Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hibajelentés, (m)agyartalanságok, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
202 hozzászólás a témában

#61
Szabii

Szabii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Tetszik, hogy 16:9-es monitorral is kompatibilisebb lett az oldal, de tegnap este nálam már megint végig túlterhelt volt a szerver...:(
@stellaz próbálj a gammán állítani, kicsit tényleg összefolyó ez a színösszeállítás, de teljesen olvasható.

#62
Psysoul

Psysoul

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás

ez a kék szín nagyon gáz

nem azért, mert megszoktam a régit, hanem mert nem lehet látni, nem elég kontrasztos és szembántó


Valószínûleg ez esetben a monitoroddal vagy a beállításával van probléma.

Az új, gyári sablon ideiglenesen megteszi, sõt nekem hosszú távon is megfelelne.

Viszont az apróhirdetés rész idõnként (elég gyakran) használhatatlanul lassú. Ez ügyben fog történni elõrelépés, esetleg szerverbõvítés? Mi a probléma oka?
Grand Canyon AL 29 | Eladó bringás cuccaim | BringaBanda

#63
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

ez a kék szín nagyon gáz nem azért, mert megszoktam a régit, hanem mert nem lehet látni, nem elég kontrasztos és szembántó


Frissítettük a fórummotort mellyel a régi megjelenés nem volt kompatibilis. Folyamatban az új megjelenés készítése, mely a régihez hasonló színösszeállítással mûködik majd, várhatóan a jövõ héten.
(ui: a gyári sablon melyet jelenleg használunk, gondolom még párszázezer felhasználó szemét bántja, gondolom valami kontaktlencse cég zugszponzorálásával... Az enyémet speciel nem.)

#64
stellaz

stellaz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.932 hozzászólás
ez a kék szín nagyon gáz

nem azért, mert megszoktam a régit, hanem mert nem lehet látni, nem elég kontrasztos és szembántó

#65
hauser65

hauser65

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Üdv
Borzasztó lassú az oldal, kész kínszenvedés itt keresgélni így a hirdetések között.
KTM forever

#66
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
Érdekes párhuzam hogy mióta, megváltozott pár dolog, azóta mintha süllyedne az oldal. Kábé mint a titanic... Még próbálunk jobbra húzni, balra húzni hátra felé menni de az a fránya jéghegy csak közeledik... Remélem hogy itt nem lesz kettétörés és elsüllyedés a vége.

#67
Sturmbock

Sturmbock

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Sziasztok!

A "Merevfarú vagy összeteleszkópos?" címû témában írtam, de jobb lett volna a "Kormány, kormányszár, kormánycsapágy"-ba. Legyetek szívesek áthelyezni az egész beszélgetést. Köszi!

#68
utazoli

utazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás

tisztelt tulajdonosok/üzemeltetõk/stb.

Hibát szeretnék bejelenteni. Mégpedig azt, hogy egy már alapból elég stresszes nap után ma este az aprót akartam böngészni. Végzetes következményekkel járó hiba volt ez. Már ami az egeremet illeti. Szerencsére (talán ezért is történhetett meg az eset) egy olcsó 'fis-fos' egeret használok, így az anyagi kár csekély, azonban a tény, hogy az idegállapotomat sikerült olyan szinten felskálázni a csillagos égig, hogy a feszültséglevezetés ilyen pórias szintjére kerültem ijesztõ.

Szóval a hiba pontos leírása:
Az apró oldal magasról szarik a fejemre! Köszöni szépen jól van, de nélkülem.

Ez szerintem elég gáz. és ha másért nem is, de egy valamiért jó volna kicsit reszelni a témán... Biztosan zsíros kis pénzek jönnek be az oldalon kitett reklámokból, de egyszer csak feltûnik a hirdetõknek, hogy a négyzetgyöksemmiért fizetnek.

(elnézést az esetleges zavarkeltésért... Ez most kellett, hogy nyugodtan álomra hajthassam a fejem... és holnap új reményekkel... új egérrel újra próbálkozzak :) )


ez naggyon jo hozzászolás volt,szeretnék még ilyen hozzászolásokat olvasgatni(amig az apró el ment szarni)

#69
Egbertsz

Egbertsz

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Tisztelt Üzemeltetõk!
Az egy dolog hogy olyan lassú az apró oldal mint a tetû,de ha magánszemélyeknek 3 db hirdetési lehetõség van ,akkor miért nem engedi a harmadikat csak fizetõsként.Jó volna a hibákat kijavítani,mert bosszantó.

Üdv.

