Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#421
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
65ös betûmérettel ott van, hogy "ez itt a régi apró, használd az újat".
apro.bikemag.hu

#422
Kica

Kica

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Nálam az összes hirdetési kategóriában 0 db hirdetést jelez. Az alkategóriákba küld a program, ami nincs tovább. Sokat nézegettem, használtam az oldalt, most nem tudom. Ha már fejlesztitek, nem visszafelé kéne.

#423
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.010 hozzászólás
  • LocationKelenföld
Szia Kempelen!
Firefox 4-et használok, XP és 7 alatt. Ahogy Czanga írta az átlépegetés fórum és apró fülrõl nálam is bénázik. A keresési listák a második oldaltól üresek, melyet kivédhetnék, ha lenne lehetõség, hogy növelhessem a megjelenített találatok számát (20-40-60 pl.). Van ilyen fejlesztésre lehetõség? Lassú nettel nagyon hasznos volt.
Hasonlóan hiányzik -hisz régebben naponta néztem az aprót, "kávé/cigi" helyett, a 24órás gomb. Az új mai hirdetések lista csak az elsõ oldalon mûködik, a másodiktól "megnyúlik". Ide kapcsolódik, hogy szerintem volt gyakorlati haszna, ha a feladásnak láthattam az óra és percét is, de lehet hogy ez csak az én "butaságom".
A hirdetõ adatai fül tényleg klassz, a mobilszámnál (melyrõl mintha azt mondtátok volna hogy kötelezõ lesz: nem tudom, nem regisztráltam még újra), láttam már olyan versenyzõt, mely igényesen egyesekkel töltötte fel azt. Ezt nem lehetne hibás formátumként kiszûrni/megakadályozni?

Köszönöm.

#424
Zugger

Zugger
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Kedves kempelen!
Nem tudom mire kéne visszaolvasnom, konkrét hibát kérdést, nem jeleztem hozzászólásomban -így nem is fogok minden eddigi hsz-t elolvasni. Egyszerûen az az érthetetlen, hogy ha valami eddig mûködött (jól) akkor miért kell létrehozni egy újat (amiben biztos meg van a jobbító szándék) - ami nem mûködik.
Kérlek erõsíts meg egy általad ide leírt mondatodban abban, hogy jól érzem azt; felesleges = elhamarkodott döntés volt elindítani az új aprót. Legközelebb 'szar'ozzak hosszabban? van aki azt tette, és nem került törlésre :)

Maradok továbbra is bikemag (fórum) olvasó, ahogy az elmúlt 10 évben - immáron a 3. hozzászólásommal. Bár amíg az apró nem mûködik jól, biztos, hogy sokkal kevesebbszer nézek felétek.
Jó gurulást és sok, az oldalon (nem dühbõl és feleslegesen) kattintgatót kívánok!

#425
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Tényleg érthetetlen, hogy minek kellett már az ezt megelõzõ profilú aprót is létrehozni. Felesleges volt a mostanit így beharangozni, csak magatok alatt vágtátok a fát sajnos. Sajnálom és fájlalom hogy nem mennek jól felétek a dolgok. Az apró az amiért leginkább olvasnak benneteket, hatalmas öngól hogy pont az nem mûködik. A törölt hozzászólásomat - 'Szar' - pedig komolyan gondolom, -melynek hangvétele és annak törlése szerintem megegyezõ szinvonalat ér el.


Kedves Zugger,
Törölt hozzászólásoddal kapcsolatban annyit, hogy házigazdaként engedd meg, hogyha benyomsz ide egy szart, akkor azt eltakarítsam.
Van nulla darab hozzászólásod, illetve egy volt, ami annyi volt, hogy szar, majd visszajössz és minõsíted, hogy kitöröltem.
A hozzászólásod érdemi részét szerintem már megválaszoltam/tuk a korábbi bejegyzésekben, olvass vissza légyszíves.
üdv: kempelen

#426
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Os X leopard és snow leopard alatt két böngészõn tapasztaltam a következõket: (hátha segít)
-ha vissza akarok ugrani az apróhírdetében az elõzõ oldalra, vaalmiért kétszer kell megnyomni a vissza gombot
-hogyha a fórumban vagyok és felül átkattintok az apróhírdetére, akkor a régi jön be, ha ugyanezt a fõoldalról teszem meg, akkor az új
-keresés eredményeit megjeelníti, de ha több oldalnyit talált a 2. oldalra lépvén ott már nem jelenít meg semmit.

