Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Bike Porn - avagy kéne ez a bringa
Indította
Kisherceg
, 2009. április 23. 22:18
#5541
Írta 2009. december 18. - 21:59
nem kényelmetlen így a nyereg?
Team Heavy Pedal - Szeged
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.
#5542
Írta 2009. december 18. - 20:10
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
Suddenly becoming stationery, now thats the killer.
#5543
Írta 2009. december 18. - 14:16
#5544
Írta 2009. december 13. - 19:20
#5545
Írta 2009. december 13. - 19:03
#5546
Írta 2009. december 13. - 13:49
Mi az a lelogó kis izé a hátsó villapapucson a Lapierreen? Csak nem a tárcsát védi a csuvától?
dzsuvától, kövektõl védi elméletileg.
#5547
Írta 2009. december 13. - 10:10
Mi az a lelogó kis izé a hátsó villapapucson a Lapierreen? Csak nem a tárcsát védi a csuvától?
#5548
Írta 2009. december 13. - 01:20
#5549
Írta 2009. december 12. - 12:17
#5550
Írta 2009. december 12. - 11:12
#5551
Írta 2009. december 12. - 09:43
#5552
Írta 2009. december 10. - 22:51
Puccos túra/randonneur bringákat készítõ oldalakon istenítik a 650B-t.
Pl. itt www.rivbike.com

(ezidáig fel sem tûnt, hogy montikon is használják, gondoltam, valami különc-arisztokratikus-sznob hülyeség)
Pl. itt www.rivbike.com

(ezidáig fel sem tûnt, hogy montikon is használják, gondoltam, valami különc-arisztokratikus-sznob hülyeség)
#5553
Írta 2009. december 10. - 16:41
Tudom, hogy nem új, rosszul fogalmaztam... valami hasonlóra tippeltem én is, mármint hogy miért jó... ki tudja... lehet megint eladnak valamit...
#5554
Írta 2009. december 10. - 16:03
nem új az, csak mostanában újra felkapták.ez az új, 650 b szabvány miért jó?
régóta van már, asszem országúti(-szerû) bringákban használták anno
árulja más is ezt a méretet
pl. haro
http://www.harobikes...y-XC-wht-3Q.jpg
http://www.harobikes...ey-XC-White.jpg
http://www.harobikes...ey-SS-Black.jpg
http://www.harobikes...lg/YJ3E5485.JPG
http://www.harobikes...sley-19-Red.jpg
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#5557
Írta 2009. december 10. - 15:42
ez az új, 650 b szabvány miért jó?
#5559
Írta 2009. december 10. - 13:38
#5560
Írta 2009. december 10. - 12:59

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére












