Jelentkezz be Regisztrálj
Gumitopik
#5121
Írta 2011. május 10. - 08:53
#5122
Írta 2011. május 10. - 06:44
Hát igen. Azzal én is mindig szívok. Utálom cserélni, már csak a városi rohangálóson van rajta. Én azt csináltam, hogy a közeli kútra, jó alacsony nyomáson elgurultam, kicsit így tudott mozogni a guma. Majd irdatlanul felfújtam (7-8BAR), helyére pattant és visszaengedtem. Jobbat nem tudokSziasztok!
Van egy Schwalbe Marathon kevláros külsõm.A problémám az lenne,hogy nem tudom úgy feltenni,hogy a külsõ pereme rendesen illeszkedjen.Feltettem és levettem jópárszor,de a külsõgumi oldalfala,a meghatározott perem helyett kb 3mm-el beljebb kerül.Mit csinálok rosszul??
#5123
Írta 2011. május 10. - 05:06
Van egy Schwalbe Marathon kevláros külsõm.A problémám az lenne,hogy nem tudom úgy feltenni,hogy a külsõ pereme rendesen illeszkedjen.Feltettem és levettem jópárszor,de a külsõgumi oldalfala,a meghatározott perem helyett kb 3mm-el beljebb kerül.Mit csinálok rosszul??
#5124
Írta 2011. május 03. - 08:43
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!
#5125
Írta 2011. május 03. - 08:00
#5126
Írta 2011. május 02. - 23:21
Schwalbe Racing Ralph Evo 2011 Pace Star - farbig - Action Sports-Bike Onlineshop
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#5127
Írta 2011. május 02. - 22:59
Nagyon occsó !!! :-)))
#5128
Írta 2011. május 02. - 19:02
RAUH-Welt
B E G R I F F
#5129
Írta 2011. május 02. - 18:43
Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers
#5130
Írta 2011. május 02. - 17:14
Segítséget szeretnék kérni. Sürgõsen szükségem lenne 26-os gumira, fekete színben PIROS oldalfallal. Cruiser bringára lenne ajándékba. Ha tudtok ilyet magyar webshopba, vagy boltba légszi írjatok. Az se baj, ha külföldi a webshop.
Köszi.
#5131
Írta 2011. május 02. - 08:36
#5132
Írta 2011. május 02. - 07:55
Van egy cross biciklim.Érdekelne hogy szerintetek ha a mostani biciklimen,amin 35 széles gumi van,és 4 bar-on használom lecserélném valami vékonyabbra,akár slickre,amibe lehetne vagy 6 bar-t fújni,lenne észrevehetõ változás sebességben?Vagy ez szinte semmit sem jelentene?
köszi!
#5133
Írta 2011. május 01. - 22:31
#5134
Írta 2011. május 01. - 16:57
#5135
Írta 2011. május 01. - 16:52
ez onnan jön, hogy a schraeder nevû ember találta ki a szelepet, és emiatt a cég neve egybeforrt a termékével odakinn. hasonlóan mint ahogy a mûanyagra is azt mondják, hogy dupont, vagy ahogy mi hungarocell-nek hívjuk a polisztirolt.
na a schwalbe sem rest, az itteni "francia" szelepet azért hivja sv-nek, mert azt meg a francia feltalálója (etienne sclaverland) után sclaverland-szelepnek hivták arrafelé...
azóta tudom, mióta az egyszeri termékmanager tonnaszám rendelt francia szelepes belsõt autószelepes helyett a specializedtõl
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#5136
Írta 2011. május 01. - 16:04
matej
#5137
Írta 2011. május 01. - 15:50
RAUH-Welt
B E G R I F F
#5138
Írta 2011. május 01. - 14:34
#5139
Írta 2011. május 01. - 14:16
#5140
Írta 2011. május 01. - 14:10
Michelin latex van autószelepes is, az a gumi aljú.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





