Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#101
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

az apró és a fórum regisztrációja külön van kezelve.
ha épp van egy krisz79-es aprós, aki nem regelt a fórumra, akkor így jártál, más nevet kell választanod.


stp1 módosította - 2014. május 07. - 21:09

  • Szines kedveli ezt

#102
Krisz79

Krisz79
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás

Üdv Mindenkinek!

 

Friss regisztrált vagyok itt.

Szeretnék belépni a: http://apro.bikemag.hu  -ra ,de nem enged ,majd megprbálok ugyan azzal a névvel regisztrálni mint ide,de azt irja ki,hogy már foglalt.

Adnátok tanácsot?

Krisz79



#103
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

A rendszerben.


  • mof kedveli ezt
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#104
outcast

outcast

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás

Napot,

magánszemélyként nem tudok egynél több hirdetést feladni..

Hol a hiba?

 



#105
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Üdv!

 

Két aktív hirdetésem van és a rendszer szerint nem tudok már többet feladni... Mi lehet az oka?


-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#106
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

annyi a titka, hogy 16:9-es arányú fekvővé kell szerkeszteni mindent. rendes megoldás gondolom úgyse lesz.



#107
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

boldog lennék, ha a renCer képes volna kezelni a képeket. (igen KÉT mega ALATTI kép)

továbbá ha nem írna 404-et a harmadik hirdetésföladási próbálkozásomra.

 

van egy sejtésem, hogy széllel szemben hugyozás ez az egész, de hátha tud valaki érdemben hozzá szólni a nem kevés észrevételhez. vagy inkább linkeljünk pinát, mert arra mindig akad ember?



#108
RedEagle

RedEagle

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás

Ez mind rendben van, hogy Ők fizetnek (és ezzel fenntartják az oldalt), de ezzel az üzemeltetők a saját maguk által létrehozott és megfogalmazott szabályokat szegik meg miszerint:

 

„3.) Kategória helytelen megadása:

 Minden olyan hirdetés moderálásra vagy törlésre kerül, amelynél helytelenül adták meg a rovatot. Ezért kérjük a hirdetés feladásakor, a kategória megadáskor a fokozott figyelmet. A helytelen rovatmegadásból adódó károkért az üzemeltető semmiféle felelősséget nem vállal.”

 

Mivel a hirdető megadja a kategóriát, (helyesen) ezért a hirdetés nem törölhető (mivel nem vétett a szabályzat ellen), azonban az üzemeltető figyelmen kívül hagyja azt azzal, hogy megjeleníti a kereskedői hirdetéseket más kategóriákban is, hogy ezzel kedvezzen a fizetős hirdetőknek, vagyis ezzel a maga által felállított szabályt szegi meg.

A fizető hirdetőkre egyébkén ugyan azok a szabályok vonatkoznak, mint a térítés mentes hírdetőkre, azzal a kivétellel, ami a szabályzatban is meg van fogalmazva a „II. A kereskedelmi apróhirdetés külön szabályai:” címszó alatt.

 - nem szeretnék kötekedőnek tűnni, de az üzemeltető legyen már annyira következetes, hogy ha már kötelező megadni a kategóriát, akkor azok ott is jelennek meg, hisz azért van ez így kitalálva -

 - nem szeretnék ötletet adni, de nem ütközik a szabályzatban, ha a legfrissebb hirdetések rovatba a fizetett hirdetések napi szinten bekerülnek a feladás/módosítás idejétől számított „x” napig -

Persze lehet ez már most is így van .

Elnézéseteket kérem, hogy ilyen hosszúra nyúlt, de kikívánkozott!


RedEagle módosította - 2014. január 06. - 18:06

Olyan hegyre mentem, aminek nem volt teteje csak vége. Úgy hívták szél.

#109
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Kereskedői hirdetések...

amiket ugye nem bántunk mert fizetnek (ok végülis nekünk meg azé tud ingyé lenni) . ök meg telefossák az összes topikot, hogy akkor is belefuss a szarjukba ha eszedben se jutna az adott cuccot keresni.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#110
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Szerintem valami bug lesz az, mivel a kategória megjelölés ott van a hirdetésnél, de mégis ott is megjelenik, ahol nem kellene.  

Jó lenne, ha valami admin, vagy moderátor nyilatkozna erről, mert ez így eléggé idegesítő, ha kategóriánként akarsz böngészni. 

Kereskedői hirdetések...



#111
RedEagle

RedEagle

    vendég

  • fórumtag
  • 149 hozzászólás

Szerintem valami bug lesz az, mivel a kategória megjelölés ott van a hirdetésnél, de mégis ott is megjelenik, ahol nem kellene.  

Jó lenne, ha valami admin, vagy moderátor nyilatkozna erről, mert ez így eléggé idegesítő, ha kategóriánként akarsz böngészni. 


Olyan hegyre mentem, aminek nem volt teteje csak vége. Úgy hívták szél.

#112
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Sziasztok! csak nekem tűnt fel, hogy az apróban senki nem használja a kategóriákat? Vagy ez valami hiba lenne? A kerékpár hirdetések között sok az alkatrész stb, stb


" A Cube el van vetve! "

#113
toronte

toronte

    vendég

  • fórumtag
  • 446 hozzászólás
  • LocationPécs

Csak nekem jelez, blokkol egy fertőzést az avast, az aprónál?

 

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

nem. nálam is csinálja.



#114
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

szeretnék hirdetést föladni, de nem tudok, a 404-es ügynök közbeszól. tapasztal más is ilyen problémát, vagy csak engem utál a renCer?



#115
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Nálam is ez a helyzet.


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#116
Vincent Vega

Vincent Vega

    új vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás

Csak nekem jelez, blokkol egy fertőzést az avast, az aprónál?

 

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg


Vincent Vega módosította - 2013. december 30. - 10:56


#117
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.305 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Nekem még mindig nem engedi a 3. hirdetést, már mindent kitöröltem többször, semmi nem segített...

Adminok, valaki?!?



#118
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás

be vagyok jelentkezve az apróba de amikor egy üzenet el akarok küldeni kiírja, hogy jelentkezzek be. Most akkor mi van??

 

Nekem is szórakozik. Próbáld meg, hogy kijelentkezel, törlöd a sütiket, törlöd a mentett jelszót (ha mentve van) és kezded elölről. Hátha..



#119
minerel

minerel

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás

be vagyok jelentkezve az apróba de amikor egy üzenet el akarok küldeni kiírja, hogy jelentkezzek be. Most akkor mi van??

Ennyire ne törjétek magatokat a válasszal...



#120
minerel

minerel

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás

be vagyok jelentkezve az apróba de amikor egy üzenet el akarok küldeni kiírja, hogy jelentkezzek be. Most akkor mi van??