Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hibajelentés, (m)agyartalanságok, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
202 hozzászólás a témában

#101
utazoli

utazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Tisztelt Látogatók! A keresés utáni lapozást javítottuk! HISZI A PISZI!!!!!!!!

#102
Nickelback

Nickelback

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Imádom ezt az oldalt, de most már kezd kiábrándító lenni.....az õskori kávézok egyet, amíg betölti az oldalt jutott az eszembe.
Nem hiszem el, hogy nem tudjátok megoldani a problémát!
köszi!

#103
utazoli

utazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
hyper lassú az aprohirdetés oldal baromi szar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#104
UeMeF

UeMeF

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
ahogy most is. kezd nagyon idegesítõ lenni...

#105
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Got error 28 from storage engine

naponta párszor kiírja minden böngészõvel

#106
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Hali egy hét óta nem tudom megnyitni az otthoni szerelés topicot, minden mást igen.

#107
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
És ez hogy jön ide???

#108
rinorl

rinorl

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás


#109
VTX

VTX

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Üdv!

Amikor bejelentkezek, és megnézem az összehasonlításaimat, mindig valaki más cuccai vannak ott. Mindig. A profilommal kapcsolatos többi dolog rendben van, de az összehasonlításnál mindig más-más emberek összehasonlított bicikliét látom.
"If you want peace, prepare for war!"

#110
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás

Az URL: MyFileStore.com - Your File Hosting

Mindegyik, általam használt böngészõvel (IE 8.0.7601.17514, IE 9.0.8112.16421, IE 10.0.1000.16394, FF 4.0.1, FF5 béta (Nightly 7.0a1), Chrome 12.0.742.91, Opera 11.11, Safari 5.0.5.) ugyanezt csinálja, de csak egyszer, utána a sütik törléséig a BM oldala jön be.


Szerencsére törölték a myfilestore.com-ról a szemetet, de nem kizárt, hogy pár látogató így is begyûjtött valami bacit. :(

#111
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Megerõsítem a problémát, ez az az ominózus oldal, ami bejön, ha keresés után bökünk a találatra:

Feltöltött kép

Aztán másodikra már a valódi BM-es oldal jön be.

Az URL: MyFileStore.com - Your File Hosting

Mindegyik, általam használt böngészõvel (IE 8.0.7601.17514, IE 9.0.8112.16421, IE 10.0.1000.16394, FF 4.0.1, FF5 béta (Nightly 7.0a1), Chrome 12.0.742.91, Opera 11.11, Safari 5.0.5.) ugyanezt csinálja, de csak egyszer, utána a sütik törléséig a BM oldala jön be.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#112
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Tudom, hogy a kérdés úgymond elcsépelt, és valószínüleg válasz is van rá, de elõfordulhat, hogy a közeljövõben létre jön valami féle módosítás a fórum keresõ motorjában, illetve rendszerében? Terveztek ilyesmit?


Igen, komplett fórummotorcserét tervezünk a közeljövõben.

#113
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Apróság, de még utoljára: az impresszum feliratú link egy nem létezõ oldalra visz...
Hát ez van. Ha valaki esetleg olvasta az ide írt hozzászólásaimat és netán történt is valami ezen ügyekben, esetleg dobhatna egy privát üzenetet.
(arról kapok mailt)
Addig kösz a lehetõséget, hogy itt lehettem, ez a fórum momentán életveszélyesnek tûnik a gépem számára :(


Örömmel vettük, hogy valaki ilyen kedvesen megajándékozott az ünnepekre, kösz az észrevételt és a segítséget, rámegyünk a témára.

#114
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás
Tudom, hogy a kérdés úgymond elcsépelt, és valószínüleg válasz is van rá, de elõfordulhat, hogy a közeljövõben létre jön valami féle módosítás a fórum keresõ motorjában, illetve rendszerében? Terveztek ilyesmit?

#115
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás
Apróság, de még utoljára: az impresszum feliratú link egy nem létezõ oldalra visz...
Hát ez van. Ha valaki esetleg olvasta az ide írt hozzászólásaimat és netán történt is valami ezen ügyekben, esetleg dobhatna egy privát üzenetet.
(arról kapok mailt)
Addig kösz a lehetõséget, hogy itt lehettem, ez a fórum momentán életveszélyesnek tûnik a gépem számára :(

#116
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás
Folytatva az elõzõt: kipróbáltam másik géprõl is. Az eredmény ugyanaz: elsõ keresés+katt után a bikemag fórum helyett a letöltõs oldalra esek, ahol egy hibaüzenet fogad, hogy a file már nem letölthetõ, onnan pedig a dollarade.com-ra.
Szóval nem ártana átnézni a rendszert, ha ez nem a ti mûvetek...

#117
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás
Nem tudom, olvassa valaki illetékes ezt a fórumot?
Ha igen: lehet, hogy nem ártana körülnézni, nem törték-e fel a lapot...
Az történt, hogy a google-n keresgéltem a "tubeless gumi" szavakra (idézõjel nélkül). Az elsõ néhány találat egyike ide hozott a bikemag fórumra. Látszólag.
Kattintás után elõbb egy myfilestore.com oldalra kerültem valami download linkre, onnan (nagyon remélem, hogy vírusmentesen) tovább egy dollarade.com nevû oldalra. Kicsit kutakodva a neten, láttam, hogy valaki hasonlóan járt: feltörték a fórumát és ugyanígy átirányították a myfilestore.com-ra.
Amikor újra próbálkoztam (mostmár minden mindegy alapon) akkor már valóban ide hozott a google link. Azt valószínûtlennek tartom, hogy a google-t sikerült volna feltörni valakinek, ezért gondolom, hogy akár itt is lehet a gond.
(olyan reakciót nem találtam, hogy ez normális viselkedés lenne egy google találat esetében ;-) )


Itt találtam valakit, akinek az oldalát feltörték: http://www.vbseo.com...63/index11.html

#118
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás
Nem tudom, ez bug v. feature, de engem zavar: ha a "Többszörös idézethez" gombbal megjelölök egy v. több hozzászólást, akkor a jelölés rajtuk marad azután is, hogy elküldtem a válasz(oka)t.
----
vargatamas1988: nem biztos, hogy jó ötlet. Egy írott, fotókkal illusztrált anyagot könnyebb átfutni, hogy érdekel-e teljes terjedelmében, mint egy videot.

#119
vargatamas1988

vargatamas1988

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Kedves BIKEMAG szerkesztõség!
Tegyétek színesebbék a hír ill. közölnivaló rovatot: videókkal-interjúkkal! 2011-ben az olvasás szép, és egyedi dolog, de nem túl modern.
Bikemag every day:)

#120
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Sziasztok! Következõ lenne a problémám: bejelentkezek, használom a fórumot, és egyszer csak kidob, ha meg újra bejelentkezek, akkor csak a 2. nekifutásra sikerül. Hiába pipálom ki a megjegyez opciót nem mûxik....mi lehet a gubanc?

...ezt meg a hibajelenségekbe írtam, de máshoivá rakta be...bemásolom a megfelelõ helyre, elmézést!
" A Cube el van vetve! "