Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hibajelentés, (m)agyartalanságok, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
202 hozzászólás a témában

#181
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Nem tudom, lehet velem van a baj, de egyszerûen hiába ütöm le az "ENTER"-t poszt írásánál mégsem külön sorba szedve jelenik meg az üzenet. Linket nem tudok betenni, mert az ikonra nem tudok kattintani. Nem értem miért kell hozzápiszkáli ahoz ami jól mûködik. Kéne egy statisztika, szavazás legközelebb, hogy igényli-e a társaság, mert eddig inkább negatív a vélemény az új formáról....
Posztok: http://forum.bikemag...ll=1#post957015 http://forum.bikemag...ll=1#post957035


#182
Bélabátyó

Bélabátyó

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Szerintetek miért nem lehet a képeket megnyitni az apróhirdetõben?

#183
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás

NoScript-et használsz a browserben, ezért az adott oldalon engedélyezned kell a scriptek futását. Ezt úgy is megteheted, hogy rákattintasz a blokkolt felületre, vagy Status bar-on jobb klikk az ikonjára, és megadod az adott oldalt kivételként.

Edit: most mar ertem mire gondolsz. Mindegy, hogy engedelyezem-e a scripteket. Pl. Neptun vagy Yahoo ugyanugy azt allitja, hogy nem tamogatott a bongeszom.

#184
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
NoScript-et használsz a browserben, ezért az adott oldalon engedélyezned kell a scriptek futását. Ezt úgy is megteheted, hogy rákattintasz a blokkolt felületre, vagy Status bar-on jobb klikk az ikonjára, és megadod az adott oldalt kivételként.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#185
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás
3.5.5-os Linuxos Firefox alol igy neznek ki a lapozo gombok a video.bikemag.hu-n:

Feltöltött kép

Nalam lehet a hiba? Van egy kis anomalia nalam, mert a honlapok altalaban azt irjak nekem, hogy nem tamogatott bongeszot hasznalok, annak ellenere, hogy az ajanlott bongeszok kozott szerepel a 3-as FF.

#186
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Kérdeném, másnak is van olyan problémája az apróval, hogy néha üres leveleket kap?
Eleinte azt hittem, valami unatkozó kretén, de egyre inkább arra gondolok, h hiba van valamelyik készülékben.

Az apróban van egy-két generális, amatõr hiba (pl. hogy nem lehet korrekten upgradelni a jelenlegi v2.xx verzióról a rengeteg hibajavítást tartalmazó v3.xx változatra...)
Valami megoldás lesz rá, valószínû egy üresen újraindított v3.xx - párhuzamosan kifuttatva a jelenlegivel.
(Uhhh, erre most jön majd pár kérdés, de legyen elég annyi: dolgozom a megoldáson.)

Apróban;
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /var/www/apro.bikemag.hu/languages/english.php on line 424

Ez az én figyelmetlenségem miatt volt, cirka 20 másodpercen át.
"In idem flumen bis non descendimus"

#187
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Apróban;
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /var/www/apro.bikemag.hu/languages/english.php on line 424

#188
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Kérdeném, másnak is van olyan problémája az apróval, hogy néha üres leveleket kap?
Eleinte azt hittem, valami unatkozó kretén, de egyre inkább arra gondolok, h hiba van valamelyik készülékben.

#189
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Én nem itt vagyok moderátor/admin :) Csak segíteni próbáltam, máshol tapasztaltam hasonló kérdéseket, és ezért írtam.

Ride everywhere.

.


#190
LonGleY

LonGleY

    vendég

  • felfüggesztett
  • 92 hozzászólás

Hát lonyli ;)
Az apróhasználó nem feltétlenül fórumozik, ahogy a fórumos sem feltétlenül aprózik.
Elöbbi szerencsére, utóbbi meg eddig senkit nem zavart.

Ez engem sem zavar, hogy mennyi az átfedés, nem is érdekel. Ettõl függetlenül az aprón is szükség van néha jelszóváltása. Most regisztráljak ott újra? Mégis mi a megoldás szerinted?

