Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hibajelentés, (m)agyartalanságok, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
202 hozzászólás a témában

#161
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Ez hol-mi-merre?
"In idem flumen bis non descendimus"

#162
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.334 hozzászólás
Ma új levélrõl adott hírt a rendszer, de elõször nem találtam. Késõbb ráakadtam az oldal alján, kiderült, hogy azért került oda, mert még 1970-ben kaptam. :D

#163
Dave

Dave

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Üdv!

Van egy értesítésem a következõ szöveggel: Groups Join Requests. Gondolom valaki be szeretne lépni az egyik csoportomba, de sehol se látok erre lehetõséget, miután rákattintottam. Én értettem félre vagy valami bug?

Üdv!

Van egy értesítésem a következõ szöveggel: Groups Join Requests. Gondolom valaki be szeretne lépni az egyik csoportomba, de sehol se látok erre lehetõséget, miután rákattintottam. Én értettem félre vagy valami bug?


Megoldódott a probléma: rákattintottam a csapatra és ott jobb oldalt az Admin gombra, azon belül pedig a Függõben lévõ és meghívott tagok menüpontra. Ott vannak, hogy kik kértek meghívást.

#164
Dave

Dave

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Csak egy észrevétel: az adatlapon a Beállításoknál > Profil módosítása > További információknál a field5_title: még angolul szerepel. Nem lehetne átnevezni például Kerékpárjaid-ra? Merthogy máshol nincs arra lehetõség, hogy megosszuk a többiekkel a kerékpárjainkról képeket vagy infókat, csak ott.

#165
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
Rss van / lesz? Eddig a bikemag.hu -ra volt, de most ott sem látom hogy lenne, illetve volt róla szó, hogy a fórumban is lesz, sõt topikonként lehet majd feliratkozni. Errõl lehet tudni valami?

Köszönöm

#166
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Én köszönöm, hogy fordítottál rá figyelmet!

#167
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Engedélyezni kellett a barátságos URL-eket gyártó modulnak a speciális karakterek használatát a felhasználóneveknél...
Én kösz a türelmed, egy fontos hibalehetõség derült ki így!
"In idem flumen bis non descendimus"

#168
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
wiiiiiiiii :o köszi! mi volt a baj?

#169
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Most próbáld! ;)
"In idem flumen bis non descendimus"

#170
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
ok, megfelel, úgysem nézegetik állandó jelleggel az adatlapom... csak engem is meglepetés ért...

#171
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
A "Dave" nevet szabaddá tettem, de türelmed kérném: jeleztem a fejlesztõknek - ha hiba, sokat segítene, hogy lássák.
1-2 nap türelmed kérném, mégegyszer. Köszi!
"In idem flumen bis non descendimus"

#172
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Nekem a Dave is megfelel, sõt... jobban örülnék neki... ami számodra könnyebb, szimpatikusabb!

Elõre is köszi!

#173
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Már nem foglalja...
Próbáljuk meg a "Dave"-et?

Eddig nem volt probléma, valóban. Ha nem gond, jelezném a szoftverfejlesztõnek és amíg rá nem néz - 1-2 nap - addig hagynám. Utána megpróbálhatjuk átírni. Hmmm?
"In idem flumen bis non descendimus"

#174
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
1, eddig nem volt probléma
2, lettem volna én Dave is, de foglalja egy (l)user, aki soha nem is írt... 2002 óta...
http://bikemag.hu/member/dave/

#175
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Talán a "Ðave" írásmódja miatt lehet? Hmmm...
"In idem flumen bis non descendimus"

#176
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás
Heeeelp! skizo lettem!

Rákattintok a "Profil"-ra és nem az ÉN profilomat dobja ki hanem Ðave89-ét...
Mi a teendõ?

#177
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Ha rákattintok arra hogy "Ugrás az utolsó hozzászóláshoz", elõször az utolsó oldalra visz, majd 1 kis várakozás után az elsõhöz. Nekem a legfrissebbek vannak felül, ha ez segít. Mindez bejelentkezve.
IPhone-on ha ugyanerre kattintok, véletlenszerûen az 1.-2.-3.-4. oldalra visz. Nem bejelentkezve.

Nem zavar végülis, csak gondoltam szólok :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#178
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

A magazin link a fórumról valamilyen építés alatt álló területre vezet, vagy továbbra is a portál részre? Utóbbi esetben nálam nem mûködik... Win XP Firefox 3. 5. 8.

A "Magazin" alá költözik rövidesen a jelenlegi portál tartalma, tehát a pontosabb válasz: "is". :D
"In idem flumen bis non descendimus"

#179
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
A magazin link a fórumról valamilyen építés alatt álló területre vezet, vagy továbbra is a portál részre? Utóbbi esetben nálam nem mûködik... Win XP Firefox 3. 5. 8.

#180
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Kedves Röfike!

Egy korrekt hibajelentés alapban tartalmazza:
- milyen operációs rendszeren
- milyen böngészõ típussal
- milyen böngészõ verziószámon
jelentkezik a probléma.

(Lásd még: autószerelõtõl telefonon megkérdezni, hogy "köhög a motor, miért"...)

Mivel minden, 3%-nál nagyobb népszerûségnek örvendõ böngészõvel teszteltem a fórumot (Win, Mac és Ubuntu Linux alatt), a hiba a te készülékedben keresendõ.
Tipp: esetleg ürítsd a böngészõ cache-t és a bikemag fórumos cookie-kat, majd jelentkezz be újra.

üdv
"In idem flumen bis non descendimus"