Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Bike Fest | 2009. június 25-29.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
123 hozzászólás a témában

#101
ronaldbmx

ronaldbmx

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Hát igazából mindegyik akadály :D De a domborzati viszonyok inkább :( Szombathelyrõl már sokszor bicajoztam át Gencsapátiba de ott semmi domb nincsen :D Ennek ellenére ha lenne pálya Füreden nagyon örülnék neki! Biztos lejárnék amennyiszer tudnék. Remélem Füreden is megindulna a bmx crossos élet :) Bizonyos értelemben az lenne a hazai pályám ... :)

#102
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Gencsapáti, falu, de ott van 10km-re Szombathely, Kõszeg és sokan jártak/járnak le bringázni a bmx pályára. Ott nõtt fel Koczka Levi, Zsófi és meddig is jutottak? Ne mondjátok már, hogy felesleges vagy rossz. Nem vágom a várost, de ha olyan helyre épül ahol van hely akkor miért ne férhetne el? Fenntartás, ugyanmár. Ha ésszel van használva akár sokáig lehet gondozás nélkül használni. Évente egyszer meg legyen már valaki aki megcsinálja.
Mellesleg mondjuk a rendezvényre kimegy falu apraja nagyja, látják mit csinálnak a nagyok. Utána gyerekek követni akarják, helyi boltból veszik a bringát, helyi pályát használják, ott gyakorolnak és tán füred elmondhatja hogy oda valósi a leendõ országos bajnok.
na mind1. lehet én vagyok túl naív...

18km Veszprém. az idõ vagy a pénz az akadály, ronaldbmx? :o

#103
ronaldbmx

ronaldbmx

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

a rendezvény esetleg fellendítené a forgalmat arra a pár napra
de egy fix a rendezvény után a bmx cross pályát a kutya nem használná!
ha lenne egy normális skatepark,mint példálul fehérváron,az jobban menne.


Ezzel egyet értek. Nem lenne aki gondozná a bmx cross pályát... A legközelebbi bmxesek akik versenyeznek Veszprémben vannak, de õk sem tehetik meg, hogy egy héten több alkalommal lemenjenek használni a pályát.

#104
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

nemár?!
itt mindenki hülye komolyan? nem kicsit lendítené fel a település forgalmát egy ilyen szerintem...


a rendezvény esetleg fellendítené a forgalmat arra a pár napra
de egy fix a rendezvény után a bmx cross pályát a kutya nem használná!
ha lenne egy normális skatepark,mint példálul fehérváron,az jobban menne.



#105
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

ugy tudom, hogy az onkormanyzat nem adott zold lampat a projektnek, megy a huzavona, valoszinuleg lesz palya, de nem a fesztivalra.


nemár?!
itt mindenki hülye komolyan? nem kicsit lendítené fel a település forgalmát egy ilyen szerintem...

#106
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Megörültem amikor megtudtam hogy lesz a közelben ez a verseny,de ennyiért nem is gondolkodom rajta.Ennyi pénzbõl inkább elmegyek párszor túrázni.

#107
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
ugy tudom, hogy az onkormanyzat nem adott zold lampat a projektnek, megy a huzavona, valoszinuleg lesz palya, de nem a fesztivalra.

----

FÁJVÓ

----


#108
ronaldbmx

ronaldbmx

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Sziasztok. Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a bmx cross verseny, illetve a pálya építése elmarad? (Eddig még lehetett a balatonbikefest honlapján nevezni rá, és a programok között is fent volt, de most már nincs fenn.)

#109
I. Dávid

I. Dávid

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Van itt pár kérdés,
Az igaz, hogy a híres neves Enrico Forte olyan sz*r pályát tervezett, hogy egy magyar versenyzõt kértek fel az újratervezéshez?
Ezek a túrák mit tartalmaznak, hogy 5000-be kerül a nevezés?
ergjáqerohgkûõgkv

