Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

I. Komlós Kupa MTB "maraton"

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
136 hozzászólás a témában

#1
trezi

trezi

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás

Srácok
Nagy hírverést nem csaptatok, pedig elõtte lévõ héten otthon voltam, és kb kétszer mentem át Komlóson edzésen, mikor 3*100-at tekertem egymás utáni napokon. Hétvégére még tesóm is megjött, vele konkrétan egy 75-ös Komlós kört mentünk Apátfalváról, akár ketten is mehettünk volna KTM Erste Leasing csapatból. Tisza Maraton híján szívesen mentünk volna, de sehol semmi kiírás, csak fórumról utólag tudtam meg facebookon keresztül...
így nehéz...
üdv
Kakas László


Szia!
Köszönöm a hozzászólásod, értékes információ, hogy milyen téren kell erõsítenünk legközelebb.
Sajnos most ennyire futotta. Nem voltak aktívak a szervezésben az egyesületünk tagjai, így nem is ment 1-2 dolog rendesen... többek között a reklám. Ezen igyekszünk javítani a jövõben.
Üdv.
Gábor

#2
flyingroosters

flyingroosters

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Összetett eredménylista:

Alföldi Hegyivadászok


Srácok
Nagy hírverést nem csaptatok, pedig elõtte lévõ héten otthon voltam, és kb kétszer mentem át Komlóson edzésen, mikor 3*100-at tekertem egymás utáni napokon. Hétvégére még tesóm is megjött, vele konkrétan egy 75-ös Komlós kört mentünk Apátfalváról, akár ketten is mehettünk volna KTM Erste Leasing csapatból. Tisza Maraton híján szívesen mentünk volna, de sehol semmi kiírás, csak fórumról utólag tudtam meg facebookon keresztül...
így nehéz...
üdv
Kakas László
kaklac

#3
trezi

trezi

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Összetett eredménylista:

Alföldi Hegyivadászok

#4
trezi

trezi

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás

Küldjünk?? :D


Személy szerint nem a kedvencem, de egye fene :D

#5
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Talajviszonyra vonatkozó "jó ötletek": jó kis süppedõs homok...:-S (tudom, tudom olyan felétek nem nagyon van)


Küldjünk?? :D
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#6
Tûzvirág

Tûzvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Ezúton szeretnénk megköszönni a szervezõségnek lelkes munkáját, igazán jól sikerült a mai verseny. A por meg a tûzõ Nap igencsak megnehezítette az életet meg zötyi is volt benne szép számmal. A rajt után volt olyan rész, ahol csak sejtettük, hol van az út... Mindezekkel együt is jó pályát sikerült kijelölni. Megérte elutazni odáig, reméjük jövõre is lesz hozzá szerencsénk.

Talajviszonyra vonatkozó "jó ötletek": jó kis süppedõs homok...:-S (tudom, tudom olyan felétek nem nagyon van)

Ja igen, és köszönjük a lelkes biztatást, tapsot a helyi lakosoknak :-)

#7
trezi

trezi

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás

Talán az ideális? :)


Van benne valami... :) Majd meglátjuk mit hoz a jövõ.

#8
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Talán az ideális? :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#9
trezi

trezi

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Most lecseréltük a sarat porra, durván sok porra :) Nem tudom ezután milyen talajviszony van még, amit nem prezentáltunk :D

#10
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
ismét nem akarta a kocsi, hogy eljussak oda ahova szeretnék :(, jó versenyt mindenkinek
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#11
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Az idén is bepróbálom, annak ellenére, hogy megint nem tekertem szinte semmit, egész eddigi évben.
...és a sár (örülök neki) sem lesz segítségemre, mint tavaly.

szal: reggel - délelõtt találkozunk! remélem!

Erõt és izzadtságszagot Mindenkinek!

Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ;)


#12
trezi

trezi

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Pálya kijelölve sikeresen. Sajnos egy pár száz méteres szakaszon beszántottak egy utat, de már folyamatban van az út "restaurálása", holnapra járható lesz, azt ígérték :)
Az idõ kellemes, van egy kis szél, ami elviselhetõvé teszi a meleget, holnapra ugyanerre számítunk.

#13
trezi

trezi

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás

Nézegetve a térképet felmerült még egy apró kérdés, miszerint lesz-e valahol frissítõpont a pályán?
Elnézve az idõjárást nem valószínû, hogy fázni fogunk a hétvégén. :-)


Igen lesz, sajnos lemaradt a térképrõl... Nagyér község területén lesz. Ha extra hõség lesz, akkor valahol még megpróbálunk beiktatni egy második frissítõ pontot. Úgy néz ki, hogy 28 fok körüli hõmérsékletet ígérnek, az pont jó lenne, egy frissítéssel teljesíthetõ. Természetesen a célban is lesz :)

#14
Tûzvirág

Tûzvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Nézegetve a térképet felmerült még egy apró kérdés, miszerint lesz-e valahol frissítõpont a pályán?
Elnézve az idõjárást nem valószínû, hogy fázni fogunk a hétvégén. :-)

#15
trezi

trezi

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Azt kifelejtettem, hogy a rajt-cél területet egyszerû megtalálni a hatalmas világvárosunkban :)))) Bármerrõl jöttök, csak be kell menni a központba, a nagy templom körül parkolni is lehet jól és onnan már látható, hogy hol a rendezvény.

#16
trezi

trezi

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás

Szegedrõl érkeznénk a versenyre, ezzel kapcsolatban kérnék némi tanácsot. Lehet, hogy hülye kérdés, de nagyon rég nem voltam már arrafelé: autóval hogy érdemes megközelíteni Tótkomlóst? Az Orosháza-Kardoskút vagy Hmvhely- Erzsébet-Békéssámson felõl? Utóbbi talán rövidebb, halvány emlékeim szerint valami iszonyú állapotban volt...

Reméljük szép idõ lesz, eddig jól alakul a dolog. Ja és elnézve a nõi kategóriát, feltételezem, hogy "sok " hölgy indulóra számítotok. :-)


Eddig ha jól tudom 4 vagy 5 hölgy elõnevezõnk van.
A Hmvhely-Békéssámson útvonalon volt némi útjavítás, kb. ugyanolyan minõségû mint Makó felõl. Mindkettõ kritikán aluli sajnos :(

#17
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
rákérdeztem én is az útviszonyokra, jobban jársz Makó fele
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#18
Tûzvirág

Tûzvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Szegedrõl érkeznénk a versenyre, ezzel kapcsolatban kérnék némi tanácsot. Lehet, hogy hülye kérdés, de nagyon rég nem voltam már arrafelé: autóval hogy érdemes megközelíteni Tótkomlóst? Az Orosháza-Kardoskút vagy Hmvhely- Erzsébet-Békéssámson felõl? Utóbbi talán rövidebb, halvány emlékeim szerint valami iszonyú állapotban volt...

Reméljük szép idõ lesz, eddig jól alakul a dolog. Ja és elnézve a nõi kategóriát, feltételezem, hogy "sok " hölgy indulóra számítotok. :-)

#19
gubi01

gubi01

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Remélem én is hogy az idé minden száraz lesz.

#20
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Reméljük, jobb idõ lesz mint tavaly.
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.