Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Új apróhirdetõ - észrevételek, hibák, ötletek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
697 hozzászólás a témában

#341
andraspeter7

andraspeter7

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
hát az nincs....sokat vásároltam már apróról és mindíg tisztességes emberekkel sikerült üzletelni,erre meg a jó szériába becsúszott ez a kis hülyegyerek...
ezért nem is gondolkodtam adásvételin

#342
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
van adásvételi szerzõdés?

#343
andraspeter7

andraspeter7

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
üdv!vettem az apron egy rock shox tora 302 telót.a gyerek úgy hirdette hogy semmi hibája nincs,csak a lábon használatból eredõ karcok,de becsúszó stb. teljesen hibátlan.cakk um pakk 24re jött ki a cucc postával mindennel együtt.amikor megjött nagy meglepetés ért ugyanis a tárcsacsavarok kicsit eldarálták a láb alját,a becsúszó karcos volt és amúgy is elég faszán le volt rúgva...ezek után nem kicsit lebasztam a gyereket telón megbeszéltük hogy visszaküld pénzt...én naivan ezt el is hittem,a gyerek pedig azóta eltûnt.nem fogom annyiba hagyni a dolgot,segítsetek mi tévõ lehetnék?
köszönöm elõre is.csáó

#344
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

"hirdetésenként 3 kategória megadása"
nekem csak 1 kategóriát enged. :(

.

keresztkategória: Magánszemélyeknél egyelõre kivettük ezt az opciót, mert kb. 80%-ban keresztszpemmelésre használták. Egyelõre ez így marad, ha sikerül bizonyos technikai változást módosíttatnunk adminban, akkor visszajöhet. Megértésed köszönjük.


e!

#345
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
"hirdetésenként 3 kategória megadása"
Nekem csak 1 kategóriát enged. :(

#346
Makakk0

Makakk0

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
Ez nekem is feltûnt, díjaznám, ha vki törölné a nem megfelelõ helyre feltett hirdetéseket...

Sziasztok!
Nem lehetne a Maxi-bike-t "megkérni" hogy a komplett eladó kerékpárjait a megfelelõ kategóriába rakja?Tele van pl. fék,kerék,váltás.stb. topik...



#347
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Sziasztok!
Nem lehetne a Maxi-bike-t "megkérni" hogy a komplett eladó kerékpárjait a megfelelõ kategóriába rakja?Tele van pl. fék,kerék,váltás.stb. topik...

#348
kszenthe

kszenthe
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Sziasztok,

a listázott keresésre rákattintva a rendszer elfelejti a kilistázott keresési oldalakat és már csak az jeleníthetõ meg, ami az adott oldalon van...nagyon bosszantó hiba, csuda boldogok lennénk, ha módosítanátok, amúgy teljesen jó az oldal és köszönjük.

Üdv,

kszenthe

#349
szobikari

szobikari
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Sziasztok,

lehet, már kérdezték elõttem, de nem találom a keresést fórumon belül ( hol van? :-D ), szóval arra lettem volna kíváncsi, hogy az aprók között böngészve miért nem lehet HELY-re való szûrést beállítani ( város- vagy megyeszinten ). Tõlem 2-300km-re lévõ eladósorba került bringákkal nem megyek semmire!
üdv

#350
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Sziasztok!
Ha a parkolómba beteszek valamit, akkor hogyan tudom onnan kivenni?
Üdv


Úgy ahogy betetted.


A sebesség mindent megold.

 


#351
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sziasztok!
Ha a parkolómba beteszek valamit, akkor hogyan tudom onnan kivenni?
Üdv
" A Cube el van vetve! "

#352
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
Sziasztok!

Nem tudom, hogy volt e már szó róla, de a dátum mellé jó lenne ha az idõt is kiírnátok ha lehet. Ha jól emlékszem a réginél is úgy volt. Köszi :)

#353
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Boca ebben részben igazad van csak az az én személyes tapasztalatom hogy az ilyen arrogáns emberek nem tesznek semmit a közösségért és pláne nem úgy hogy az másoknak valamilyen ingyenes szolgáltatást nyújt.


ebben tökéletesen egyetértünk!
" A Cube el van vetve! "

#354
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás
Egyre gyorsabb, használhatóbb, elérhetõbb, és ahogy látom rendszeresen javítgatjátok a hibákat. :) Jó a support srácok. Örülök neki, hogy úgy alakult, hogy átalakul.

