Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Társat keresek - Kerékpártúra Horvátországba

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
22 hozzászólás a témában

#21
meridatour

meridatour

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Szia. Sátrasban gondolkodok, így olcsó, és megmarad a túra jellege. Más túraleírást olvastam, és aszerint kb 1052km összesen, az útvonalat szerintem meg közös megbeszélés alapján kéne eldönteni térkép segítségével. De itt egy túraleírás, amit szerintem fellehetne használni. http://zetabicikle.b...ra.htmszerintem az idõpontot is úgy kéne összehozni, hogy ki hogy ér rá. De valahogy nyár közepe fele, hogy legyen idõ felkészülni.

#22
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Szia.Csak érdeklödés szintjén: sátras vagy magánszálásban gondolkodsz?Hány km lenne?Van e már konkrét utvonal terv?Melyik honapban lenne?

#23
meridatour

meridatour

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Nyáron szeretnék menni egy horvátországi túrára, Senj-ig gondoltam menni, csak sajnos nincs kivel mennem. Konkrét terveim nincsenek, de közös megbeszélés alapján megoldható. Én 17éves, tatabányai srác vagyok, legnagyobb távom eddig 210km 1 nap alatt. Ezt a horvátországi túrát olyan 5-6 naposra tervezném, szerintem 3 nap alatt kényelmesen le lehet érni. De ez is közös megállapodás szerint. Elérhetõségeim: -itt a fórumon
-bridgestone@freemail.hu
- msn: ti.molino@hotmail.com