Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BMFT találkozó | 2010. február 12-14. Bükkszentkereszt

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
335 hozzászólás a témában

#161
pézsé

pézsé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.333 hozzászólás
az ilyen nõciket meg kell szivatni van pár perverz tizenéves ismerõsöm akiik még sosem voltak nõvel azok jobb kedvre derítenék :D :D
Az ágyakat jól rendbe kell rakni (vinni egy vasalót) és letagadni mindenkit akit lehet. Aztán örüljön h. nem kell visszaadni az elõlegbõl :D Amikor kikerekedik a szeme Clio meg kér 2 fõre számlát is...
Kinnalvás: Azoknak a tökiknek akik Savanyu vezetésével sütnek szalonnát a Lehet h sikerül a kannástól kinnt aludniuk. Pufajkagatya meg merinó katinai aláöltözék jó a kinntalváshoz? Bár mínusz 15-be nem biztos keménykednék.
Ha aszafalton feltekerõs rész is lesz akkor kiviszem Csabit élmény vele túrni Felfelé. Úgysem volt még a Bükkben soha sztem.

#162
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

Páromat fûzögetem, hogy menjünk mi is. Viszont az ivás és film nézésen kívül mi bringázni is szeretnénk, de errõl még nem találtam terveket. Vagy csak figyelmetlenül olvastam? Szóval merre és mennyit tekernétek?
Komoly lámpánk nincs, tehát az éjszakai tekerés nálunk necces.


A túra általában a hangulattól függõen indul erre-vagy-arra és a hidegtõl+"fáradtságtól" függõen van rövidített és hosszított útvonal. Tavaly DH szekció is volt benne - remélem idén is lesz, mert tankkal megyek megint, hogy legyen mire fogni, hogy miért vagyok lassúúúúúú :D

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#163
clio

clio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.281 hozzászólás

na az van hogy fizettem elõleget 10.000 pénzt a nõcinek!

beszéltem vele utána telefonon...hát inkább elõtte kellett volna:(

miénk lesz az egész keco kis szobástól mindenestül, DE az összeg nem jó felé változott sajnos:
azt mondta tél van fûteni kell, miénk az egész bla-bla-bla 2300Ft/fõ!
no pánik! mindenre van megoldás!
azt ugye eddig is tudtuk, hogy elvileg a nagyobb szobák olcsóbbak, mint a kisebbek pl: két ágyasak drágábbak...nem szoktam okoskodni túlzottan ilyenekkel, de mivel a tulaj sem az a ma született rendes adózó, ha már nem akar számlát adni, ergó az államnak fizetendõ IFA-t zsebre készül tenni és nekünk nem elengedni;) pedig szép gesztus lenne:) szóval mivel nem lesz ott csak mikor én megyek vagy már akkor sem pénteken ill. csak vasárnap jönnek délután a maniért, ezért két dolgot gondoltam össze költséghatékonyságra.
1. akinek két ágyas szoba kell az picivel többet fizet, mint mindenütt máshol is szokás ill. pont azt a 2300-at!(papíron ez pont ennyi lenne + a 300 IFA, szóval még így is jónak mondható)
2. simán letagadok 1-2 embert a 18-19(végére talán 15)emberbõl így durván 400FT-ot tudunk spórlni fejenként tehát 1900-2000Ft/fõ/éj a nagy szobásoknak(így olcsóbb is valamivel, mint a hirdetett ár)


ezeket lehet emészteni, új ötleteket adni, elküldeni engem a picsába, lemondani az egészet stb. de várom az észrevételeket:) Hajrá!

még egyszer a link hogy ne kelljen lapozgatni érte:
http://www.bukkituristahaz.hu/


Mi szívesebben fizetünk az extáért többet :) (2300 FT/fõ). Ha szivatni akarjuk kérhetünk számlát is, mert el tudjuk számolni az egyesületben ;)

Vigyázat! Nagyfeszültség! :D
evvagyokén

ParadicsomHáz & TermeszetesTanya
TÉGY!


#164
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
Én amúgyis említeni akartam már ezt az opciót. nem leszünk mi ott csak 12-15en akik alszanak is. :D
"Minden hülyeség" by Tomidny

#165
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
bukkszentkereszt jart mar igy.
az ifju taborban is el lett szamolva
nem voltam eros matekbol

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#166
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
na az van hogy fizettem elõleget 10.000 pénzt a nõcinek!

