Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Marzocchi

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3027 hozzászólás a témában

#1
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
és rövid reklám után a folytatás ...

#2
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Extension Travel Adjustment. Ez azt jelenti, hogy 1 csavarral a terepviszonyokhoz tudom állítani a telót? Illetve 105 és 120mm között mivel lehet állítani?

nem 105 120 at úgy tudod állítani ha nincs benne levegõ, a bal szár alján van egy tekerentyû...ezt is egyszer kell belõni, amennyire szeretnéd

eta pedig úgy mûxik hogy a bal szár tetején van egy kar, elfordítod rátehénkedsz a telóra, és ammennyire összenyomtad /40 mm max/ úgy marad...lecsökkem a telóút, meredekebb lesz a fejcsõszög...mászáshoz a legjobb----

a "lábkiosztás" a maraton xc-n így van de gondolom az mx-en is....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3
wick-thor

wick-thor

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Extension Travel Adjustment. Ez azt jelenti, hogy 1 csavarral a terepviszonyokhoz tudom állítani a telót? Illetve 105 és 120mm között mivel lehet állítani?

#4
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Azt kérdezném ezzel kapcsolatban, mi az az internal rebound adjuster?
Illetve a 2005-ös Drop Off Comp 32-es becsúszószáras és 130mm rugóutas. Az nem lenne jobb?

az nem arra való, geót is hazavágná és ótvar nehéz

sztem a reba vagy az etás mx közül vedd vmiket....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#5
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
a csillapítást csak belülrõl tudod állítani.

#6
wick-thor

wick-thor

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Azt kérdezném ezzel kapcsolatban, mi az az internal rebound adjuster?
Illetve a 2005-ös Drop Off Comp 32-es becsúszószáras és 130mm rugóutas. Az nem lenne jobb?

#7
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ja MX Comp ETA....ETA fasza dolog!

#8
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Olyan kérdésem lenne, hogy cc-xc-re kellene nekem egy jó teló, és a 3 közül melyiket ajánlanátok?: Marzo 2006 MX Comp ETA, vagy Marzo 2005 Drop Off Comp, vagy Marzo 2005 MX Comp? (Mi az, hogy a csillapítás belülrõl állítható?)

az idei mx comp eta-t........
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9
wick-thor

wick-thor

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Olyan kérdésem lenne, hogy cc-xc-re kellene nekem egy jó teló, és a 3 közül melyiket ajánlanátok?: Marzo 2006 MX Comp ETA, vagy Marzo 2005 Drop Off Comp, vagy Marzo 2005 MX Comp? (Mi az, hogy a csillapítás belülrõl állítható?)

#10
MarCobei

MarCobei

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
köszi a segítséget és a tanácsot! sztem hallgatok rád. még arra lennék kíváncsi h ugye az állíthatóság: kompresszió és az egyik oldal levegõs! ez mit jelent? sorry a marzokat nem nagyon ismerem, meg még kezdõ vagyok :D azért köszi h segítesz!

#11
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
no hát eléggé puha volt ezért is váltam meg tõle

splice hm... inkább black az talán jobban bírja
minute meg végképp nem durvulós villa!!!

de mért nem olyan villát nézel ami erre való?!?!

dirjumper (1-2-3)pro
pike
psylo ha van még
stance/sherman

ezek mid erre a felh területre valók,nem fogod egy év után tönkrevágni,aztán csodálkozni hogy a drága villa szétment

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#12
MarCobei

MarCobei

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
néztem még manitou splice platinumot vagy minute :02-t azok milyenek? tudom manitou de ha már itt tartunk akkor...

#13
MarCobei

MarCobei

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
jójó akkor nem dirt. de akkor is hogyan mozog kemény vagy puha?

#14
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
hi
volt egy darabig,a 05ös oem változat,nagyon jól mozog,de igazán 150mm úttal lesz jó,mert igy nagyon lineáris az útja
dirtre feletsd el nem arra való
arra dritjumpert kell venni
enyi meg egy bambi

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#15
MarCobei

MarCobei

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Hi 4 all! Tudna-e nekem valaki segíteni aki már használt Drop Off telót, hogy mire es képes. Milyen a rugózása (vajpuha avagy kemény), mennyit bír (csak dirtre használom), érdemes-e most olyat venni? Nézegettem itt ott de csak a nygon fontos jellemzõit sikerült megtudnom, meeg ilyenek. Ezért kérem azok segítségét akik már használtak ilyet! Köszi elõre is. Üdv: marcobei

#16
szili

szili

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Meg lett húzva minden, az kilõve.
Olajszint az elvileg lehet az egyikben, mert a másik nemrég lett összerakva és nem hiszem, hogy ott el lett volna bénázva.
A harmadikhoz nem tudok hozzászólni, ha van még itt monster tulaj, legyen szíves leírni a tapasztalatait.
Köszi.

#17
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
nincs meghúzva minden...
nem van olaj...
esetleg halljátok, ahogy a sebességérzékeny szelep zár, ha jól emlékszem, 02-tõl van
dunno

#18
szili

szili

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Mi lehet az oka annak, hogy a monster már egy kisebb méretû ugrás után, mikor az elsõ kereket késõbb tesszük le, csattan egy jókorát? Ugyanez a jelenség van a 2002-es és 03-as modelnél is.

#19
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
srácok! privi!

#20
SIMMONS

SIMMONS

    vendég

  • fórumtag
  • 172 hozzászólás
888 Matricát tudsz?? (Olyat ami kidomborodik)