Köszönöm!
"In idem flumen bis non descendimus"

#83
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
Sok szerencsét az új terveitekhez !
Köszönjük a sok türelmet és gondoskodást ! ;)
Marci

#84
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.233 hozzászólás
  • LocationSvájc
zOrg: Sok szerencsét és köszönöm (tudod mire gondolok) !

remélem a kapcsolat megmarad bármerre sodorjon is a hátszél!

Atom: remélem megmaradsz techgurunak ;)

egyenlõre nem tudok mit irni, sokkolódtam...., elég jól titkoltátok, eddig azt hittem naprakész vagyok....
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#85
Atom

Atom

    Kitaláló

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Szép volt, jó volt, köszönöm ENNYI!

Feltöltött kép

Jó volt, hogy sok alkatrészt és bicajt tesztelhettem. Olyanokat is, amelyek sokaknak csak vágyálmok maradnak.
Jó volt, hogy a legdrágább alkatrészeket is szétszedhettem, elfûrészelhettem, felboncolhattam.
Jó volt, hogy részese lehettem – belülrõl - a kerékpáripar és a kerékpárok, valamint alkatrészek „törzsfejlõdésének” ami az elmúlt 15 évben zajlott.
Jó volt, hogy sok helyre eljuthattam szerte a világon, legtöbbször ez nekünk alig került valamibe.
Jó volt más kerékpáros kultúrákat megismerni.
Jó volt, hogy elképesztõen sok érdekes emberrel, sportolóval, világsztárral ismerkedhettem meg. Teljesen más az, ha kezet fogsz valakivel, aki két körrel késõbb 70-nel száguld el melletted, vagy átugrik 15 méter, mint az, ha ezt csak képekrõl látja az ember.
Jó volt, hogy sokszor azt csinálhattunk, amit akarunk, és úgy, ahogy akarjuk.
Jó volt, a magunk „urának”, magunk fõnökének lenni.
Jó volt, hogy olyan munkatársakkal dolgozhattam együtt, akik a maguk területén kimagaslóan profik, akiket õszintén elismerek és tisztelek, és akikkel élmény volt együtt dolgozni.
Jó volt, hogy a legsz.rabb idõkben is volt olyan partnerünk, akivel töretlenül lehetett együttmûködni, mert hitt bennünk.
Jó volt, hogy sokaknak tetszett amit csináltunk, és azt éreztük, hogy igény volt a munkánkra.
Jó volt, azt olvasni egy cikk utáni kommentben, vagy a néhai „legfrissebb szám” topikban, hogy ez vagy az a cikk Q-rva jó volt.
Jó volt, hogy voltak olyan olvasóink is, akik nem csak akkor írtak, ha nem tetszett valami, hanem akkor is, ha úgy gondolták, hogy dicséret illet minket egy-egy jó cikk miatt.
Jó volt, hogy gyakran a piacra kerülés elõtt juthattunk információkhoz az új fejlesztésekrõl.
Jó volt, hogy a munkám volt a hobbim, és a hobbim volt a munkám.
Jó volt, hogy lehetett õrült módon, és megszállottan nyomni az „ipart”.
Jó volt néha a „megmondóember” szerepkörében tetszelegni.
Jó volt néha velõs vitákba szállni hozzáértõ, nagy tapasztalatú bicajosokkal, egy-egy technikai megoldás jó vagy rossz voltáról.

Jó volt, hogy minden, az elõzõekben említett dolog a bicaj körül forgott.

És mindezek ellenére jó hogy vége lett.

Köszönet mindenkinek, aki részt vett ebben, és aki hozzásegített mindezekhez az élményekhez.


Amivel folytatódik majd számomra a sztori, az pedig még jobb lesz.... Mindezek turbó módban, avagy az elõzõek kvintesszenciája.

Garantáltan hallotok még felõlem... ahogy a T800-as Terminator mondta: „I'll Be Back”


Ardó Tom
Egyszerûsíts!

#86
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Bye bye, Bikemag!

[ATTACH=CONFIG]2541[/ATTACH]

10 év nem kevés – ennyit töltöttem az eddigi 37-bõl a Bikemag írásával, építésével, fejlesztésével, moderálásával. Az elsõ önálló (nem a bikemag.index.hu alatt a ’90-es évek legvégén elindított, rövid életû, Dave által gründolt) online változat még igazi „handcrafted” kód volt, magam csináltam. Most pedig rácsodálkozom, hogy az évek alatt mivé lett.

„Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs.” (Fight Club)

Mondhatom, hogy édes gyermekem, de pontosabb házastársi viszonyhoz hasonlítani az elmúlt évtizedet. És ahogy minden véget ér, ami egyszer elkezdõdött, mint annyi ilyen, ez most válással ér véget részemrõl. A döntés egyoldalú, én akartam továbblépni. Egyszerûen idõt kell teremtenem ahhoz a jópár ötletemhez, amelyek valami oknál fogva nem fértek, nem férhettek bele az eddigi keretekbe. Egyszerû, de nehéz és radikális döntést hoztam: elköszönök innen.

[FONT="]„Bon voyage – mondtam. Eltûntem.” (Kurt Vonnegut, Jr.)[/FONT]

...de csak innen – kinek jó hír ez és kinek rossz, nem tudom.
Találkozunk még: más hely, más idõk.
Várnak: régi-új ötletek és új kihívások.

[FONT="]„Álljon föl, Mr. Trout! Ön szabad. Ön szabad!” (Kurt Vonnegut, Jr.)[/FONT]


Tabula rasa.


2010. október 1.


Tóth Zoltán
@ zorganisation.com
@ facebook.com/zorganisation
@ twitter.com/zorganisation
@ soundcloud.com/zorganisation
@ vimeo.com/zorganisation/likes
@ youtube.com/zorganisation

http://www.youtube.com/watch?v=DCUbEd764Pw

http://www.youtube.com/watch?v=fb4qyuR7_cc

Utószó:
A Bikemag régi-új tulajdonosai kérésére ezt a topikot még figyelemmel kísérem pár napig; ha lesznek kérdések, amelyek a nyilvánosságra tartoznak igyekszem válaszolni rájuk. A mai naptól minden, a Bikemag portállal vagy kapcsolódó szolgáltatásaival összefüggõ kérdésben illetékességem megszûnt; moderátor sem maradok. Az eddigi email elérhetõségem még pár napig átirányít az új privát címemre, az adminkukac kezdetû bikemagos címre érkezõ üzeneteket mától más kezeli.