Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cruiser tulajdonosok ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
10911 hozzászólás a témában

#10841
pickup72

pickup72

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 980 hozzászólás
Hali Orbital meg Tagok.
Egyetértek. Ha a Schwinnt giccsesnek találod, rámold le róla a sok fölös cuccot. Sokkal letisztultabb ,egyszerûbb lesz. Nekem van kettõ + egy nõi, imádom õket.:) Klasszikusak. (A letámasztómegoldásuk viszont nem tetszik.)
CSÖkönyös

#10842
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás
Orbital !

A davenef kolléga álláspontját is osztom (persze, ha neki is csak ez az egy lenne, kiváncsi lennék, akkor is ezt mondaná ? :oczko:), vagy akár más alapból kiindulva lehetne építkezni. Pölö: Summertime akciós!
Úgy gondolom, hogy ma már (igaz nem mindent lehet itthon megkapni, de majdnem), sok lehetõség van építésre/átépítésre/építtetésre. Ennyi pénzbõl lehet összehozni a készen kaphatóaknál sokkal jobb és tetszetõsebb bringát.
Ha csak a megbízhatóság és a garancia fontos, más nem ---> Schwinnn-Csepel. Ha azonban a stílus is számít (gondolom igen, azért kérdeztél itt), építés a tuti. Késõbb úgyis megbánnád, vagy megváltoztatnád a gyárit... Simán segítünk, akár elméletben, akár gyakorlatban.
További jó agyalást, ha döntöttél, azért szólj, kíváncsiak vagyunk !
CSÕ

You can never have "enough" bikes.


#10843
davenef

davenef

    vendég

  • fórumtag
  • 180 hozzászólás

myk74 !
kboross@t-online.hu !

Köszönöm javaslatod, de lehet meredek volna nekem alkatrészrõl alkatrészre megrendelni mindent, és összerakatni, lévén, hogy a legbonyolultabb dolog egy gumicsere lehetett amit végrehajtottam. De persze nem fogom kizárni ezt a lehetõséget sem. Ismerkedek az alkatrészekkel, megfogadva kboross@t-online.hu javaslatát is. Átolvasom a forum "tech" részét, és majd látjuk.

Valakitõl még javaslat a "miként legyen amatõrnek cruisere" témával kapcsolatban ?


Szia Orbital!
Nekem is van egy ilyen Neuzer-em, váltóval vettem 45-ért, kicseréltem a kormányát, beállítottam a láncvédõt és egy remek, kényelmes igazi cruiser-bicajt kaptam:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Szóval szvsz némi változás után jó kis bicajt lehet pimpelni belõle.
happy cruisin'
davenef

#10844
myk74

myk74

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.426 hozzászólás

myk74 !
kboross@t-online.hu !

Köszönöm javaslatod, de lehet meredek volna nekem alkatrészrõl alkatrészre megrendelni mindent, és összerakatni, lévén, hogy a legbonyolultabb dolog egy gumicsere lehetett amit végrehajtottam. De persze nem fogom kizárni ezt a lehetõséget sem. Ismerkedek az alkatrészekkel, megfogadva kboross@t-online.hu javaslatát is. Átolvasom a forum "tech" részét, és majd látjuk.

Valakitõl még javaslat a "miként legyen amatõrnek cruisere" témával kapcsolatban ?

Na!
Én is amatör voltam és vagyok is , vettem egy cruisert és szerencsémre jól jártam!De most szívem szerint összerakatnék egy zsivány bicót a VEGACS szakival,és tuti jól járnék.Ez a te választásod te döntessz.Szerintem Gepida vagy Schwinn!
Na csá CSÕ távCSÕ

#10845
Orbital

Orbital

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás

Nekem egy 2008-as Schwinn cruiserem van.Meg vagyok elégedve vele strapabíró nagyon,le a kalappal elõtte.Ha lenne most 60e ft-om biztos hogy összerakatnék itt egy jó szakival egy príma cruisert új alkatrészekbõl.Szerintem ez jó megoldás és most elég sok alkatrészre van akció.
De kinek a pap kinek a paplan!
Na CSÖrgõ.



myk74 !
kboross@t-online.hu !

Köszönöm javaslatod, de lehet meredek volna nekem alkatrészrõl alkatrészre megrendelni mindent, és összerakatni, lévén, hogy a legbonyolultabb dolog egy gumicsere lehetett amit végrehajtottam. De persze nem fogom kizárni ezt a lehetõséget sem. Ismerkedek az alkatrészekkel, megfogadva kboross@t-online.hu javaslatát is. Átolvasom a forum "tech" részét, és majd látjuk.