Most így fejbõl, ennyi, de ha látok még valamit megírom. Safarin és Firefox-on tapasztaltam ezeket.

Amúgy teljes mértékben elégdett vagyok vele, a picit apróságoktól eltekintve, és hálám és köszönetem azoknak akik ezt létrehozták. Sokkal jobb a kapcsolat felvétel módszere, az "új üzeneted van" megjelenítése, stb stb.


Köszi a pontos hibajelzést és örülünk, hogy hasznosnak találod az új aprót.

#427
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás
Os X leopard és snow leopard alatt két böngészõn tapasztaltam a következõket: (hátha segít)
-ha vissza akarok ugrani az apróhírdetében az elõzõ oldalra, vaalmiért kétszer kell megnyomni a vissza gombot
-hogyha a fórumban vagyok és felül átkattintok az apróhírdetére, akkor a régi jön be, ha ugyanezt a fõoldalról teszem meg, akkor az új
-keresés eredményeit megjeelníti, de ha több oldalnyit talált a 2. oldalra lépvén ott már nem jelenít meg semmit.

Most így fejbõl, ennyi, de ha látok még valamit megírom. Safarin és Firefox-on tapasztaltam ezeket.

Amúgy teljes mértékben elégdett vagyok vele, a picit apróságoktól eltekintve, és hálám és köszönetem azoknak akik ezt létrehozták. Sokkal jobb a kapcsolat felvétel módszere, az "új üzeneted van" megjelenítése, stb stb.

#428
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Chrome-ban továbbra sem mûködik a kép beszúrása gomb, szóval azt nyugodtan lehúzhatjátok a mûködik listáról.


Nálam mûködik.


A sebesség mindent megold.

 


#429
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Nem agyrém, a következõ böngészõkkel mûködik: Firefox és Explorer 8.0 és Chrome.

Chrome-ban továbbra sem mûködik a kép beszúrása gomb, szóval azt nyugodtan lehúzhatjátok a mûködik listáról.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#430
Zugger

Zugger
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Tényleg érthetetlen, hogy minek kellett már az ezt megelõzõ profilú aprót is létrehozni. Felesleges volt a mostanit így beharangozni, csak magatok alatt vágtátok a fát sajnos. Sajnálom és fájlalom hogy nem mennek jól felétek a dolgok. Az apró az amiért leginkább olvasnak benneteket, hatalmas öngól hogy pont az nem mûködik. A törölt hozzászólásomat - 'Szar' - pedig komolyan gondolom, -melynek hangvétele és annak törlése szerintem megegyezõ szinvonalat ér el.

#431
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Nem agyrém, a következõ böngészõkkel mûködik: Firefox és Explorer 8.0 és Chrome.

#432
h734802

h734802

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

#265: Nyilván az volt az oka, hogy... ...A következõ hónap-hónapok fognak azzal telni, hogy a segítségetekkel összeállított problémákat megoldjuk, és a javaslataitokkal valamint a saját ötleteinkkel tökéletesítsük...


Akkor remélem jegyzitek felfelé az ötleteket és a javítandó hibákat, hogy majd pár hónap múlva jobb legyen. Én pl. már írtam 3-at.

#433
imote

imote
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Hirdetés feladásnál nem enged a "hirdetés szövege" mezõbe beleírni, így pedig nem engedi a hirdetést feladni!!!! Agyrém!!

#434
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Mondjátok már meg, hogy kinek volt buli egy új, külön lévõ, szarul mûködõ apró a régi, jól mûködõ helyett? Ne mondjátok, hogy "haladni kell a korral", mert ez eddig csak visszalépés. Vagy esetleg a világ trendet követitek, hogy butítsunk le/el mindent és mindenkit? Pedig már épp egy dícséretet akartam nektek írni, de így nem fogok.


