Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bye bye, Bikemag: Atom és zOrg elköszön...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
85 hozzászólás a témában

#41
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Hogymi...? :(

Köszi mindent, remélem még azért még találkozunk a való világban is ;) Ha arra járok eszembe fogsz jutni! :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#42
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
zé azé' ha felhi'lak mesélsz? vagy titok?
van pár rossz hibám, a kiváncsiság az egyik

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#43
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Sok sikert nektek az eljövendõkhöz és kösz az eddigieket!
When the day is through, all I want to do is slow down...

#44
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Rob érzi a lényeget!
"In idem flumen bis non descendimus"

#45
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
csak elõre nézünk!

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#46
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
én is csak köszönetet tudok mondani azért a rengeteg élményért amit Nektek (is) köszönhetek, illetve amit a Ti munkásságotoknak köszönhetõen sikerült átélnem. nem akarok nagy szavakat és könnyes búcsút :) mert tudom, hogy az ember életében elõbb utóbb eljön az idõ, amikor váltani kell.

szóval csak annyit, hogy hiányozni fogtok és legalább ekkora sikert kívánok abban amihez kezdtek

#47
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hat en is azt hittem hogy jolertesult vagyok. shock to the system ha mar a zeneidezgetesnel jarunk.

szar hetem volt eddig, es ez se segitett sokat. a Forum nem lesz ugyanaz zOrg nelkul - ne vegye sertesnek senki, ez igy van. pont.

En azok a szerencsesek koze tartozok akik szemelyesen is megismerhettem a ket jomadarat, igy hogy nem lesz meg a talalkozasi felulet, joval nehezebb lesz tartani a kapcsolatot 1600km tavbol. aktivabbnak kell lennem a twitteren vagy nemtom.

es ahogy annyi masnak is, a Forum volt az a dolog ami a leghosszabb ideig meghatarozo volt az eletemben, a Yetim, a baratok, a munkam... mind innen ered. azert ez nem semmi. ilyet a bringa magazin vagy velo vagy tokomtudja hany masik "pretender" [nesze ujabb zene] nem tudott csinalni.

jo 9et itt voltam a 10 evbol, es most ez rohadtul nem fajin.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#48
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Mester: "...kár érte, kiváló ügynök volt...." ;) :P

#49
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
csak annyit: sok sikert Nektek, és remélem megtaláljátok a számításotokat
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#50
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
Nos sajnálom hogy távoztok, mert bár sosem találkoztunk, engem mégis nagyon megérintett ez a döntés.
Bízom benne hogy további életetek legalább ilyen jó lesz vagy még jobb. S bízom benne hogy a fórum nem veszíti el ezt az arculatát és megmarad legalább ilyen jónak továbbra is.
Hogy kedvenc Bud Spencer & Terence Hill filmembõl idézzek: " .. Kár érte jó ügynök volt .. " ;)

#51
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
zOrg, Atom: köszi nektek a Bikemagot, mint újságot, mint fórumot, sokat tanultam belõlük, ezen cseperedtem fel én is, és alakította az életemet rendesen :)
További sok sikert, bármihez is kezdtek!

VV: veled meg remélem valamikor mint "egyszerû halandó" találkozunk :)

----

FÁJVÓ

----


#52
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
"Halmozzuk az élvezeteket!"

Nos, ha már "ide jutottunk," akkor ebben a topikban szeretném tájékoztatni a Fórum társakat, hogy október 01-el lemondtam minden moderátori státuszomról, és egyszerû halandóként leszek jelen, de lényegesen kevesebbet, mint korábban.
Szeretném világossá tenni, hogy döntésemnek semmi köze a két régi motoros távozásához - nem is tudtam a szándékukról - és bõ egy hete juttattam el ez irányú kérésemet zOrg felé, amit õ megértéssel akceptált, megköszönve az eddig végzett munkámat.

zOrg-nak és Atomnak sok sikert kívánok új munkájukban.


#53
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Ennek a fórumnak köszönhetem, hogy ha hétvégén felmegyek a hegyekbe, nem egyedül kell tekernem. Ha elmegyek egy versenyre, mindig összefutok pár haverral.
Köszönet nektek, és további sok sikert!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#54
alligator

alligator

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Hú, hol is kezdjem?!
Láthatjátok nem vagyok túl aktív fórumtag,de nem is ma regisztráltam....
Nagyon meghatározó része volt a munkásságotoknak abban,ahogy ma viszonyulok a bringázáshoz.