Valakitõl még javaslat a "miként legyen amatõrnek cruisere" témával kapcsolatban ?

#10846
myk74

myk74

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.426 hozzászólás

Szervusztok !

Tanácsotokat szeretném kérni, mivel Ti eléggé otthon vagytok cruiser témában.
Nem vagyok nagy bringás, budapesti életkörülményeim nem is tette ezt lehetõvé. Pár hónapja költöztem Sopronba, és tavasztól szeretnék a városba ide-oda mászkálni, idõnként kiugrani pecázni vagy nézelõdni a Fertõ tóhoz, a környezõ borászatokról nem is beszélve.
Tehát ezeket a távokat szeretném megtenni, egy szép formájú és kényelmes bringával. Szeretnék vásárolni egy cruisert. Mivel nem vagyok mûszaki zseni, mûhelyem sincs (nem kertes a ház) és tapasztalatlanságom miatt át sem szeretném veretni magam, egy újat vásárolnék.
Segítsetek ! Milyet vegyek, és hol? M1-es mentén és Budapesti üzlet nem akadály.
Több márka cruiserét megnéztem már, de eddig formailag ez jött be a legjobban==> http://www.neuzer.hu...nagy/136042.jpg
Nem tetszik az itthoni Schwinn (túl giccses), a 2007-es Gepida kicsit feltûnõ, a Marin Drake' Beach pedig túl nyers. Tehát ízlésemhez legközelebb a Neuzer féle stíl áll közel.
Mit tanácsoltok? Milyen márka legyen? Ár érték arány tekintetében is.
Kb. 50-60 ezrem van rá.

Köszönöm


Nekem egy 2008-as Schwinn cruiserem van.Meg vagyok elégedve vele strapabíró nagyon,le a kalappal elõtte.Ha lenne most 60e ft-om biztos hogy összerakatnék itt egy jó szakival egy príma cruisert új alkatrészekbõl.Szerintem ez jó megoldás és most elég sok alkatrészre van akció.
De kinek a pap kinek a paplan!
Na CSÖrgõ.

#10847
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

kboross@t-online.hu !!

Köszönöm a tanácsot. Én nem gondoltam volna, hogy a Neuzer, 45ezerért drága volna. Rossz a minõsége ?
Használt is vennék persze, de mivel nem értek annyira a bringákhoz ezért nem szeretnék "szerencsecsomag" lenni.
De ha tudsz egy megbízhatóságukról híres online boltot, azt szivesen venném.
Köszönöm

Hi !
Végig kell gondolnom, fogunk itt jót kitalálni neked !
A Neuzerrel az a baj, hogy sok stílusidegen meg az olcsó, gyenge cucc rajta.
A Bikemag Fórum > TÖVIRÕL-HEGY(I)RE > Tech > Cruiser bringák topikban olvass vissza, sok-sok dolgot megtudhatsz onnan is, ha alapos vagy, segíthet.
CSÕrike

You can never have "enough" bikes.


#10848
Orbital

Orbital

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás

Hali !

Kinek van 8 éves körüli leánykája ?
(Sajna, nekem nincs... :oczko:)
kislány cruiser , naggyon faja !

A fiú párját megpróbálom megkeresni, ha van !!!

Orbital !
Szia !
Szerintem elég jól behatároltad az igényeidet, itthon ilyen feltételekkel nem is tudok hirtelen mást.
Jó állapotú használt , vagy épített nem játékos? Azok között nagyobb választék lenne. Az a Neuzer ennyiért szerintem nagyon drága.

CSÕváz



kboross@t-online.hu !!

Köszönöm a tanácsot. Én nem gondoltam volna, hogy a Neuzer, 45ezerért drága volna. Rossz a minõsége ?
Használt is vennék persze, de mivel nem értek annyira a bringákhoz ezért nem szeretnék "szerencsecsomag" lenni.
De ha tudsz egy megbízhatóságukról híres online boltot, azt szivesen venném.
Köszönöm

#10849
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás
Hali !

Kinek van 8 éves körüli leánykája ?
(Sajna, nekem nincs... :oczko:)
kislány cruiser , naggyon faja !

A fiú párját megpróbálom megkeresni, ha van !!!

Orbital !
Szia !
Szerintem elég jól behatároltad az igényeidet, itthon ilyen feltételekkel nem is tudok hirtelen mást.
Jó állapotú használt , vagy épített nem játékos? Azok között nagyobb választék lenne. Az a Neuzer ennyiért szerintem nagyon drága.

CSÕváz

You can never have "enough" bikes.


#10850
Orbital

Orbital

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Szervusztok !

