Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Bike Fest | 2009. június 25-29.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
123 hozzászólás a témában

#81
Nordenfor

Nordenfor

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Szívesen neveztem volna MTB félmaratonra, de a 7.000 Ft-os nevezési díj azért nagyon durva!! Ehhez jön még a vonatköltség, ami az én esetemben oda-vissza 5.000 Ft, az már ugye 12 és akkor még valamit enni is kéne... sajnálom, mert biztos klassz lesz. Aki tud menni, annak jó versenyzést!:)

#82
barcikadh

barcikadh

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
http://www.peterdh.hu -n napi tudósítás a bikefesztrõl képekkel.

#83
-Rider's Soul Team- Sz.A.

-Rider's Soul Team- Sz.A.

    vendég

  • fórumtag
  • 216 hozzászólás

Tudsz valami infót a nagy nevekrõl minaaron kivül? mert júni elejére mondták és még semmi....


Elnézést,hogy továbbra is ide írok(nem kötöszködés képpen), de a saját topcban a marthont nyomatják és nemszivesen "szólok közbe".... És itt a dh-s szekciót tárgyaljuk...(tényleg nem akarok kötekedni)!

Nagy nevek eddig: Greg Minaar, Filip Polc, Nico Vink
Szerintem figyelni kell a nevezési listát(õk is erre gondoltak) és majd jönnek a nevek...:)
Rider's Soul Team ; www.riderssoul.gportal.hu ; http://riderssoulteam.pinkbike.com

#84
Ariadne

Ariadne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás
Nézem a maraton nevezést, már "csak" 6000 a nevezés, helyszínen meg 7500. A csillagtúrák meg 5000, helyszínen 6000. Pfff... Egyenlõtlen erõnlétû emberekkel meg nem is tudom, mennyire mûködhetnek majd jól ezek a túrák.

Hiányolom a szinteket mindenhonnan, mert a km önmagában nem sokat mond. Maratonnál szintrajz is csak a hosszúról van, és a szint összesítve azon sincs. Túrák dettó.

Viszont az ötlet maga tetszik, hogy egybeszerveznek többféle bringás eseményt. :)
"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective : Roam)

#85
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Túrán is kapsz részben vagy teljesen lezárt utakat, felvezetést, forgalomirányítást, érmeket, kupát?


Természetesen nem, illetve nem tudok róla.
De egy "jó minõségi póló" vagy kulacs elférne nekünk is abban a nevezési csomagban, ugyan azért a pénzért mint a túrázóknak.
Vagy ez hülyeség?

#86
mmmm

mmmm

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

Tudsz valami infót a nagy nevekrõl minaaron kivül? mert júni elejére mondták és még semmi....


Szerintem Filip Polc is elég nagy név...

#87
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
A kritérium pálya térképét láttam a kiírásban, de nincs feltüntetve rajta a haladási irány.

#88
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Túrán is kapsz részben vagy teljesen lezárt utakat, felvezetést, forgalomirányítást, érmeket, kupát?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#89
barcikadh

barcikadh

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás

Bikefest nevezési lista(a nagy nevek nélkül):) :
http://balatonbikefe...hu&tab_id=1#tab


Tudsz valami infót a nagy nevekrõl minaaron kivül? mert júni elejére mondták és még semmi....

#90
-Rider's Soul Team- Sz.A.

-Rider's Soul Team- Sz.A.

    vendég

  • fórumtag
  • 216 hozzászólás
Bikefest nevezési lista(a nagy nevek nélkül):) :
http://balatonbikefe...hu&tab_id=1#tab
Rider's Soul Team ; www.riderssoul.gportal.hu ; http://riderssoulteam.pinkbike.com

#91
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Azt olvastam, hogy egy túra nevezési díjából több túrán is indulhatsz - ha bírod szusszal.
Amit viszont a nevezésért kapsz, az messze több és jobb, mint a maraton!
Túrára nevezésért kapod:
- a rajtszámod (vigyázat, ez nem verseny, csak azonosítási célt szolgál!)
- egy jó minõségû, feliratozott póló
- egy kerékpáros kulacs,
- amit fel is töltünk frissítõvel
- a 75 km-es túrán az átkompozás
- a 75 km-es túrán egy ebéd a frissítõponton
- némi frisstõ
- szervízautó (75 és 39 km-es távon), mely a kisebb feladatokat megoldja
- valamint kedvezményes nevezési lehetõség a Balaton Bike Fest többi rendezvényére

Ezzel szemben a maraton:
- rajtszám
- chip bérlés
- biztosítás
- frissítõállomás
- oklevél
- VIP belépõ az esti bulikra

Miért mindig a maratonistákkal b@...nak ki a legjobban?