#70
Barador

Barador

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás
Tisztelt tulajdonosok/üzemeltetõk/stb.

Hibát szeretnék bejelenteni. Mégpedig azt, hogy egy már alapból elég stresszes nap után ma este az aprót akartam böngészni. Végzetes következményekkel járó hiba volt ez. Már ami az egeremet illeti. Szerencsére (talán ezért is történhetett meg az eset) egy olcsó 'fis-fos' egeret használok, így az anyagi kár csekély, azonban a tény, hogy az idegállapotomat sikerült olyan szinten felskálázni a csillagos égig, hogy a feszültséglevezetés ilyen pórias szintjére kerültem ijesztõ.

Szóval a hiba pontos leírása:
AZ APRÓ OLDAL MAGASRÓL SZARIK A FEJEMRE! Köszöni szépen jól van, de nélkülem.

Ez szerintem elég gáz. És ha másért nem is, de egy valamiért jó volna kicsit reszelni a témán... biztosan zsíros kis pénzek jönnek be az oldalon kitett reklámokból, de egyszer csak feltûnik a hirdetõknek, hogy a négyzetgyöksemmiért fizetnek.

(Elnézést az esetleges zavarkeltésért... ez most kellett, hogy nyugodtan álomra hajthassam a fejem... és holnap új reményekkel... új egérrel újra próbálkozzak :) )

#71
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

2 óra próbálkozás után sikerült belépnem. Szomorú ez:(


Látod nincs lehetetlen,ha valamit nagyon akarsz azt elérheted.Kövesd az álmaidat 8)
Én 10perc után feladtam

#72
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
2 óra próbálkozás után sikerült belépnem. Szomorú ez:(

#73
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Semmi változás, sajnos elég ramaty az egész, hónapok óta... Hihetetlen. Nem egy NASA ûrrepülõ, vagy mûhold rendszer ez... Meg kellene kérdezni más fórumosokat, akik ilyeneket üzemeltetnek, hogy mi a hiba. Nem hiszem, hogy hónapokat kellene reszelgetni egy ilyen fórumon. Valami más hiba van itt.

#74
utazoli

utazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás

Nem szerver, hanem szoftver gond van az aprónál, szervert nem nagyon tudunk nagyobbat mögétenni már és nem anyagi okból, hanem fizikailag.

A szoftveres részén dolgozunk, terveink szerint 1-1,5 hónap múlva elõbbre leszünk, Ti pedig nem írtok majd ide semmit.
Köszi a türelmet.


1-1.5 hónap???????????????? hol vagyunk a kõkorszakban?

#75
dhog

dhog

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.151 hozzászólás
napi 10 belépésbõl 8 szor túlterhelt.
vagy állítsátok le, vagy csináljátok meg.
I don't care how it pedals

#76
Szabii

Szabii

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás

Igen ez is gyakori gond volt az utóbbi napokban, reméljük tegnaptól csak volt.


Nalam tegnap es tegnapelott is ‘tulterhelt‘ volt a forum=/

#77
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás

Nem az apróval van a gond. Konkrétan a fórum kb csak 50%ban jön be.


Igen ez is gyakori gond volt az utóbbi napokban, reméljük tegnaptól csak volt.

#78
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Nem szerver, hanem szoftver gond van az aprónál, szervert nem nagyon tudunk nagyobbat mögétenni már és nem anyagi okból, hanem fizikailag.

A szoftveres részén dolgozunk, terveink szerint 1-1,5 hónap múlva elõbbre leszünk, Ti pedig nem írtok majd ide semmit.
Köszi a türelmet.

Nem az apróval van a gond. Konkrétan a fórum kb csak 50%ban jön be.


A sebesség mindent megold.

 


#79
kempelen

kempelen

    kvázigazda

  • admin
  • 189 hozzászólás
Nem szerver, hanem szoftver gond van az aprónál, szervert nem nagyon tudunk nagyobbat mögétenni már és nem anyagi okból, hanem fizikailag.

A szoftveres részén dolgozunk, terveink szerint 1-1,5 hónap múlva elõbbre leszünk, Ti pedig nem írtok majd ide semmit.
Köszi a türelmet.

#80
Reku Papa

Reku Papa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.423 hozzászólás
Szerintem kellene hirdetni egy adománygyûjtõ akciót a szerver fejlesztésére. Én pl. szívesen utalnék egy ezrest. Minden topik fejlécébe felhívást, bankszámlaszámot!
Én annyi mindent nem szerettem még!
Picasa képtáram __ YouTube csatornám