Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nagy ho ho horgászok ide.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
24 hozzászólás a témában

#21
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
hohoho

nehogy azt higyétek csak ti pecáztok itt! Én is lógatom a botot olykor-olykor, bár én vízállás függõ vagyok, amikor már nagyon leengedik a Tiszta-tavat õsz végén akkor vége a szezonnak, max jéghorgászat ha elég hideg van. De inkább tavasszal indul újra a dolog és akkor is inkább ha haza tudok jutni, itt pesten soha nem voltam, nem is hiszem hogy adódna rá alkalom. Jut eszembe sokszor kell döntetni a peca és a bringázás között, aminek ált.-ban a peca a szenvedõ alanya, így marad az egy két hétvége, vagy a nyári 1 hetes peca ;), mondjuk szerencsére van csónak így nem kényszerülünk a már-már 10méterenként 10 emberes közegbe a parton! De hajrá bringás pecások :D !

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#22
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Én is pecázom, Szentendrén a dunán, és én is TREK 4000-essel nyomtam 1 ideig! Mit szólnál 1 közös menyhalazáshoz?

(és most nézem, makkettezünk is! www.farposst.ru -t ismered?)

a haldorádó fórumon és a makettinfó fórumon is aquark vok!



Hali,örülök hogy legalább ketten már vagyunk akik szeretik a horgászatot meg hogy ez a topik is vahogy beindul.:)
Én benne vagyok.
-Röviden annyit hogy a pecázást most kezdem ujra kb 20 év kihagyás után,most is a kollegám tette a bogarat a fülembe hogy õ is szokott horgászni és mehetnénk együtt is.
-Mondom én,miért ne csak még ujra be kell szereznem a hozzá való cuccokat mert a régit(én barom) az utolsó horogig eladtam.:wallbange
-Mivel én Rákos keresztúri vagyok mi annó a haverommal csak a környéki tavakat látogattuk Naplás to és Gyömrõn a ?? tó.
-Most még ott tartok hogy van 2db botom,2db orsóm,zsinórom,horgaim meg pergetõ szettem szoval kb eg hónapja kezdtem össze gyüjteni a cuccokat.
-A makettezést is kb 4-5 hónapra szüneteltettem egyenlõre most a peca felszerelés minnél elõbbi beszerzése valahogy fontossabbá vált.:)
Apropó makettezés,ezt az oldalt ismerem azthiszem még el van rakva a kedvenceim közé is.
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#23
aquark

aquark

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
Én is pecázom, Szentendrén a dunán, és én is TREK 4000-essel nyomtam 1 ideig! Mit szólnál 1 közös menyhalazáshoz?

(és most nézem, makkettezünk is! www.farposst.ru -t ismered?)

a haldorádó fórumon és a makettinfó fórumon is aquark vok!

#24
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Na bátorkodtam nyitni egy pecás topikot,
remélem nem lessz nagy probléma.Ha mégis akkor bocsi és törõljétek nyugodtan.
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#25
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Minden ami eme kellemes idõtöltéssel kapcsolatos:
tippek,trükkök,élmények stb.
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2: