Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Bike Fest

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
323 hozzászólás a témában

#301
szabop27

szabop27

    vendég

  • fórumtag
  • 71 hozzászólás
Sziasztok!

Vasárnap kora reggeli indulással Bp/Budaörsrõl tudok segíteni 1fõ+kerékpár logisztikájának megoldásában.
Ha valakit érdekel, keressen meg.

üdv, Peti

#302
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Anna, Dante érdekel a dolog! Kérdés mikorra akartok ott lenni és hol száltok be? Kontaktoljunk MSN-en, kb 1 óra múlva fent leszek.


szio!
Én este 7 után leszek fenn, de azért megadom a cimem: annahalasz kukacfreemail.hu


#303
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Anna, Dante érdekel a dolog! Kérdés mikorra akartok ott lenni és hol száltok be? Kontaktoljunk MSN-en, kb 1 óra múlva fent leszek.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#304
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás
Én is betársulást keresek Budapestrõl(Csömör- Budadkeszi). Dantéval megegyezõ módon:) középtávon indulnék


#305
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Sziasztok! Én Budapestrõl szeretnék valahová betársulni, kizárólag a maratonra lemenés tekintetében (vasárnap reggel le, este fel). Akihez beférek, s nem fél órával a rajt elõtt akar odaérni (az nekem ideggörcs végig, nem megyek bele), hanem profi módon, mindenre idõt hagyva, akkor kérem írjon egy privit!
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#306
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás
Hali! Lehet, hogy mennék, de még nem tudom hol aludjak.
Ki merre tölti az éjszakákat?
Azok közül, amiket a honlapon találtam • KOSZTOL tûnt ár tekintetében a legjobb választásnak, vagy a kemping, de az ottani árakat nem tudom. Ha valakinél lenne hely, vagy ugyan így szállást keresne szóljon légyszi.

#307
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Gyors és száraz lesz a pálya.
Komolyan nem tekertél még akkora sárban, mint ami tegnap volt? Tavaly a duna maraton hosszútáv köre ennél sokkal rosszabb volt, a várpalota maratonról meg ne is beszéljünk. :)


Régesrég biztos tekertem ekkora trágyában mint tegnap, de akkor még sármániás voltam. :D Csak úgy bringázni nem mennék ilyenbe inkább oút., de a tegnapi elõre betervezett lélekb@szás volt, ami talán túlságosan is jól sikerült...

#308
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
Azért a tavalyi Balaton maraton sem volt semmi, ott a Recsek hegy alatt, illetve az egész Recsek hegyen!
Az idõjárás jónak tûnik, száraz lesz néhány tócsával, mert ismerve a Füred - Hidegkút közti erdei utat, arról nincs az az isten, hogy a tócsák, amik valszeg most Balaton méretûek felszáradjanak teljesen!

#309
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Milyen a pálya állapota? :) Szilvásváradon sár volt, tegnap Nagykovácsiban akkora dagonya amiben még sosem tekertem, vajon jövõ hétvégére is sárdagasztásra készüljek, vagy esetleg végre versenyezhetek a "vitringépemmel"? :D


Gyors és száraz lesz a pálya.
Komolyan nem tekertél még akkora sárban, mint ami tegnap volt? Tavaly a duna maraton hosszútáv köre ennél sokkal rosszabb volt, a várpalota maratonról meg ne is beszéljünk. :)


A sebesség mindent megold.

 


#310
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Milyen a pálya állapota? :) Szilvásváradon sár volt, tegnap Nagykovácsiban akkora dagonya amiben még sosem tekertem, vajon jövõ hétvégére is sárdagasztásra készüljek, vagy esetleg végre versenyezhetek a "vitringépemmel"? :D

#311
Dr. Gonzo

Dr. Gonzo

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Valaki tud mesélni a Balaton Maratonról? A középtávon 77km gondolkodom. A Top Maratonokhoz képest milyen (pl. nehezebb mint egy Duna, Szilvás)? Jó buli? Milyen volt tavaly?

#312
Big_Hand

Big_Hand

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
Értem .:-( Akkor ez passzoljuk

#313
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
aham
az nekem sajna korán
csak a maratonra lenne idõm, pénteken még melózom, meg ugy néz ki, szo. de. is

#314
Big_Hand

Big_Hand

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás

mármint hozzád még pluszban?


Ja ja

2 embert el tudok vinni magamon kívül. Annyi én a DH versenyt meg akarom nézni péntek délben . Tehát vagy korán indulnánk vagy már csütörtökön ott alszunk.

#315
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
mármint hozzád még pluszban?

#316
Big_Hand

Big_Hand

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás

ha megyek, akkor vonat, délibe kell csak áttekerni meg van rá 50% kedv.
én ált. füzesabonyból szoktam vonatozni, oda még eljutsz visszafelé a keletibõl is a legutolsó vonattal ,az meg csak 20km haza
szállás fingom sincs, de vannak ismerõsök füreden cseppet távolabb a parttól remek kecókat lehet találni baráti áron


Ha még tudsz szerezni magad mellé egy fix, massziv embert akkor kb. 5000 ft körül kijön a benzinköltség oda vissza.

#317
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
Jól látom a térképen hogy azt a genyahosszú egyhangú ragadós sáros részt kivették a rövid pályából, ahol a Recsek hegy alatt a hegy háta mögé kerültél, aztán fel? Ha jól néztema közép érinti! Na tavaly én attól õrültem meg!

#318
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

ha megyek, akkor vonat, délibe kell csak áttekerni meg van rá 50% kedv.
én ált. füzesabonyból szoktam vonatozni, oda még eljutsz visszafelé a keletibõl is a legutolsó vonattal ,az meg csak 20km haza
szállás fingom sincs, de vannak ismerõsök füreden cseppet távolabb a parttól remek kecókat lehet találni baráti áron


Viszont ehhez regelni kell a mávstarton. Én viszont háttal ülök a monitornak, és... :)

#319
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Szintadatokat miért nem tesznek fel?

ott van az! háttal ülsz a monitornak? :P
Balaton Bike Fest

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#320
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

maraton pálya módosítás
Balaton Bike Fest


Szintadatokat miért nem tesznek fel?