beszéltem vele utána telefonon...hát inkább elõtte kellett volna:(

miénk lesz az egész keco kis szobástól mindenestül, DE az összeg nem jó felé változott sajnos:
azt mondta tél van fûteni kell, miénk az egész bla-bla-bla 2300Ft/fõ!
no pánik! mindenre van megoldás!
azt ugye eddig is tudtuk, hogy elvileg a nagyobb szobák olcsóbbak, mint a kisebbek pl: két ágyasak drágábbak...nem szoktam okoskodni túlzottan ilyenekkel, de mivel a tulaj sem az a ma született rendes adózó, ha már nem akar számlát adni, ergó az államnak fizetendõ IFA-t zsebre készül tenni és nekünk nem elengedni;) pedig szép gesztus lenne:) szóval mivel nem lesz ott csak mikor én megyek vagy már akkor sem pénteken ill. csak vasárnap jönnek délután a maniért, ezért két dolgot gondoltam össze költséghatékonyságra.
1. akinek két ágyas szoba kell az picivel többet fizet, mint mindenütt máshol is szokás ill. pont azt a 2300-at!(papíron ez pont ennyi lenne + a 300 IFA, szóval még így is jónak mondható)
2. simán letagadok 1-2 embert a 18-19(végére talán 15)emberbõl így durván 400FT-ot tudunk spórlni fejenként tehát 1900-2000Ft/fõ/éj a nagy szobásoknak(így olcsóbb is valamivel, mint a hirdetett ár)


ezeket lehet emészteni, új ötleteket adni, elküldeni engem a picsába, lemondani az egészet stb. de várom az észrevételeket:) Hajrá!

még egyszer a link hogy ne kelljen lapozgatni érte:
http://www.bukkituristahaz.hu/

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#167
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
hogynelehetne ? :D
"Minden hülyeség" by Tomidny

#168
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Ki lehet nézni csak úgy is?:D mondjuk egy bringázás erejéig

meg persze inni

#169
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

naphegy téren is már tériszonyod volt, itt szörnyet fogsz halni :D


:D:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

#170
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Van LiIon.


fúú, az jobban hangzik, mint savanyu nehezéke .)

#171
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Még bicóm sincs, de ha eljutok nincs véletlen valakinek plusz egy hozélámpa akkuja estére? Az enyém meghalódott.

Van LiIon.

Páromat fûzögetem, hogy menjünk mi is. Viszont az ivás és film nézésen kívül mi bringázni is szeretnénk, de errõl még nem találtam terveket. Vagy csak figyelmetlenül olvastam? Szóval merre és mennyit tekernétek?
Komoly lámpánk nincs, tehát az éjszakai tekerés nálunk necces.

Az útvonalnak nem szoktunk nagy feneket keríteni, a helyi arcok megmondják a frankót. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#172
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
Mi úgy aludtunk kint -10be nyári hálózsákkal, hogy zoknit húztam a kezemre is :D meg dupla melegítõ miegyéb, még anno. És nem fáztam. Másnap reggel úgy keltem, mint akit kicseréltek, olyan jót aludtam.

Jo lesz ez a fórumtali már most látom : )
"Minden hülyeség" by Tomidny

#173
Puzsi01

Puzsi01

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Gyanítom a téli kinnalvás már örökre kimarad.
Remekül el tudom képzelni beszámolókból is, majd mesélj, nekem az is elég.:)


-5 fok korüli hõmérsékletbe már aludtunk kint vagy 4x-5x is... Körbe feküttük a tüzet és csókolom... Nagyon király egyébbként... Másnap olyan kipihenten ültem a bringára... Tûz, hálózsák és egy minimális pálinka, igaz másodjára már nem kellett pálinka... :) Nagy élmény egyébbként!!!

Nah igen ezek mondjuk nem Porcicáknak és Papírkutyáknak való... :) :)

Addig élsz míg tudod hol a fék!!!!
Aki nem tud elugrani a bringám elöl, az nem érdemli meg az Evoluciót!!! BY NIHILHERO

#174
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
naphegy téren is már tériszonyod volt, itt szörnyet fogsz halni :D

#175
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Te ilyen utis arc vagy, azok úgyhallottam bárhova felmennek, bármivel! :)

Alföldi gyerek vagyok, dombot is max a Travel channel-en látok :D

#176
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
készülök hejj, vettem faja téli hálózsákot a múlt héten(legutóbb a tecsó féle annyira nem jött be :()
szóval mehetünk!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#177
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

nem érzed át a kinnalvás élményeit, peceró.
de ha tudnád, két kézzel ágálnál érte! :-)


Gyanítom a téli kinnalvás már örökre kimarad.
Remekül el tudom képzelni beszámolókból is, majd mesélj, nekem az is elég.:)

#178
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

7.2 Ah akksit tok adni.
De az neked fájni fog.


Köszi, akkor vinnem kell telópumpát, hogy belõjjem a SAG-ot :D

#179
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
eh.
jó.
nem érzed át a kinnalvás élményeit, peceró.
de ha tudnád, két kézzel ágálnál érte! :-)

#180
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Gabibáttya, ha ennyire ragaszkodsz hozzá, kint aludhatsz az udvaron.:)
Csak nehogy valami részeg arra botorkáljon és oldalba hugyozzon.:D