Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#381
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Most sem hiszem hogy túlterhelt lenne,de mégsem jön be az apró,csak egy "ie nem tudja megjelenítani a weblapot"

#382
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás
Tegnap este egyszerûen csak nem volt elérhetõ az oldal sajnos, de igen, más esetben tényleg szinte azonnal bejön. Szóval összességéban jó a helyzet.

#383
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Nem tudom, nekem alap csomagos neten is eddig max 3mp kellet várnom hogy bejöjjön az apró pedig nézem minden nap.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#384
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás
Lehet épp reszelnek a srácok ezt azt, vagy a server köhög picit. Nyugi srácok, nincs világvége! :D Free Tibet!

#385
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Vagy másfél órája nem nyílik meg nekem sem :(

#386
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Az apró most offline, vagy szimplán elérhetetlen?

#387
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Üdv mindenkinek!
A kritika legyen építõjellegû, és ne vegye mellre senki, de ez az oldal így HASZNÁLHATATLAN!
Gondolom nem kell itt papolnom az üzleti oldaláról, aki üzemelteti biztos van annyi esze, hogy tudja, EZ ÍGY NEM JÓ!


Szia Puskasp,
Feltûnt a dolog nekünk is, és rajta vagyunk, hogy Nektek majd ne tûnjön fel.
köszönjük addig is a türelmed.
üdv:kempelen

#388
puskasp

puskasp
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Üdv mindenkinek!
Igen, valóban rettenetes lassú lett ez az oldal, olvastam, hogy más is tapasztalta. Nagyon szomorú és dühös vagyok miatta. Eddig rendkívül jónak tartottam a bikemag aprót, egyik kedvenc idõtöltésem volt a nézegetése. Sõt, innen vettem a bringámat és sok hirdetõt is itt találtam meg akiktõl konkrétan vásároltam is. Valamint hirdetést is adtam fel, melynek sikeres eladás lett a vége, szóval nagyon elégedett voltam vele.
Miért vagyok dühös? Mert olyan lassú mint a csiga, szó szerint 30-40 mp-et kell várni minden klikkelés után, ez annyira elveszi a kedvemet, hogy pár próbálkozás után feladom és elhagyom az oldalt. Csalódott vagyok, mert nem tudom azt használni amit annyira szeretek, negatívan gondolok a lapra.
Amennyiben lehetséges próbáljanak az üzemeltetõk ezen javítani, mert én csak egy lehetek a sok ezer közül aki ugyanígy érez, azok közül meg pláne akik le is írják ezt.
A kritika legyen építõjellegû, és ne vegye mellre senki, de ez az oldal így HASZNÁLHATATLAN!
Gondolom nem kell itt papolnom az üzleti oldaláról, aki üzemelteti biztos van annyi esze, hogy tudja, EZ ÍGY NEM JÓ!
Szeretném még szeretni ezt a weboldalt, úgyhogy légy szíves!

#389
gellert12

gellert12

    vendég

  • fórumtag
  • 127 hozzászólás
Azt szeretném megkérdezni hogy honnan tudom hogy meddig érvényes még a hirdetésem?
Neha osszeszavakat a keverem

#390
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Adnék fel hírdetést,de nem enged beírni a leírás részbe,csak ott villog,h 3000 karaktert írhatok még be,de nem enged belekattintani (internet explorer),leírás nélkül meg nem engedi feladni. :(


exploval nekem is,tûzróka jó

#391
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Adnék fel hírdetést,de nem enged beírni a leírás részbe,csak ott villog,h 3000 karaktert írhatok még be,de nem enged belekattintani (internet explorer),leírás nélkül meg nem engedi feladni. :(

#392
h734802

h734802

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Építõ jellegû hsz:
Készítsetek egy ütemtervet, hogy mikorra mit javítotok meg. :)
Vagy legalább egy végsõ határidõt mondjatok, amire minden jó lesz :D
...

#393
gellert12

gellert12

    vendég

  • fórumtag
  • 127 hozzászólás

lehet hogy nem épp rózsás a helyzet de a felháborodás eléggé viccesen hangzik egy ingyenes szolgáltatás esetén...

ha bezárnák az egészet, akkor se szólhatnánk semmit.


