Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

NBA, NHL, NFL és minden más tengerentúli sportliga

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
347 hozzászólás a témában

#341
andrew_m

andrew_m

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás

Az NHL meccsek leggyakrabban sajnos túl korán vannak, 5 körül érek haza melóból és arra a legtöbbnek vége van. Az NHL 99 játék óta San José drukker vagyok, idén kimondottan jók.


Idén nekik fogok szurkolni a rájátszásban, ha már az én csapatom (Colorado) nem fog bejutni. Az öreg Roenick nagyon megérdemelné hogy Kupagyõztesként vonuljon vissza, Blake pedig nagy kedvencem volt míg nálunk játszott.

Amúgy a San José meccsek kezdõdnek az egyik legkésõbb, (már ha otthon játszanak) olyan 4 körül mennek általában azt hiszem.

#342
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
volt szerencsém néhány St. Louis Rams meccset a helyszínen nézni abban az évben, amikor megnyerték a Superbowl-t. azóta zakkant vagyok. ha meccs van, akkor nacsosz, szósz, coronita bekészít, és ordítok :)

#343
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
NFL Fantasy Files, aki még nem látta itt:


Az NHL-t (meg úgy általában hokit) néha nézem, de nem követem az állását.

NFL, hát most, hogy oszt.társ elkezdte és mindenkit letákülözött az elején, meg nyomatta, néha nézek ismétlést. de én nem vagyok annyira zakkant, hogy suli elõtt 4ig meccset nézzek. :D

#344
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nem gondoltam volna pár évvel ezelõtt, hogy az angol foci imádatomat valami megelõzi valaha, de az NFL-nek sikerült, szóval van még rajongó rajtad kívül :)
A superbowlon az Arizonának szurkoltam, egyébként Carolina Panthers és Miami Dolphins.

Az NHL meccsek leggyakrabban sajnos túl korán vannak, 5 körül érek haza melóból és arra a legtöbbnek vége van. Az NHL 99 játék óta San José drukker vagyok, idén kimondottan jók.

NBA-ben keletrõl Boston, Eddie House és Orlando, Dwigth Howard és Rashard Lewis, nah meg Nate Robinson a NY-ból, nyugatról New Orleans és Chris Paul a favorit.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#345
andrew_m

andrew_m

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Van itt NHL rajongó rajtam kívül? :) Követem a többi major ligát is valamilyen szinten, a denveri csapatoknak szurkolok mindenhol.

#346
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
pont a superbowl környékén gondolkodtam egy amerikaifoci topic nyitásán. nagy rajongó vagyok :) még valaki?

#347
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Gabe, én veszem fel amiket lead a Sport 1/2 :)
A tegnapit felvettem,de csak futtában néztem. A Cavs már benn van a rájátszásban :) tudok adni még régebbi meccsekhez elérhetõséget.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#348
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Gondoltam nyitok egy ilyen témát, ha az érdektelenségbe merül, akkor így jártam.

NBA:
Tegnap szerencsém volt látni a Houston - Detroit 2-szeres hosszabbításba torkolló meccset, érdemes volt :)
Ma felvételrõl 18:00-kor a Sport2-n Portland - Cleveland meccs. Jónak ígérkezik, mindkét csapat meglepõen (számomra) jól szerepel ebben a szezonban. TripleB, Neked kötelezõ :)

Ha valaki szereti a statisztikákat tudom ajánlani a következõ linket:

http://www.nba.com/s...?topic=4&stat=1

Top30-as lista a legtöbb dopott pont, legtöbb dobott 3 pontos (van vagy 10 jelenleg is aktív játékos a listán), lepattanó, blokk stb. Jó pár kategóriában O'neal-lal a legjobb tízben.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"