Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

NBA, NHL, NFL és minden más tengerentúli sportliga

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
347 hozzászólás a témában

#321
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Csütörtök 14:45 sport 1, értelemszerûen az élõ valamikor szerda éjjel 2 óra körül.

Nem hittem volna, hogy ilyen korán adják. Köszi! 18:00 elõtt nem is figyeltem.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#322
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Csütörtök 14:45 sport 1, értelemszerûen az élõ valamikor szerda éjjel 2 óra körül.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#323
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
A Cavs elég domináns az alapszakaszban :)
Van pár csapat amelyiket elvártan volna a rájátszásba, erre sehol sem lesznek.
A Spurs-Blazers meccset hol közvetítik?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#324
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A héten San Antonio - Portland és Chicago - Philadelphia NBA meccseket közvetítenek a hazai sportcsatornák. Igencsak közeleg a rájátszás, így egyik meccs sem tûnik rossznak :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#325
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Én szeretem Török Pétert, van pár vesszõparipája, amit minden meccsen elmond, de nagyon ért a dologhoz.

Gondolom nem nagyon lehet családja,ha ennyire ráér elemezgetni az összes ligát. Nekem csak a fitymáló hangvételei nem tetszenk, meg az állandó gólozás. Könyörgöm, kosáááár ! A Heat jó nagyott oboázott.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#326
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Én szeretem Török Pétert, van pár vesszõparipája, amit minden meccsen elmond, de nagyon ért a dologhoz. A Balázs fiatalosabb, pörgõsebb és inkább figyel a meccs pillanatnyi eseményeire.

Érdekes lesz a nyugati elsõ kör a rájátszásban, a Lakersen kívül gyakorlatilag bárki kieshet.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#327
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
Csak Bazska lehetne a szakkommentátor TéPé helyett...

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#328
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Pénteken 18:00-kor magya kommentárral Chicago Bulls - Miami Heat meccs lesz. Kíváncsi leszek: a Heat kezdi összeszedni magát, másik oldalról pedig Rose-t mondják nagyon tehetségesnek.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#329
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Annyira azért nem nehéz elkapni a labdát, inkább az a trükkös, hogy lerázd a Corner-t, hogy legyen helyed elkapni. Na meg reménykedni, hogy feléd dobják.

Jobb is azért, hogy a Broncos nem jutott tovább a rájátszásba, így az Indianapolis már az elsõ körben kiesett :)
Az AFC Dél elég gyenge is volt ebben a szezonban.

Én a New Orleans nak szurkolok és úgy néz ki idén újra esélyesként kezdheti a szezont a Saints, ha a secondary-ban folytatják a szelektálást és össze áll végre a védelem is.
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#330
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Némiképp OFF topic, de olvassák kosárizék is, szal Bp-i arcokkal összejöhetnénk vhol IRL nyomni kis kosarat, ha jobb idõ lesz, vmi szabadtéren, ami bringával megközelíthetõ. Szentem kicsi LCs is benne volna. Majd összeköti az ujjait. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#331
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A Broncos-nál már az csoda volt, hogy 4 meccs elõnybõl, hogy nem jutottak rájátszásba.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#332
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás

Egytõl San José-Colorado, remélem megússzuk tíz alatt. :-)

Amúgy botrány ami folyik a Broncosnál is, az új edzõ rendesen bekavart, Cutler már az elcserélését kérte... Legalább a Nuggetsnek egész jól megy.


1-3 lett, az nem is vészes!

emlékszem évekkel ezelõtt a Colorado mindig elgyepálta a Sharks-ot a rájátszásban, évek óta várunk erre a fordulatra! :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#333
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
no, látom van még pár elborult agyú drukker :) nagyon helyes. én is imádom és a fent leírtakkal tökéletesen egyetértek.
eredeti mezeket meg ebayrõl simán lehet rendelni!

#334
andrew_m

andrew_m

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Egytõl San José-Colorado, remélem megússzuk tíz alatt. :-)

Amúgy botrány ami folyik a Broncosnál is, az új edzõ rendesen bekavart, Cutler már az elcserélését kérte... Legalább a Nuggetsnek egész jól megy.

#335
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
KingJames 55 pontja :)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#336
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A rúgásról csak annyit, hogy nem gondoltam, hogy vastag üvegtéglát labdával ki lehet törni, hát ilyen tojáslabdával ki lehet :) Irányítani egyszerû embernek nem egyszerû feladat. Dobni szerintem nem olyan nehéz 10-15 méterig, csak a kicsit csavarva kell eldobni, elkapni viszont annál nehezebb.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#337
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
az amerikaifoci sztem a vilag legjobb csapatsportja, minden benne van ami kell, strategia, taktika, ero, ugyesseg, gyorsasag, kuzdelem, sportszeruseg, osszhang, stb, stb...
halas vagyok a sorsnak, hogy volt szerencsem jatszani meg segededzoskodni par evet.

hajra seahawks!
"keep the rubber side down."
- If you tell the truth you don't have to remember anything. - Mark Twain

#338
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

volt szerencsém néhány St. Louis Rams meccset a helyszínen nézni abban az évben, amikor megnyerték a Superbowl-t. azóta zakkant vagyok. ha meccs van, akkor nacsosz, szósz, coronita bekészít, és ordítok :)


Óóó, mázlista... Úgy két éve imádom az amerikai focit. Barátom kapott rá elõször, (nagy Rams fan), aztán egyszer hagytam, hogy elmondja, kb. hogy mûködik, aztán megnéztem egy meccset... na és azóta együtt nézzük ha úgy jön ki, hajnalig. :D Már tudom, hogy következõleg Super Bowl utáni hétfõre szabit kell kivenni. :P

Nincs még egy olyan sport, ami ennyire taktikus, gyors és iszonyúan változatos lenne, amikor egyes meccseken tucatszor változik, hogy épp ki vezet. Csúcs. :)
Go Steelers!

Decában szereztünk labdát (persze nem márkás) szórakozni, dobálgatni, hát most már kezdem érteni, miért olyan nehéz elkapni, de még eldobni is. A rúgásba már bele se merek gondolni. :)
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#339
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Azért egy MoJo (Maurice Jones Drew) Jacksonville mezt én is elfogadnék, vagy egy House Celtics-t. Gyerekkoromban viszont volt egy Florida Panthers Niedermayer mezem :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#340
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
nekem meg van eredeti Sharks mezem kintrõl :D szóval van még itt Jose szurkoló ;)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító