Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kovács "Lensver" Natali (1977-2008)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
283 hozzászólás a témában

#221
pixel

pixel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 250 hozzászólás
Az egyik legrégebbi és legjobb barátom veszítettem el a személyében. Rengeteget tekertünk együtt, és mindig nagyobb örömmel vártam a túrákat, ha Ő is velünk tartott. Tőle soha negatív szót nem hallhattunk, betegen és holtfáradtan a dél-afrikai megamaratonon, vagy hidegben és esőben a Pilisben ugyanolyan jókedvűen tekert, mint délutáni napsütéses túráinkon. Nem ismert félelmet és veszélyt... örökre hiányozni fog, nem tudom felfogni, hogy már sohasem láthatom magam mellett a hegyekben. A természet szépségei, amelyekért annyira rajongott, mindig rá fognak emlékeztetni.

#222
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 hozzászólás
Angol fordítás

http://translate.goo...F-8&sl=pl&tl=en

#223
az üzlet

az üzlet

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Minket is villámcsapásként ért a hír, hogy mi történt a hétvégén.

Ezúton szeretnénk részvétünket és együttérzésünket kifejezni a hozzátartozóknak!!!

Probike kerékpárüzlet alkalmazottai


#224
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
elõször azt hittem,hogy valami hülye vicc...már megint.ahogy egymást szivatják a népek MSN-n a személyes üzenetekkel!
aztán kaptam egy telefont és most feljöttem ide.
megdöbbentõ!!!
részvétem a családjának és neked is Zed!
R.I.P.
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#225
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
megtaláltam a lengyel hegyimentõk hivatalos bejegyzését.
http://www.topr.pl/i...124ed734f397455

itt pedig tudtok fordítani: http://www.webforditas.hu/
aláírás szerkesztése

#226
Franci

Franci

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Részvétem minden hozzátartozónak
Tanácsok városi bringásoknak http://bringalakat.hu/

#227
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Körülbelül egy hónapja láttuk Õt utoljára, amikor a békási gát tövében, a vízparton üldögéltünk. Egyszer csak felbukkant egy túrakenu, Õ ült elöl és a tõle megszokott páratlan kisugárzásával köszönt nekünk.
Mondtam is neki gyorsan: "Nati, Te mindig meglepsz, mindig más élethelyzetben találkozunk pár pillanatra"

Aztán, ahogy gyorsan vitte õket a víz, még egyszer visszafordult, rámosolygott 1 éves Dávidunkra, integetett, aztán eltûntek egy bokor mögött.

A mi jókedvünket rendbetette aznapra (is). Õ ilyen volt. Jó volt Vele találkozni, mert pozitív energiát adott.

Nyugodj békében Nati! Te biztosan a legjobb helyre kerülsz, mert kivételesen jó emberke voltál.
Zolinak és a családnak pedig õszinte részvétünk, sok erõt most Nektek.

Szilvi és Gábor

#228
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Részvétem a hozzátartozóknak!
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#229
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Csak "messzirõl ismertem", a cikkei és tettei révén, de nagyon szíven ütött a hír.
Õszinte részvétem minden szerettének.

#230
Deepblue

Deepblue

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Részvétem minden hozzátartozónak. Nem találok szavakat. :(
Nyugodj békében Nati.

#231
dit

dit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 441 hozzászólás
http://www.szaguldoviragok.hu/
"Soha ne félj kimondani azt, amirõl egész lelkeddel tudod, hogy igaz." Márai Sándor

www.szaguldoviragok.hu

#232
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc
Amit eddig tudni lehet, hogy Natiék továbbmentek 4en a rossz idõ ellenére, a csapat többi része visszafordult.

Megcsúszott és egy 200m-es szakadékba zuhant :(
A legrosszabb az egészben, hogy Zoli is ott volt. A mentõkre való várakozást én nem bírtam volna...
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#233
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Olyan ritka, hogy ennyire kedves, nyitott és õszinte embert ismerhetek meg...Nati ilyen volt.
Ég veled :'(

#234
Andi

Andi

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Szomorú alkalom, hogy elõször írok a Bikemag-ra... Csak rövid idõre sikerült megismernem, de egy hihetetlenül kedves, nyitott, igazán különleges személyiséget találtam Benne. Még sokat szerettem volna tanulni Tõle... Nyugodj békében, Nati! Zed, iszonyú, amin most keresztül mész, õszinte részvétem!

#235
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Egyszeri volt
megismételhetetlen és
pótolhatatlan

#236
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Az üzenõfalról átmozgattam ide a hozzászólásokat, mert több annál hogy ott legyen...
"In idem flumen bis non descendimus"

#237
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Kedves Natikám!
Nem tudom elhinni......sose volt jobb barátnõm. Csak arra tudok gondolni, hogy a hegyek közt volt, amiket annyira szeretett.
Nagyon nagyon fog hiányozni.

#238
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Ezt nem hiszem el...
Vele kezdtem el montizni vagy 5 éve, rajta keresztül ismertem meg jó sok bikemag.hu fórumos arcot és szereztem barátokat.
Sajnálom és õszinte részvétem a családjának és neked Zed!
:cry:

#239
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
Bár nem ismertem személyesen, pár hozzászólását láttam csupán itt a fórumon, mégis mikor láttam hogy mitörtént...nos...nagyon elszomorodtam. :(
Nyugodjon békében!

#240
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 hozzászólás
Igen, egyszerûen nincsenek szavak... Milyen kedves lány volt, mindig valami csodálatos pozitív kisugárzás lengte körül, annyi embernek mutatott példát az életszeretetével és az anti-papírkutyaságával... Utoljára a Szilváson beszélegettünk, emlékszem azon nevetett, hogy a HHH tetejénél lévõ sárkány indulóponttól kezdõdõ lefele singletracken egyszer csak Zeddel szembe találták maguk velünk, és ezek a lökött emberek felfele tekerésznek a jó kis
zúzós ösvényen. Mostantól nekem az az útvonal Lensver lejtõként él tovább, és mindig elmorzsolok egy könycsepet és egy mosolyt az emlékére.

Zed, mit is mondhatnék erõtlen szavakkal és közhelyekkel... Hatalmas sok lelkierõt, de az élet megy tovább, és már csak Nati emlékére is... ride on!