Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Bakonyerdõ Maraton | Bakonybél

- - - - -

  • Please log in to reply
884 replies to this topic

#721
deviantmtb.hu

deviantmtb.hu

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts

Távot váltani tudja vki meddig lehet??


Eszedbe se jusson! ;-D
www.deviantmtb.hu

#722
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 posts
Távot váltani tudja vki meddig lehet??

#723
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Jelenleg árvíz van a Kõris lábánál. http://feny.idokep.h...3zci4ek1ls6.jpg http://feny.idokep.h...jxwvos96s3m.jpg
És 100km/h feletti szél fúj, remélem nem nagyon fogja átrendezni a fákat.
Idõjárás jelentésünket hallották. :)


A sebesség mindent megold.

 


#724
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 posts

off

nem ért még ide az utalásod. mikorra várjam?
on


Sztem du. már ott lesz!

#725
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

A hosszútávon mennyire tud sár lenni? Tökölök, hogy fullrigid SS-sel, vagy váltós-telós nagykerekûvel menjek...
Vannak Mátra-szinten köves részek a pályán?

Csak rövid szakaszokon. Az SS-t szerintem felejtsd el, felfelé sok a meredek, lefelé meg a tekerõs lejtõ és vannak gyors sík részek is.


A sebesség mindent megold.

 


#726
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
off

...

nem ért még ide az utalásod. mikorra várjam?
on

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#727
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 posts

A hosszútávon mennyire tud sár lenni? Tökölök, hogy fullrigid SS-sel, vagy váltós-telós nagykerekûvel menjek...
Vannak Mátra-szinten köves részek a pályán?


A sár kérdés engem is érdekelne!
Gyere a nagykereküvel-én is azzal mek-,tudod annak a kerekére több sár fér:-)

#728
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts

Középre Maxxis Advantage(2.1) vagy maradhat a Ralph(2.25)?

nem azon fog múlni :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#729
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts
A hosszútávon mennyire tud sár lenni? Tökölök, hogy fullrigid SS-sel, vagy váltós-telós nagykerekûvel menjek...
Vannak Mátra-szinten köves részek a pályán?

#730
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 posts

Középre Maxxis Advantage(2.1) vagy maradhat a Ralph(2.25)?


Sztem ha nem lesz nagy "retek" a RR jobb választás-tavaly én is azzal mentem, marha jól gurul:-)

#731
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Középre Maxxis Advantage(2.1) vagy maradhat a Ralph(2.25)?

#732
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts

Nem tudom miért kell ezen anyázni! Ennyi van benne és kész, ezen kell versenyezni!


Félre ne értsd, bõven elég a 2000, de miért kell nagyobbat mondani? Miért kell itthon minden maraton szintadatait +4-5-600 méterrel meghamisítani, s külföldön ez miért nincs így?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#733
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Aha ...
Tavaly a Várpalota Maratonon sem jött be!
Egyébként a rövidtávon tényleg nem számít az esõ! Egy helyen megy vagy 100m-ert erdei úton, illetve egy helyen szántóföldön lévõ döngölt úton 1,5 kilit.
Az nagyobb gáz, ha a gázlóknál még melyebb lesz a víz az áradás miatt mint eddig! A vasúti híd alatt én akadtam már derékig érõ vízbe, és ott az egy majd 20m-es szakasz!

Múlt hétvégén a vasúti hídnál a víz az út szintje alatt volt jóval (megcsinálták az utat több, mint egy éve), meg lehet kerülni föntrõl.


A sebesség mindent megold.

 


#734
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 posts

Rövid távra teljesen felesleges. Murva szinte az egész. A gázlók elõtt lehet sár, de ott lejtõ van meg egy hét alatt felszárad és nem szabad hinni a meteorológusnak, napról napra tévednek, feleannyi sem esik, mint ígérik.


Aha ...
Tavaly a Várpalota Maratonon sem jött be!
Egyébként a rövidtávon tényleg nem számít az esõ! Egy helyen megy vagy 100m-ert erdei úton, illetve egy helyen szántóföldön lévõ döngölt úton 1,5 kilit.
Az nagyobb gáz, ha a gázlóknál még melyebb lesz a víz az áradás miatt mint eddig! A vasúti híd alatt én akadtam már derékig érõ vízbe, és ott az egy majd 20m-es szakasz!

#735
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Mennyire hajlamos a pálya dagonyázóvá válni? Hétvégére a meteorológus kolléga szerint 100 mm feletti esõt mondanak a Bakonyba, ráadásul csak 2-3 fok lesz, nem mintha ez a sárképzõdést befolyásolná :) Rövid távra kérjek kölcsön sárgumit, vagy erre a pályára felesleges?


Rövid távra teljesen felesleges. Murva szinte az egész. A gázlók elõtt lehet sár, de ott lejtõ van meg egy hét alatt felszárad és nem szabad hinni a meteorológusnak, napról napra tévednek, feleannyi sem esik, mint ígérik.


A sebesség mindent megold.

 


#736
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Mennyire hajlamos a pálya dagonyázóvá válni? Hétvégére a meteorológus kolléga szerint 100 mm feletti esõt mondanak a Bakonyba, ráadásul csak 2-3 fok lesz, nem mintha ez a sárképzõdést befolyásolná :) Rövid távra kérjek kölcsön sárgumit, vagy erre a pályára felesleges?
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#737
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
Az elején egy murvás, döngölt emelkedõ, aztán lesz betonos mászás, majd szántóföldeken némi hullámvasút, kõvel csak a patakátkelésekkor találkozol. A gyõztes idõ bõven 50 percen belül lesz.

#738
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,662 posts
Valószínûleg megyek a versenyre!
A kedvezményes nevezésekrõl már sajnos lekéstem, de jó lenne legalább az XCM Magyar Kupában dobogóra állni/nyerni.
Jó lenne, ha lenne középtávon is U17... itt biztosan azon indulnék.

A rövidtáv milyen terepen megy? Kõ, szikla, erdei talaj(, netalántán homok:D)?

#739
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Terepen, jobbra fel a piros mínuszon.

köszi, hasznos volt.

#740
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Második Kõris biztos nem esik jól majd, de akkor megpróbálom, köszi. Elsõ Kõriskor a murvás út után a Kõrisre terepen vagy betonon kell felmenni? ( az említett meredek érdekelne)


Terepen, jobbra fel a piros mínuszon.


A sebesség mindent megold.