Nyilván az volt az oka, hogy más volt a régi apró Nektek kifele, meg más nekünk befele. (A kaszni amit Te látsz, mi meg a motort is.)
Az utóbbiról fogalmad nincs. Nem is kell, hogy legyen, mert kár rá szót vesztegetni.

Szerencsére véleményedben nem osztozik kb. 3000 felhasználó, akiktõl máshonnan, más csatornán át egész más vélemények jönnek.

Alap dolog itt a neten: Az írogat többet, akinek gondja van, nem tetszik, vagy szimplán fikázni akar. (Félre ne érts, nem akartalak egyikbe sem bepakolni.)
A másik egyszerûen használja a szolgáltatást, és nem keres hozzá topikot, ahol leírja, hogy mûködik és fasza.

Az új apró elindult, alapvetõen mûködik, és az elmúlt közel egy hónap azt mutatja, hogy lehet rá építeni.
De egyelõre az elindultnál tartunk, és nem ott, hogy azt mondhassuk, kész, minden frankó és mûködik és itt a vége.

A következõ hónap-hónapok fognak azzal telni, hogy a segítségetekkel összeállított problémákat megoldjuk, és a javaslataitokkal valamint a saját ötleteinkkel tökéletesítsük.

röviden ennyi.

#435
kzkvh2

kzkvh2

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
detto :) én is küzdök vele minden nap, de asszem lassan feladom... Kár érte, ez volt nekem az alap bringás apró...
Teljesen használhatatlannak, átláthatatlannak, lógigátlannak tartom.

#436
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Egyik reggeli 15 perces programom volt, hogy átfutottam az aprót, mert jól esett képben lenni. Most már én sem teszem. :)

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#437
h734802

h734802

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Mondjátok már meg, hogy kinek volt buli egy új, külön lévõ, szarul mûködõ apró a régi, jól mûködõ helyett? Ne mondjátok, hogy "haladni kell a korral", mert ez eddig csak visszalépés. Vagy esetleg a világ trendet követitek, hogy butítsunk le/el mindent és mindenkit? Pedig már épp egy dícséretet akartam nektek írni, de így nem fogok.

#438
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

nohát.
az zavar, hogy a hirdetésembe belépve nem tudom azt módosítani, eltávolítani. valamint ha kiválasztom, hogy egy másik kategóriában is megjelenjen a hirdetésem, akkor a kiválasztott kategóriában nem találom a hirdetést. persze lehet csak nem veszek észre valamit, elõ fordult már néhányszor: )

szerk.: föladtam újra a hirdetést, 2kategóriában látom. a nemtalálósdi csak akkor jelentkezett, ha módosítás után kértem, hogy 2 helyen is megjelenjen.


Szia mof! Lehet, hogy csak én nem értem, hogy most mi is a gond? ;-)

#439
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
nohát.
az zavar, hogy a hirdetésembe belépve nem tudom azt módosítani, eltávolítani. valamint ha kiválasztom, hogy egy másik kategóriában is megjelenjen a hirdetésem, akkor a kiválasztott kategóriában nem találom a hirdetést. persze lehet csak nem veszek észre valamit, elõ fordult már néhányszor: )

szerk.: föladtam újra a hirdetést, 2kategóriában látom. a nemtalálósdi csak akkor jelentkezett, ha módosítás után kértem, hogy 2 helyen is megjelenjen.

#440
tld

tld

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Tehát a bejelentkezve maradás az oldal elhagyása után, oldal indításakor nem lehetséges? A belépési adatok megjegyzése nálam mûködik, de csak úgy, ha rákattintok az üres területre majd kiválasztom a felhasználónevemet, utána már rakja a jelszót és csak a belépésre kell kattani. Az a baj hogy sok oldalnál így van és megszoktam hogy felmegyek és be vagyok jelentkezve, itt meg mindig külön be kell jelentkeznem, de egyefene megszokom ha kell :D

Köszönöm az utánajárást.

Jó, akkor legyen úgy. Végülis meg lehet szokni ezt is, csak akkor kell egy jól lapozható lista a keresõ használata után. Vagyis lényegében az a probléma szülte ezt. :D Ha az meg lesz oldva, felõlem a kesztyûknél is lehet a merevváz kategória. :D

Köszi mégegyszer az utánajárást! :)