Ez természetesen igaz de, ha ennyire lassú az oldal akkor sokan nem látogatják/ akkor kevesen látják azoknak a felhasználóknak hirdetését akik fizetnek érte/ tehát nekik sem éri meg fizetni érte/ tehát õk sem látogatják.
Jogosnak tartom hogy nem szólhatunk érte de, én csak építõ jellegû javaslatnak vetettem fel a hibáját.
Mint a probléma leírásánál is látszik,nem kötekedni akartam.
Neha osszeszavakat a keverem

#394
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ha belõlünk élnének éhenhalnának...

#395
Zugger

Zugger
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
azért valamilyen szinten, ( nem tudom milyen szinten) de belõlünk élnek nem? :) - " ingyenes "

#396
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ez nekem is eszembe jutott egy fél órája, de tudod ha már ingyé van akkor már csak azért is pont olyan legyen ahogy ÉÉÉÉÉNNNN akarom és még véletlenül se udvariasan fogalmazzak hogy megköszönjem a munkájukat és a fáradozásukat. ÁÁÁÁ MINEK HISZ INGYÉ VAN!
De semmi gond mert fviktor73 és társai holnapra majd csinálnak egy sokkal jobb és látogatottabb és természetesen ingyenes kerékpár apróhirdetési oldalt.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#397
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
lehet hogy nem épp rózsás a helyzet de a felháborodás eléggé viccesen hangzik egy ingyenes szolgáltatás esetén...

ha bezárnák az egészet, akkor se szólhatnánk semmit.

#398
fviktor73

fviktor73
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Jó estét.Remélem a hozzászólásokat az üzemeltetõ is olvassa.Felháborítónak találom,hogy a piactérre nehezen vagy nem lehet felmenni.Amikor megújult a piactér,akkor is ugyanezzel a problémával találkoztam.És az nem tegnap történt!!Azt gondoltam,hogy valami gyerekbetegségrõl lehet szó,és türelemmel viseltem,hogy 10-szer annyi idõt kell eltöltenem az oldalon mint,annak elõtte.Ez a reklámozóknak biztos jó,de nekem nem. Sajnos azt kell-kellett tapasztalnom,hogy a szolgáltató,semmit nem tesz annak érdekében,hogy a huszonegyedik században érezhessem magam,és nem úgy mint amikor az internet elindult.A hozzászólásokat olvasva,azt kellett látnom,hogy ez nem csak engem zavar.Ha esetleg a hozzászólásomat,elolvassa valaki,aki képes a problémát megoldani,és esetleg még veszi is a fáradságot,hogy meg is oldja,hálám örökké üldözni fogja....Köszönöm.

#399
f.pal

f.pal

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Bár nem nyálaztam végig az összes hozzászólást, csak itt pár oldalt, mégiscsak egy embert találtam, aki arra panaszkodott h az új apróhirdetõ dög lassú!
Nálam olyannyira dög lassú, hogy inkább nem is nyitom meg!! A régi, megszokott apró legalább mûködött! Az iWiW sorsára akartok jutni? Mire jó ez? Nagy kár érte, így szinte használhatatlan az új apró! :-( Lesz megoldás??

Köszi,
f.pal


Ráadásul ha egy hirdetésemre valaki érdeklõdik, akkor írj ugye egy üzenetet az oldalon, amirõl egészen addig nem értesülök, amíg be nem lépek, de ez a kisebbik baj, a nagyobb az, hogy minden levélnek 1970-01-01 a dátuma!!! Azt se tudom mikor írták!!!! 40 éve??? :-((( Erre sincs megoldás??

#400
f.pal

f.pal

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Bár nem nyálaztam végig az összes hozzászólást, csak itt pár oldalt, mégiscsak egy embert találtam, aki arra panaszkodott h az új apróhirdetõ dög lassú!
Nálam olyannyira dög lassú, hogy inkább nem is nyitom meg!! A régi, megszokott apró legalább mûködött! Az iWiW sorsára akartok jutni? Mire jó ez? Nagy kár érte, így szinte használhatatlan az új apró! :-( Lesz megoldás??

Köszi,
f.pal