#355
Mtbsrác

Mtbsrác

    vendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Sajnos az összes új aprohirdetés oldal/forum-nak az az átka hogy sohasem tudjuk hogy mikor adták fel a hirdetést?!?!?!
Most se találom, akár az elõzõ tipusu aprón ott legalább ha kerestem valamit akkor ott kibökte hogy mikori a hirdetés.
Másikmeg hogy ha kimondottan keresek egy valamit, pl Merida szóra akkor 2-3 oldalig kiadja a találatot de a következõ oldaltól végig üresek a lapok.
Multkor is kerestem vmit 12 oldalnyi találatot adott ki és ebbõl 4 oldalon voltak hirdetések és a többi diszipilált :o

Ui.: Ha volt akkor bocs én nemtaláltam meg de akkor pls linkeljétek a megoldást ha van.

Thx!

#356
h734802

h734802

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

Készült ilyen ütemterv, csak a kivitelezés van külsõsnél. Haladunk vele, ha készen van, majd jól észreveszed:-)

Oké, és láthatjuk ezt valahol?

#357
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Akkor még egyszer, mert senki nem válaszolt: Ha 3 hirdetés lehet, miért csak kettõt enged? És miért nem lehet keresztkategóriákat megjelölni egyik hirdetésnél sem? Köszi.
Pl. egy pár külsõ gumit kénytelen voltam 2x meghirdetni, mert országútira és trekkingre is jó, mert nem enged keresztkategóriát. Egy komplett bringát meg már fel sem tudok rakni, mert nem enged harmadik hirdetést, már a képfeltöltésnél azt írja, nincs jogosultságom képet feltölteni. Ha meg kép nélkül mégis megírom, feladáskor kapok egy 404Error-t.


3 hirdetés feltöltése: ennyi az alapértelmezett magánszemélynek. Ha nem enged 3-at akkor annyi ötletem van, hogy lejárt hirdetésed van, ami foglalja a kvótát és nem törölted. Más ötletem nincs.
Kérlek, ha nem ez a gond jelezz a kapcsolat ûrlapon itt látjuk melyik felhasználói fiókról jött és ellenõrizni tudjuk.

Keresztkategória: Magánszemélyeknél egyelõre kivettük ezt az opciót, mert kb. 80%-ban keresztszpemmelésre használták. Egyelõre ez így marad, ha sikerül bizonyos technikai változást módosíttatnunk adminban, akkor visszajöhet. Megértésed köszönjük.

#358
tatabike

tatabike
  • fórumtag
  • 0 hozzászólás
Akkor még egyszer, mert senki nem válaszolt: Ha 3 hirdetés lehet, miért csak kettõt enged? És miért nem lehet keresztkategóriákat megjelölni egyik hirdetésnél sem? Köszi.
Pl. egy pár külsõ gumit kénytelen voltam 2x meghirdetni, mert országútira és trekkingre is jó, mert nem enged keresztkategóriát. Egy komplett bringát meg már fel sem tudok rakni, mert nem enged harmadik hirdetést, már a képfeltöltésnél azt írja, nincs jogosultságom képet feltölteni. Ha meg kép nélkül mégis megírom, feladáskor kapok egy 404Error-t.

#359
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Hal!
Régebben írtam, hogy készítsetek ütemtervet, mi mikorra lesz kész. Nem olyan viccnek szántam, hogy aztán ti is elvicceljétek, és nincs semmi. Sztem, ha lenne egy jól látható helyen egy ilyen terv, pl.: Keresési eredmény oldalak hibájának javítása: 07.30., Többfunkciós keresés tesztelés indítása: 08.15., stb, kevesebben anyáznának addig. Aztán persze, ha nem lesz kész, még jobban...
Én is írtam kb. 3 ötletet, ezek között a hsz-ek között van. Esetleg nem lenne jó 1-2?


Készült ilyen ütemterv, csak a kivitelezés van külsõsnél. Haladunk vele, ha készen van, majd jól észreveszed:-)

#360
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Boca ebben részben igazad van csak az az én személyes tapasztalatom hogy az ilyen arrogáns emberek nem tesznek semmit a közösségért és pláne nem úgy hogy az másoknak valamilyen ingyenes szolgáltatást nyújt.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!