Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Haibike

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
76 hozzászólás a témában

#41
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás

uhh, látom nem követed a versenysportot.
1-2 éve "visszatért", azóta szorongatja a master korosztály dobogósait :)


Hát nagyon nem. Hallottam egy olyat, hogy pár éve abbahagyta, amikor meg egyszer nála jártam, akkor épp arról beszélt, hogy edzésbõl jött és még arra sem volt ideje, hogy átöltözzön. Ettõl kezdve elvesztettem a fonalat. :)
A versenyeket meg valóban nem követem. Ahhoz öreg és túlsúlyos vagyok, hogy csináljam, drukkernek meg még gyerekként, a focihoz sem voltam jó... ;)

#42
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Pontosítok: a gépét egyszer meg is tapiztam egy picit, azt tudom, hogy Haibike-ja van. A feltételes mód a versenyzésnek szólt: nem voltam biztos abban, hogy még aktív.

uhh, látom nem követed a versenysportot.
1-2 éve "visszatért", azóta szorongatja a master korosztály dobogósait :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#43
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás

igen, õ is ezzel nyomul meg majdnem az egész csapatuk...


Pontosítok: a gépét egyszer meg is tapiztam egy picit, azt tudom, hogy Haibike-ja van. A feltételes mód a versenyzésnek szólt: nem voltam biztos abban, hogy még aktív.

#44
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
SokadikX: igen, a haibike.de-re gondoltam.

Köszi a válaszokat, ezennel elsõ helyre lépett eme bringa a kívánság-listámon ! :)

#45
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Haibike Q SLMi a véleményetek errõl a masináról?
A felszereltsége egész jónak tûnik, de a váz is elég jó versenyzésre?
Kicsit óvatos vagyok ezzel a márkával, mert nem sok infot találni róla a neten (a honlapjuk is elég amatõr).

a második legjobb aluvázuk.
rugalmas társaságnak tûnik, szerintem ne parázz, hogy nem bírja a versenyzést.

A linkelt üzlet gazdája egy Cápával szokott versenyezni, ha jók az infoim - igaz, az egy "kicsit" drágább változat. :)

igen, õ is ezzel nyomul meg majdnem az egész csapatuk...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#46
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás

Haibike Q SL
Kicsit óvatos vagyok ezzel a márkával, mert nem sok infot találni róla a neten (a honlapjuk is elég amatõr).

A linkelt üzlet gazdája egy Cápával szokott versenyezni, ha jók az infoim - igaz, az egy "kicsit" drágább változat. :)
Az "amatõr" az melyik oldalra vonatkozott? A haibike.de-re?

Nekem össztelós van és nem is járok versenyezni, így a kérdésedre nem merek válaszolni... (mindenesetre ezzel az összteló és a terepgumik ellenére, gyorsabban tudok közlekedni, mint a korábbi, slickgumis, merevseggû Meridámmal - terepen különösen, de ugye ennek elsõdleges oka az össztelós felépítés :) )

#47
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Haibike Q SL

Mi a véleményetek errõl a masináról?
A felszereltsége egész jónak tûnik, de a váz is elég jó versenyzésre?
Kicsit óvatos vagyok ezzel a márkával, mert nem sok infot találni róla a neten (a honlapjuk is elég amatõr).

#48
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Akár, de én most arra gondoltam, hogy a két márka tulajdonosa azonos:)


#49
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Végül is egy istállóban vannak:)

egy helyrõl jönnek, mint a focus-univega? :o

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#50
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Végül is egy istállóban vannak:)


#51
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
brnoban nekem a haibike es a ghost bringai nagyon tetszettek :)

#52
mrteo

mrteo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 375 hozzászólás
Valóban nem egy pörgõs topic, de ettõl még több embernek is van ilyen bringája.
Nálunk a csapatban is több van mint kettõ :)

#53
rekid

rekid

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Én nemrégiben vettem egy hai power sl 2010-est. Nem vagyok versenyfelhasználó sokkal inkább átlag home user. Eddig elégedett vagyok vele teljes mértékben. :)

#54
SokadikX

SokadikX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 695 hozzászólás
Momentán két embert ismerek, akinek ilyenje van. Több nincs is? :)
Kihaltnak tûnik a topic...

#55
tangens

tangens

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
sziasztok,
szerintem akkoriban a simplonnak meg a hainak volt kiló alatti/körüli karbon montiváza. amikor hír volt, hogy versenyen kettétört az elsõ hai end, még azt mondták, egyedi eset, stb. a következõ havi számban (megkeresem nektek a cikket), már tudtak több törött vázról. ezután már csak aluvázas bringákat hirdetett a hai egy jó darabig. ha felraktam a scanelt cikket, berakok nektek linket. tavaly láttam egyébként a speed-wayben Vizdák mester akkori bringáját, az is egy hai volt, ha ott jár valaki, gondolom elmondja a tapasztalatait...
üdv, tg

#56
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
A 'zenyim meg nem reklám, hisz csak Marcihoz van közünk, a bringához aztán semmi :)
Csak gondoltam érdekes lehet ^^ Úgy néz ki lesz amúgy egy össztelósa is :)

A Csontrázót kéne megkérdezni, hogy mióta forgalmazzák itthon, mennyi törött :)
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#57
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
szerintem csak félreértettük a kollega mondandóját, s jó érzékkel már szét is frocliztuk

#58
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Engem érdekel ez a dolog. Ha tudsz, linkelj egykét ilyen cikket. Elég furán hangzik 1000gr alatti aluváz. A mai karbon montivázak is sokszor csak papíron vannak 1 kg alatt.

kissé off
scottnak is volt ilen 1000g körüli alu (bár lehet az szkandium volt) az is tört tucatjával mint az elsõ szériás cr1 mûanyag montik...
én a magam részérõl 1400 alatti alut és 1300 alatti szkandit biztos nem vennék meg
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#59
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás

Sziasztok, ha jól emlékszem, 2007-ben sorra törtek a <1000 g alatti hai end ht vázak, több Bike / MB cikk foglalkozott velük. addig szénné hirdette magát a márka Németországban, gondolom volt még lekötött hirdetési felületük, mert egy darabig hirdettek olcsó alu bringákat, aztán leálltak. tavaly kezdtel el nyomulni megint. a reklámot nem akartam rontani, de gondolom ez is info...


Engem érdekel ez a dolog. Ha tudsz, linkelj egykét ilyen cikket. Elég furán hangzik 1000gr alatti aluváz. A mai karbon montivázak is sokszor csak papíron vannak 1 kg alatt.

#60
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás

1000g alatti montiváz aluból?
Az törjön is, az a dolga.

ja ! :D