Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monkeylectric-SpokePOV kütyük-bolondságok-extrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
31 hozzászólás a témában

#1
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

Sziasztok,

A Monkey Light elérhetõ és megtekinthetõ a bemutató üzletben, a magyarországi hivatalos forgalmazónál!!!!
A Duna Kerékpárboltban.

1136. Budapest, Pannónia u. 46/B

MonkeyLectic by Duna Kerkpr Kft.


Köszönjük a tájékoztatást, még most is :) megmozgatja a fantáziámat.
A Pro nagyságrendileg mennyibe' lenne ? Most nem rendelhetõ a státusza...

You can never have "enough" bikes.


#2
dunakerekpar

dunakerekpar

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok,

A Monkey Light elérhetõ és megtekinthetõ a bemutató üzletben, a magyarországi hivatalos forgalmazónál!!!!
A Duna Kerékpárboltban.

1136. Budapest, Pannónia u. 46/B

MonkeyLectic by Duna Kerkpr Kft.

#3
Dormi

Dormi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás
Költséges az elõállítása, pláne ha RGB ledeket akarsz használni. Bátyám villamosmérnök és õ szórakozott régen ilyennel (bár nem bicóra), de pl annyi led amennyi erre kéne az kicsit sokba fájna.

#4
szifon

szifon

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
és a "kínai csodát" a linkelt oldalról rendelted magad is? Vagy itthon sikerült valahol hozzájutni?
(csak mert "Item is temporarily sold out." )

:(((

#5
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

A monkey lectric-et fel tudod rakni 3 darab gyors kötözõvel elõre és hátra is símán.
Viszont fontos hogy 2 fajta van belõle és ami kiír szöveget az bizony 2000 dollár és még csak Amerikában forgalmazzák.
A síma kerékre szerelhetõ, amiben van több ezer elõre tárolt patern van az meg 14.900 Ft.

Monkey light:
http://www.zedbike.h...ilagitas/id/237

üdv.z

Ja.
Viszont amint azt a topiknyitó hozzászólásban is leírtam, hozzáféhetö már, szoftverrel együtt a leírása egy elkészíthetö, programozható változatnak, amit érdemes lenne tovább gondolni. Ezért kezdtem bele ebbe az egészbe...

You can never have "enough" bikes.


#6
zed bike

zed bike

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
A monkey lectric-et fel tudod rakni 3 darab gyors kötözõvel elõre és hátra is símán.
Viszont fontos hogy 2 fajta van belõle és ami kiír szöveget az bizony 2000 dollár és még csak Amerikában forgalmazzák.
A síma kerékre szerelhetõ, amiben van több ezer elõre tárolt patern van az meg 14.900 Ft.

Monkey light:
http://www.zedbike.h...ilagitas/id/237

üdv.z

#7
szepii

szepii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
Szia!
Megkérdezhetem, hogy a monkey-ból ugye egy van a keréken?
Van még egy márka, a Hokey spokes!(erre állítólag felvihetõ saját szöveg is, legalábbis azt írják a hivatalos oldalon) Ebbõl már 2-nél látványosabb a dolog, kíváncsi lennék, hogy 1-el is rendesen látható a minta?
Amúgy a Monkey-ból 2 féle van, amire saját szöveget lehet tölteni az nagyon húzós árban!!!

Az én Monkey Lightomra nem lehet feltölteni mintákat. Az USB hely nincs rajta. Igazából annyi minta van rajta, hogy ez felesleges is :) Amikor a bringán ülsz úgysem látod, csak a fényeket az aszfalton :) (ez még nagyon nagy hátránya: a bringán ülõ nem látja :D)

Még nem csináltam fotót a kínairól, de szerintem baromi jó ez is. Nagyon jó mintái vannak. Majd valamelyik este csinálok róla egy kis videót, de ezt a 8,6 dollárt simán megéri! Ami a "gond" vele, hogy ez a ML-tal ellentétben csak egyoldalas.



#8
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Hogy miért front wheel, jó kérdés, de a mágnes szenzor (vagy bármilyen egyéb mágnes) simán felrakható a támvillára pl.

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#9
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
akkor jó :)
amúgy hátra fel lehet rakni? miért írják hogy front wheel mount?

#10
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Persze, csak nem tudtam fél kézzel annyira megpörgetni, mert az elsõ keréken van :)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#11
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
köszi :)
gondolom, ha nagyobb a sebesség akkor 'körbeér' teljesen a minta.

#12
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
M-a-TT: videók a kékrõl:


"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#13
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Szerintem nem zavarna be! Csak amikor rendeltem, akkor egyet tartottam meg belõle. Lehet, hogy ha ellentétes oldalra is rak egyet az ember, akkor már korrektebb. Nem maga az alap készülék a nehéz, hanem a 3xAA elem ad neki egy jobb súlyt :) Ez mondjuk elmondható a Monkey Light-ról is...

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#14
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Ami a "gond" vele, hogy ez a ML-tal ellentétben csak egyoldalas.


és másik oldalra ha raksz mégegyet? vagy bezavarna a szenzor?
max akkor annyi, hogy mindkét kerékre raksz és ellentétes oldalakra .)

#15
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
semmi probléma, csak ha már zebrát írtál rákérdeztem, hogy hogy is van ez.

#16
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás

off:
zebra? te hol közlekedsz a bringával?


Mondjuk olyan gyalogátkelõhelyen, amelyik mellé fel van festve a kerékpáros átvezetés is? Mi a problémád ezzel?
(annyira éreztem, hogy jön majd valaki, aki a kákán is elkezdi keresni azt a bizonyos csomót.... jó magyar szokás ez:))

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#17
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

Sokkal több autós áll meg a zebra elõtt, sokkal többen engednek át a keresztezõdésben is.

off:
zebra? te hol közlekedsz a bringával?

#18
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Az én Monkey Lightomra nem lehet feltölteni mintákat. Az USB hely nincs rajta. Igazából annyi minta van rajta, hogy ez felesleges is :) Amikor a bringán ülsz úgysem látod, csak a fényeket az aszfalton :) (ez még nagyon nagy hátránya: a bringán ülõ nem látja :D)

Még nem csináltam fotót a kínairól, de szerintem baromi jó ez is. Nagyon jó mintái vannak. Majd valamelyik este csinálok róla egy kis videót, de ezt a 8,6 dollárt simán megéri! Ami a "gond" vele, hogy ez a ML-tal ellentétben csak egyoldalas.

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#19
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
A monkey light-ra lehet felölteni saját mintát is? Úgy látom van rajt usb csatlakozó.

Epyc, van képed errõl a kínairól? Menet közben?

#20
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Szerintem nagyon jó cucc. Látványossá teszi a keródat és emiatt (milyen meglepõ) észre is fognak venni. Sokkal több autós áll meg a zebra elõtt, sokkal többen engednek át a keresztezõdésben is. Ami nagyon nagy hátránya, hogy a súlya miatt érezhetõen "elhúzza" a kereket.
Nekem 2 fajta is van, az egyik a sokak által istenített Mokey Light, a másik pedig egy egyszerûbb, egy színû és éppen ezért jelentõsen olcsóbb kínai csoda: http://www.dealextre...ls.dx/sku.27255
Hogy ez mennyire baromság, döntse el mindenki maga. Én szeretem és amíg a rendõrök meg nem büntetnek (eddig még nem volt ilyen, pedig nem egy csodálkozott már rá), addig használni fogom.

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"