Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monkeylectric-SpokePOV kütyük-bolondságok-extrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
31 hozzászólás a témában

#21
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás

Nézz meg róla pár videót, aztán nyilatkozz újra;) !


http://www.youtube.com/watch?v=IlyG2ycqAUU


Kérdezd Nagybub-ot a Debreceni topikban!
Neki van, de csak játszani jó... Fixin használja, le is darálta a nagy játszásban az újjait. :)
http://al.rofitomi.f...um.hu/?pageid=1


#22
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás
Nos, fiúk, ti alaposan félreértettetek...
Nem igazán a (negatív) véleményeket várnám ide ! Ha építö jellegü hozzászólásotok nincs, akkor menjetek a .... hegyekbe bringázni :oczko: :D !
Persze hogy nem MTB-re való cucc ez, de egy fixin, vagy ne adj' isten cruiseren azért jól mutatna, nem ?

You can never have "enough" bikes.


#23
bardocz

bardocz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 464 hozzászólás
Végén még kötelezõvé teszik a használatát:D

#24
kõcsirke

kõcsirke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
arra számítasz, hogy a magyar autós/jogszabály-alkalmazó belátja majd, hogy ez a monkey-izé jobb mint a küllõprizma, mert bár igaz, hogy hót idegesítõ, viszont jobban látszik tõle a hülyegyerek?

#25
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Én úgy tudom, hogy a villogó hátsó lámpa sem legális (folyamatosnak kéne lennie), de szerintem mindenki belátja, hogy a villogó jobb. Úgy képzelem, ehhez is hasonlóan állnának hozzá.

#26
kõcsirke

kõcsirke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
ez egyébként legálisan használható közúti forgalomban? gépjármûvekre van valamiféle elõírás, ami a külsõ világítást, színek használatát, ilyesmiket szabályozza... legalábbis itthon nem nézhet ki akárhogy az autód, mert zavarhatod vele a forgalmat. csak kérdezem.

#27
ricsárd

ricsárd

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
nekem egy kicsit azok a színes mûanyag "izék" a küllõn.....na azok jutnak az eszembe:D

#28
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Egy Tour de France-on biztosan nem fogunk találkozni vele....:) Vagy egy maratonon:)
Rics


pedig nappal milyen jól nézne ki...

#29
ricsárd

ricsárd

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Kétség kívül látványos ezt eliserem. De szerintem ez is csak olyan divat hóbort mint pl. a Lennon szemüveg vagy éppen a makkos cipõ:D Egy Tour de France-on biztosan nem fogunk találkozni vele....:) Vagy egy maratonon:)
Rics

#30
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

hejjj micsoda eszetlenség. Bár ha azt nézzük akkor remek reklám felület, mert hogy másra nem használnám az szinte biztos:)

Nézz meg róla pár videót, aztán nyilatkozz újra;) !


http://www.youtube.com/watch?v=IlyG2ycqAUU

You can never have "enough" bikes.


#31
ricsárd

ricsárd

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
hejjj micsoda eszetlenség. Bár ha azt nézzük akkor remek reklám felület, mert hogy másra nem használnám az szinte biztos:)

#32
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás
Mióta elöször láttam, hallottam, illetve olvastam a Monkeylectric nevü, "küllö-LED-kivetítö-világítás"-ként körülírható cuccról, azóta vadászok az infókra vele kapcsolatban. Itthon többfélét lehet kapni (2, vagy 3), de egyik elég egyszerü, a másik meg elég drága. Ezenkívül a leírásuk, jellemzöik eléggé hiányosak . Plusz, vélhetöen csak elöre programozott képek vetítésére alkalmas, nem lehet személyre szabott képekkel feltölteni.
Több honlapot találtam, persze ezek (eddig) csak a forgalmazásukról szólnak, részletes tájékoztatást nem nyújtanak.
Az írtam: Eddig ! Találtam egy- egyéb témákban is- szenzációs szájtot, ebben szerepel SpokePOV néven, részletes leírással, kapcsolási rajzzal, szoftverrel együtt !
Az anyagköltség kiszámítása/méregelése és egy ügyes hobbielektronikában jártas cimbi megkörnyékezése után akár saját cucca is lehet akárkinek.
Persze, ha valaki tud jobbat, ossza meg a közösséggel PLS.
Ugyanis ez sem tökéletes, mert csak 1 színnel dolgozik, az eredeti RGB-led-es azért jobb...
És a link:
http://www.instructa...e-Wheel-Images/

Ezen kívül terjednek a mindenféle perifériák, sok hasznos-haszontalan kütyü, extra felszerelés, jöhet mindenféle érdekesség !
CSÖÖÖ

You can never have "enough" bikes.