#92
-Rider's Soul Team- Sz.A.

-Rider's Soul Team- Sz.A.

    vendég

  • fórumtag
  • 216 hozzászólás
Igen, mindent csak a nevezettek használhatnak....!

Képekben, hogyan halad a DH pálya elemeinek építése:
http://balatonbikefe...m_id=7&sub_id=0
Rider's Soul Team ; www.riderssoul.gportal.hu ; http://riderssoulteam.pinkbike.com

#93
Csaszi

Csaszi

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás
hali
a dirt pályát csak a versenyen indulók használhatják?

elõre is köszi.

#94
Marha93

Marha93

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Hát köszi :D.. igen valami hasonló válaszokra számítottam xD...
Még gyakorlom..és meglátjuk mi lesz : D.... Azért nézni természetesen elmegyünk :D megnézzük hogy is néz ki egy ilyen verseny :D.. aztán majd talán pár év múlva kipróbálom :D

#95
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
valami ilyesmire számíts:

vagy keress rá gellért DH-ra.

szerintem inkább nézõként vegyél részt elöszõr :)
ha dhzni szeretnél, nem biztos hogy városban kéne elsõre próbálkozni. sok lépcsõ, ugrató, nagy sebesség. betonon esni 6x veszélyesebb...

#96
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
én ezzel a bicajjal nem dh-znék. nem arra való. (vagy a google nagyon nagyot tévedett.)
(az más kérdés, hogy másmilyen bicajjal sem dh-znék, de az nem tartozik ide.)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#97
Marha93

Marha93

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Üdv!
Volt már valaki hasonló versenyen (mint a nyáron megrendezésre kerülõ downhill verseny)???
Ha igen mire lehet számítani? Kb. hány nevezõre? És a Junior kategóriában (ahova jelenleg még tartozom).... Miféle bicajok vannak?
Szeretném kipróbálni ezt a versenyt...(gondolom így elsõ alkalommal annak is örülni fogok hogy esés nélkül leérek)
De mégis milyen kerékpár kéne ahhoz hogy én ezen indulhassak? Jelenleg öszvissz egy 2009-es Mongoose Tyax Compra futotta.. ami még igencsak gyári állapotban van ....
Elmerjek indulni vele hogy kipróbálhassam magam? (Még van egy kis idõm a versenyig.. hogyha esetleg valaki is úgy gondolná hogy ezzel a bicajjal túlélném ..milyen változtatásokat javasoltok rá?)
Választ elõre is kösz... Tisztelettel: Roland

#98
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.125 hozzászólás

Én csak azt nem értem, hogy miért marad el sok rendezvény... :( Bmx crossról kiderült, hogy nem épül pálya és a verseny is elmarad; a 4X verseny sincs már a programok között :(


ugyanazon a pályán lett volna 4X.



#99
ronaldbmx

ronaldbmx

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Én csak azt nem értem, hogy miért marad el sok rendezvény... :( Bmx crossról kiderült, hogy nem épül pálya és a verseny is elmarad; a 4X verseny sincs már a programok között :(

#100
Balaton Bike Fest

Balaton Bike Fest

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Ezek a túrák mit tartalmaznak, hogy 5000-be kerül a nevezés?

Csillagtúrák->
RENDEZVÉNY: a jelentkezõk 10-20 fõs csoportokban látogatnak el a Balaton-felvidék legszebb részeire, tapasztalt túravezetõk segítségével, a nyomvonal nagyrészt terepen halad, ezért némi fizikai felkészültséget igényel, de bárki által teljesíthetõ rövidebb, családosan látogatható túrákat is biztosítunk.
A túrák közül választható Rövid túra, Éjszakai túra, Kilátó túra, részletek: http://www.balatonbi...ub_id=4&lang=hu


Igen, az Electronic Beats gondoskodik majd a szórakozásról!


Az idén elsõ alkalommal megrendezésre kerülõ hazai kerékpáros társadalom legnagyobb fesztiválja a Balaton Bike Festival Naponta többször induló családos kerékpártúrával, várja az oda látogatókat.

Három távban indulnak futamokat. Hosszú-, közép- és rövid távon országúti kerékpárosok, MTB és BMX-esek részére. A Tihany-hegy oldalában urban-downhill pálya épül, az országúti teljesítménytúrázók a festõi Káli-medence útjain tekerhetnek, de lesz kajak-mountain bike duatlon is. Szülõket és gyerekeket egyaránt várunk.