#110
Csaszi

Csaszi

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás
Íme ízelítõképp pár 3D-s animáció a tervezett pályáról a Balaton Bike Fest-re. A pálya két vonalból fog állni. Az egyik sorrendje egy resi step up - step down box, mint indító, majd három dupla ugrató (rodeo kicker) és a végén egy step-up hip. A kisebbik vonal kikerüli a stepdown-t, szintén három dupla ugrató (orczy-fox kicker), majd ugyanaz a step-up hip a vége. A gyorsító állványzat alatt kap majd helyet a Rider’s Lounge… Raj lesz…

Feltöltött kép
BBF Course Plan - www.balatonbikefest.com
Feltöltött kép
BBF Course Plan - www.balatonbikefest.com
Feltöltött kép
BBF Course Plan - www.balatonbikefest.com
Feltöltött kép
BBF Course Plan - www.balatonbikefest.com
Feltöltött kép
BBF Course Plan - www.balatonbikefest.com

Valamint érdekes lehet még a meghívott riderek listájából pár név… Visszaigazolást még nem jelzett senki, de a meghívókat már kiküldtük, és reméljük a Bécsben mutatott lelkesedés a fesztivállal kapcsolatban nem hagyott alább…
Amir Kabbani (GER)
Andi Wittmann (GER)
Benny Korthaus (GER)
Darren Pokoj (AUS)
Niki Leitner (AUT)
Andi Brewi (AUT)
Martin Söderström (SWE)
Linus Sjöholm (SWE)
Kevin Katinas (NL)
Yannick Granieri (FRA)
Sam Pilgrim (GBR)
Sam Reynolds (GBR)
Mike Smith (GBR)
Lance McDermott (UK)
Paul Basagoitia (USA)



forrás: http://www.rtg-mag.hu/blog/

#111
AcYL 07

AcYL 07

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Hát ez az , és is sajnos (vagy nem sajnos , nézõpont kérdése) Szlovákiában lakom, ugyhogy nem tom ... kicsit drága , de nekem a north shore pálya ütötte meg a fejemet , de szivesen dh-znék csak bringám nincs rá :D
" Aki reménybõl él, éhen hal." Benjamin Franklin

#112
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
a díjazás euroban van írva. lehet, hogy (inkább) külföldieket (is) várnak a szervezõk? mert nekik nem akkora érvágás az a 25 euro.

gakos
akárhogy is nézzük, hogy 10% kedvezmény biztosítással stb ez nagyon sok :(
egy rövidtávos nem fog tudni ennyit kifizetni

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#113
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

amúgy nem sokan fognak rá menni, én tuti nem, pedig itt lakom mellette!


pozitiv hozzaallas rulez!
amugy a 7000 Ft-bol magyar nevezok kapnak 10% kedvezmenyt, igy mar 6300, amiben van 800 Ft-os kerekparos biztositas is.

----

FÁJVÓ

----


#114
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás

7000 huf egy maraton nevezés???!!!

Röhej(ly)! Még, ha lenne elõnevezés vagy valami, amúgy nem sokan fognak rá menni, én tuti nem, pedig itt lakom mellette!
Amúgy a páros kajak-mtb versenyen gondolkodok! Nincs valaki, aki tud kajakozni és van is neki, az jöhetne velem, természetesen én tekernék :)
:P


#115
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
7000 huf egy maraton nevezés???!!!


A sebesség mindent megold.

 


#116
AcYL 07

AcYL 07

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Innen nevezett már valaki , bármilyen versenyszámba??

http://www.balatonbikefest.hu/ :)
" Aki reménybõl él, éhen hal." Benjamin Franklin

#117
buffster

buffster

    új vendég

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
köszi és gratula elôre is, igen jó kis programnak ígérkezik!

#118
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás
Beingaexpon mar lesz normalis palyarajz, az electronic beats meg nem 100%, de dolgozunk rajta.

----

FÁJVÓ

----


#119
buffster

buffster

    új vendég

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
köszi az infót ez megnyugtató :)
néztem a maraton pályarajzát a weboldalon, de olyan kicsi, hogy nem sokat lehet kisilabizálni belôle.
Tényleg az Electronic Beats-al is össze lesz kötve?

#120
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nem hiszem, hogy lökni kéne .)
bár vízbe még nem ugrott, de ilyen ~K100-as sáncok nem okoztak problémát neki :)

gondolom ez az:
Feltöltött kép