Legmeghatározóbb személyes élményem veletek kapcsolatban,talán valamikor az ezredforduló elõtt volt,amikor Atomnak segítettem 2 éjszakán át építeni a gyõrújbaráti trial OB pályályát.
Vicces pár nap volt,vasúti talpfa cipelés,6méteres "petrence" a piros Marutiban,raklapon alvás,nagy sztorizgatások.......:D
Remek élmény,amire mindig szívesen emlékszem vissza.
Én is fanatikus "biciklibuzi" lettem,közben megszületett a fiam,a vírust örökölte...;)
Részben nektek köszönhetõ,hogy a hobbim lett a munkám is,tavaly megnyitottam a saját egyszemélyes bringaboltomat és szervizemet.

Remélem megtaláljátok a számításotokat és még sokat hallunk felõletek!
Sok sikert kívánok nektek!
Ja meg persze,ha szükségetek van egy fanatikus segítségére,engem megtaláltok!;)

Szép munka volt fiúk,sokakat nyertetek meg a szenvedélyünknek,mégegyszer sok sikert és leljétek örömötöket a további munkátokban!
beerdrinking,rákkenróóll,frírájddánhillenduromontenbájking:D

#55
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Köszönöm Nektek a tíz közös évet és a Bikemagot, amit együtt raktunk.

2000-ben egy fehérvári garázs elõtt egy konténeren fiatal triálos gyakorolt, akit két illetõ a garázsból figyelt üveg mögül. A két illetõt - maguk is montisok lévén -érdekelte a dolog ezért fényképezni kezdték.
A triálosról kiderült, hogy a két illetõ által rajongott MBAH->Bikemag brutál triál vonaláról ismert Atom az, aki ekkor még nem tudta, hogy a két illetõ Zorg és Kempelen, bár ekkor ezt még õk sem tudták.
Ehhez elõször el kellett indítaniuk ezt a fórumot, és ezt az oldalt. És össze kellett rakniuk a Bikemagot.

A dolgok a konténertõl gyorsan pörögtek, hiszen egyívásúak vagyunk, a közös szám a 73. A közös nevezõ pedig a megszállottság. Így csináltunk végig együtt 100 lapot, meg 10 év netet.

A közös sztorink, 10 év után másként máshol és máshogy folytatódik, részemrõl elsõsorban barátként, hiszen Zorggal ez az utóbbi dolgunk 87es datálású, az A tom (a könnyebb sms kedvéért) meg nagyjából 10 éve 1-es gyorsbillentyû a telefonon.

Talán 2001-ben a szolgálati kettes golfban ültünk Tommal, amikor megcsörrent a telefon, és egy tiszteletreméltó úriember jelentkezett, elmondva, hogy nála van még Dave néhány dolga, az újsághoz kötõdõ cuccok, arra kér, hogy vigyük el, kidobni nem akarja. Arra fordultunk, és a morzsáid közt aranyrög jólesõ érzése fogott el minket. A Csillebérci VK plakátjai, régi lapszámok és katalógusok között volt egy fekete táska, telematricázva, benne rengeteg dia, kéziratok, az utolsó lapszám kilövése. Atom megállapította, hogy anno ezzel mozgott Dave a grafikushoz. Hová tegyük ezt a sok terjedelmes ereklyét? Mivel helyem ekkortájt inkább csak Nekem volt, lepakoltuk hozzám.

A táska most is megvan, részemrõl ez nem változott.
Csak kurva nehéz lesz kezdetben 2 társ nélkül.
Ami nyugtat, hogy a Bikemag továbbra is csapatsport marad, amit ugyancsak köszönök Nektek, mindegyikõtöknek, akik olvastok és értékeltek minket.

Köszönöm mégegyszer

#56
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
16 essze' az tényleg nem kevés! :)
"In idem flumen bis non descendimus"

#57
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
Nos Urak, még 1 köszönet . és persze sok sikert.....

köszönet a fentebb felsoroltakon kívûl hogy az újság lapozgatása anno, -vagy 10 éve- csak csak taszigált afelé hogy komolyabban kezdjek bringázni...(és a kanadaik is köszönjék meg hogy a 2003-as caldera teszt alapján belebuzultam a márkába :))

ja és nem annyira kösz hogy súlyosan forúmfüggõ lettem :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#58
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

ezt a cégtárat honnan érem el? lineket dobj ha lehet :)

késõ van lehet többször is elsiklottam fölötte

A tulajok változatlanok, csak kettõvel kevesebben maradtak.
"In idem flumen bis non descendimus"

#59
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Te is blender felhasználó leszel? ;)

Ride everywhere.

.


#60
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
igazad van ;)
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->