Tanácsotokat szeretném kérni, mivel Ti eléggé otthon vagytok cruiser témában.
Nem vagyok nagy bringás, budapesti életkörülményeim nem is tette ezt lehetõvé. Pár hónapja költöztem Sopronba, és tavasztól szeretnék a városba ide-oda mászkálni, idõnként kiugrani pecázni vagy nézelõdni a Fertõ tóhoz, a környezõ borászatokról nem is beszélve.
Tehát ezeket a távokat szeretném megtenni, egy szép formájú és kényelmes bringával. Szeretnék vásárolni egy cruisert. Mivel nem vagyok mûszaki zseni, mûhelyem sincs (nem kertes a ház) és tapasztalatlanságom miatt át sem szeretném veretni magam, egy újat vásárolnék.
Segítsetek ! Milyet vegyek, és hol? M1-es mentén és Budapesti üzlet nem akadály.
Több márka cruiserét megnéztem már, de eddig formailag ez jött be a legjobban==> http://www.neuzer.hu...nagy/136042.jpg
Nem tetszik az itthoni Schwinn (túl giccses), a 2007-es Gepida kicsit feltûnõ, a Marin Drake' Beach pedig túl nyers. Tehát ízlésemhez legközelebb a Neuzer féle stíl áll közel.
Mit tanácsoltok? Milyen márka legyen? Ár érték arány tekintetében is.
Kb. 50-60 ezrem van rá.

Köszönöm

#10851
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

Jóóóóóreggelt!
Ma -11 °C volt nálunk reggel. Nem ültem bringára.

Van aki a beöltöztet i:DFeltöltött kép


Lefagyott gázCSÕ :chin:


Hö.
Nálunk eltérõ vélemények ütköztek -15 és -18 °C között.
A bringán elgondolkodtam, hogy kellene már talán a Jéger a melósgatya alá meg a füles-sapka...
............
Nem volt melegem.
ami a CSÖvön kifér (nem úgy jöttem)

You can never have "enough" bikes.


#10852
pickup72

pickup72

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 980 hozzászólás
Jóóóóóreggelt!
Ma -11 °C volt nálunk reggel. Nem ültem bringára.

Van aki a beöltöztet i:DFeltöltött kép


Lefagyott gázCSÕ :chin:

#10853
pickup72

pickup72

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 980 hozzászólás

Feltöltött kép


Most esett le. Nem tudtam elolvasni, csak a hõmérsékletet. Hát nektek sem volt melegetek...:cool2:
CSÕ

#10854
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

BÚÉK Mindenkinek!
Remélem mindenki jól van az új esztendõben.
A bõrnyergeket (ha nem fûtõszálas) cseréljétek le, mert nagyon hideg, és azt sokáig tartja.:D
A ravasz az agy és a két füstölgõ puskaCSÕ


Szasz Imi !
Fûtött garázsból indulva nem hûl át a bõrnyereg sem, max a pofa bõre...
:D
Újév hajnalán fél kettõkor kipróbáltuk , a neked címezett képen láthatod a (TE) °C-odat...
CSÖves hõmérõ!!!

You can never have "enough" bikes.


#10855
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

...gazdag:)


Legközelebb ilyenkor használd a Feltöltött kép gombot. Egyszerûbb, tisztább, jobb.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#10856
pickup72

pickup72

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 980 hozzászólás
BÚÉK Mindenkinek!
Remélem mindenki jól van az új esztendõben.
A bõrnyergeket (ha nem fûtõszálas) cseréljétek le, mert nagyon hideg, és azt sokáig tartja.:D
A ravasz az agy és a két füstölgõ puskaCSÕ

#10857
saci

saci

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
...gazdag:)

#10858
saci

saci

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
utólag kellemes ünnepeket kivánok mindenkinek... régen olvasgattam, de most nagyjából mindent sikerült bepótolni elbúcsúztattuk a lassan már óévnek számító 2008- at is a "kicsikével". bár nem mondom h a legjobban esett...mardosó hideg etc....etc...de megérte, mert nyugodt szivvel tettem félre(nem terveztem h az idén fogok még tekerni). januárban vagy februárban (még nem sikerült eldönteni) nagyfestés...vagyis inkább fújjás. majd az eredményrõl beszámlok és mellékelek egy ábrát.
és hát mindenkinek eredményekben és tekerésben boldog újévet kivánok



akkor átirányitva ide:)

#10859
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás
Feltöltött kép

You can never have "enough" bikes.


#10860
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás
Koccintás után kis levezetés...
http://s305.photobuc..._Years_Ride_09/
Feltöltött kép

CSÖves kukorica

You can never have "enough" bikes.