Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Hol készült a kerékpárom; ki a tulajdonosa a márkának?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
379 hozzászólás a témában

#61
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

mondjuk a tajvani az kicsit optimista... en inkabb india-indonezia-kambodzsa szintre lonem be


A két vagy három évvel korábbi TBS katalógusban még számos ilyen gépet láttam, bár az is biztos, hogy ezeket már nem Tajvanon vagy Kínában, hanem az általad említett országokban gyártják, vagy kiszervezett gyártásban, vagy az általad említett helyi cégek égisze alatt.:)


#62
Gerhard

Gerhard

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Ezzel is okosabb lettem. Köszönöm a segítséget :)!

#63
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
mondjuk a tajvani az kicsit optimista... en inkabb india-indonezia-kambodzsa szintre lonem be
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#64
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Nem arról van szó, hogy álombringa, vagy sem. Teljesen szokványos, tajvani katalógus kerékpár, ami kisebb eltérésekkel, és számtalan más matricázással bármely bevásárlóközpontban, sportboltban megtalálható, még ma is.


#65
Gerhard

Gerhard

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás

Ha ez az a márka, akkor lehet, hogy jobb is, hogy nem találsz róla semmit.

Posted Image


Válaszodból kiindulva, nem tartozik az álombringák közé :D...

#66
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás

Sziasztok!

Már 13 éve, hogy rendelkezek egy Active márkájú bringával, de a neten nem találok sehol sem infót róla. Tud valaki valamilyen információt errõl a bringáról?
Köszönöm elõre is a segítséget.


Ha ez az a márka, akkor lehet, hogy jobb is, hogy nem találsz róla semmit.

Posted Image

#67
Gerhard

Gerhard

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok!

Már 13 éve, hogy rendelkezek egy Active márkájú bringával, de a neten nem találok sehol sem infót róla. Tud valaki valamilyen információt errõl a bringáról?
Köszönöm elõre is a segítséget.

#68
gren_tamas

gren_tamas

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 696 hozzászólás

Tudja valaki hogy a TOSCANA feliratos német 20-30 éves gépek kinek a termékei?

Sajnos nem; de ha 15 évest kérdeznél, akkor:
Leaderfox Toscana Herren - Crossräder Herren - Crossräder - Fahrräder - Fahrrad-XXL
LEADERFOX

#69
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Remélem jó helyen kérdezem:

Hol gyárják a Pace acél vázait? Az RC129-essel szemezek, de sehol semmi infó róla.

#70
tangens

tangens

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
sziasztok,
hallott már valaki ezekrõl: quantec-bikes.de ?
ez érdekes: Bike24 - Quantec SLR CC Racing Crossrahmen.
üdv, tg

#71
truczat

truczat

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Tudja valaki hogy a TOSCANA feliratos német 20-30 éves gépek kinek a termékei?

#72
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Alapvetõen kétértelmûek a táblázat egyes irányadó fõ cellái, de valós és aktuális információkat tartalmaznak.


#73
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hat en nem tudom de vannak ebben a listaban erdekes dolgok. mint a kanadai Cannondale meg a finn Mavic... lehet hogy a tulajdonos ceg azon a tozsden van jegyezve de attol meg ez igy nem korrekt. raadasul szerintem a Dorel group mar nem a tulajdonosa a Cannondale-nek. eleg regi lehet ez a lista.

es az sem tiszta hogy az "other brands" mikor jelenti azt hogy azonos tulajdonos es mikor azt hogy ki kinek dolgozik be.

en nem vennem szentirasnak.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#74
kõcsirke

kõcsirke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
ez az elsõ eset, hogy ebbe a topikba tévedek, szóval bocs, ha valaki linkelte már elõttem, de véletlenül találtam egy összefoglaló táblázatot a témában: who makes what

#75
_Darton_

_Darton_

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok! Még áprilisban vettem egy használt bringát, de a neten nem találtam róla semmi információt. Márkája: Accholi Competition.

Érdekelne, hogy hol készült... Elõre is köszönöm!

#76
pcsongor

pcsongor

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás
Van egy patria típusú kecajom és szeretnék róla többet megtudni,jó kis darab.Egy alkesz mindenesnél vettem balatonfüreden,aluváz meg minden.Hát,ha tudtok valamit,írjatok!Köszi

#77
roli.n

roli.n

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Köszi a válaszotokat!
Marzo 2008as dj modelje akkor már távol keleti?
Azért jó kis Ns-t raknak össze...

#78
Rapax

Rapax

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás
NS = Northshore

Lengyel cég angliai kötõdéssel, a távol-keletrõl vásárol, illetve gyártat.

A Marzocchi, mióta a Tenneco tulajdonába került, teljes egészében a távol-keleten készül.

#79
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

most ez hogy jon ide? A BBB se gyart semmit ahogy a kona/ritchey/pro/control tech/syncros/acor/oval/pro-lite/stb sem.

minden ilyen cegektol jon mint VP, Wellgo, JD, Tektro, Promax/Lee Chi, HL, Prime Aero, Baradine, Yantec, Kalloy...

es ezek tobbsege gyart rohadt jo cuccokat is, meg olcso/nehez/csunyat is. Nem ertem mi ebben most a nagy szenzacio.

Semmi szenzáció nincs, tõlem csak egy kérdést láthattál.
A történet annyi, hogy egy nemrég általam épített bicón nem fogott jól az alhonga fékpofa (V-fék). Pár boltot átjártam, hogy nem alhonga gyártású pofát keresek, erre mindenhol azt kaptam, hogy az összeset õk gyártják ami 2000 forint alatt van, ami a tulajnak annyira nem szimpatikus opció, fõleg hogy nemsoká tárcsát venne rá így ideiglenesen kellett. Végül találtam egy párat ami fog is nem is alhonga, nincs ezer forint, viszont szivárvány színû.
Amit leírtál meg nekem sem új, úgyhogy mégkevesebb szenzációt írtál. Szeretek vitatkozni, de ez megy a dev/null -ba.

Hi!
Valaki tudja hogy az ns bike hol készül és honnan ered? Mi a az "NS" ??
Marzo telókat most hol gyártják?

Köszi

A marzókat pár éve a suntour gyártja. Markecszöveg szerint a felsõkategóriát újra olaszoknál, valójában meg nem.
NS-rõl nem tudok.

Ride everywhere.

.


#80
roli.n

roli.n

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Hi!
Valaki tudja hogy az ns bike hol készül és honnan ered? Mi a az "NS" ??
Marzo telókat most hol gyártják?

Köszi