#191
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Igaz, az utolsó hozzászólásomból nem derült ki, de nem a hirdetésem nem tudom módosítani, hanem az apróhirdetéses belépõmet, ami ugyebár érthetetlen módon különbözik a fórumétól. Ez leeshetett volna ADA vagy Jean-Baptiste Emmanuel zOrg válaszából is. :]


Hát lonyli ;)
Az apróhasználó nem feltétlenül fórumozik, ahogy a fórumos sem feltétlenül aprózik.
Elöbbi szerencsére, utóbbi meg eddig senkit nem zavart.

Ride everywhere.

.


#192
LonGleY

LonGleY

    vendég

  • felfüggesztett
  • 92 hozzászólás

Longley:
A hirdetés módosítást a hirdetéseim menüben a kiválasztod a módosítani kívánt hirdetést és mikor megjelenik a lap akkor ott van hogy módosítás/törlés.
Remélem sikerült segítenem.
Nekem nem bonyolult...Szerintem

Igaz, az utolsó hozzászólásomból nem derült ki, de nem a hirdetésem nem tudom módosítani, hanem az apróhirdetéses belépõmet, ami ugyebár érthetetlen módon különbözik a fórumétól. Ez leeshetett volna ADA vagy Jean-Baptiste Emmanuel zOrg válaszából is. :]

#193
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
Longley:
A hirdetés módosítást a hirdetéseim menüben a kiválasztod a módosítani kívánt hirdetést és mikor megjelenik a lap akkor ott van hogy módosítás/törlés.
Remélem sikerült segítenem.
Nekem nem bonyolult...Szerintem

#194
LonGleY

LonGleY

    vendég

  • felfüggesztett
  • 92 hozzászólás

Mert mindkettõnek külön kell jelszó/login.


Egy így most már világos, sikerült belépni.. de így is elveszítettem emiatt egy érdeklõdõmet.
És ott hol a frászban van a módosítási lehetõség? Fél órája keresem.. nem hiszem el,
hogy nem lehet egyértelmûen kirakni. Senkinek nem tûnik fel, ez a rész hiányzik?!

Hirdetéseim · Kedvencek Kezdõlap · Keresés · Felhasználók · Adatlap · HIRDETÉS FELADÁS · Kilépés

Ezek közül egyik sem az, adatlapon semmi..........

#195
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Privát akartam küldeni, erre meg:

"A következõ hiba merült fel az üzenetküldés során:

1. Nem töltötted ki az üzenet tárgyát vagy hozzászólásod nem éri el a minimális karakterszámot."

Pedig egy teljes bekezdés Lorem Ipsumot is másoltam bele, és üzenet tárgyam is van. (De még milyen!)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#196
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Mert mindkettõnek külön kell jelszó/login.

Nem esett jól tömöríteni/méretezni, tökmindegy mekkora, ha a hiba javítva akkor törölhetõ.
Bár úgyse nézi senki.

Felveszem újra a fonalat - kicsit "el voltam foglalva" a portálunkkal.
"In idem flumen bis non descendimus"

#197
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Mert mindkettõnek külön kell jelszó/login.

Nem esett jól tömöríteni/méretezni, tökmindegy mekkora, ha a hiba javítva akkor törölhetõ.
Bár úgyse nézi senki.

Ride everywhere.

.


#198
LonGleY

LonGleY

    vendég

  • felfüggesztett
  • 92 hozzászólás
Nem kéne ekkorában képet felrakni,
csak belikelni. Ez egy hiba.

Nade amiért jöttem: ide láthatóan be tudok lépni, de az apróhirdetésekhez az itt újonnan beállított jelszavammal, se a régivel már nem tudok belépni. Vajh miért?

#199
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Meginegy :)

Feltöltött kép
Gondolom ezt mindenki lesz.ja mert egyik sem vinózos dolog... de akkor is :)

Ride everywhere.

.


#200
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Erre gondoltam:
Feltöltött kép
Itt látható, hogy onlány vagyok, de a fórum szerint nem.

Ride everywhere.

.