Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kovács "Lensver" Natali (1977-2008)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
283 hozzászólás a témában

#201
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

"Ne sirass a fejfámnál állva!
Nem vagyok ott.
Nem alszom.
Ezernyi fúvó szél vagyok.
A hó gyémántragyogása vagyok.
Az érett magba zárt napsugár vagyok.
Õszi esõ vagyok.
Ha nyugodt reggelen felébredsz,
Az égre kelõ madarak
Fürge szárnycsapása vagyok.
A csillagok égi fénye vagyok.
Ne sirass a fejfámnál állva!
Nem vagyok ott.
Nem alszom."


Igen, erre én is emlékszem :(

A sors furcsa fintora, hogy se Nati, se a hûséges drótszamár sincs már közöttünk.


Sajnos a magam bõrén is tapasztalom, hogy mennyire egy ahh...
Nem értem néha ezt az életet, aki írja a forgatókönyvet.. :(

Bennem egy kép maradt meg nagyon vele kapcsolatban..
Sikonda ""halál túra"" Már vagy ötször kiköptem a tüdõmet, Lens mindig megállt fotózni, aztán újra vágtatott, el mellettem. Légiesen könnyedén, széles mosollyal...

Mégegyszer részvétem Zolinak a családnak, az egész bringás társadalomnak.. mindenkinek. Mindenki veszített most "valamit"... :(

(nemrég majdnem elvesztettem egy hozzám nagyon közel álló személyt... Hálisten mégse... Leírhatatlan az az érzés :()
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#202
Thyb

Thyb

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Nehéz szavakat találni, s még nehezebb azokat értelmes formába rakni, ha az ember szíve összeszorul, szemei könnyekkel küzdenek.
Nehéz leírni a fájdalmat, s még nehezebb megfogalmazni azt, milyen az emberben az ûr, s a szívet szétfeszítõ fájdalom s mind az a gazdagság, amit Nati maga után hagyott.
Emlékszem a komoly arcára amig a start elhangzott, s a mosolyra ami verseny közben ült arcán. Példakép volt. Nem csak a lányoknak, de nekünk fiuknak is.
Angyal kerékpáron, s kerékpár nélkül, minden helyzetben. Ûr marad utánna, s megannyi emlék. Szerintem hosszu-hosszu ideig itt lesz még közöttünk, valószinüleg mindörökre. Az ilyen emberek nem tûnnek el, õk mindig itt maradnak.
Ha tekersz majd a hegyen fel, vagy épp ejtõzöl, Õ ott lesz veled. Napsugarakat küld le rád fentrõl, vagy olykor esõ cseppeket. S ilyenkor nézz majd fel az égre. Jusson eszedbe egy arc, jusson eszedbe egy mosoly és küldj neki egyet te is.

Gondolkodtam mit irhatnék mindehez záró mondataként, de felesleges lezárni

Õ it van és lesz mindörökké. Ha látok majd egy tekerõ leányzót vagy virágot a réten, eszembe fog jutni, bárhol is legyen.

#203
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Nyugodj Békében, Nati!


Õszinte részvétem a Családnak és az ismerõsöknek.
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#204
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Nyugodj békében.

#205
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Feltöltött kép

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#206
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
furcsa dolog ez nálam is....

sosem ismertem csak igy a forumon olvasgattam az írásait, mégis mélyen érintett a dolog....

rengeteget gondolok erre a borzalomra...
jokedvem sincsen mióta megtudtam..

valamilyen szinten azt hiszem mindenkihez tartozott itt a fórumon

#207
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Én nem mondhatom, hogy ismertem. Párszor adott túra és szállás tippeket itt a fórumon.

Maga a tény elborzaszt, hogy egy fiatal nõt ilyen végzetes baleset ért. Ma egész nap be-bevillan az agyamba, hogy ez felfoghatatlan, egyszerûen nem tudom hova tenni, mint minden értelmetlen halálesetet. Fõleg, hogy megnézem a legutóbbi bejegyzéseit, mások képeit, amik mostanság készültek róla.

Nagyon sajnálom. És így, kvázi személyes ismeretség nélkül is hiányozni fog, színes egyénisége volt a fórumnak.

#208
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Õszinte részvétem! Nyugodjék Békében!

#209
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Az utolsó közös túránk. Szeptember eleje, Börzsöny - Nagy-Mána.
[ATTACH]569[/ATTACH]

A sors furcsa fintora, hogy se Nati, se a hûséges drótszamár sincs már közöttünk.


#210
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Szia Lens!
Nyugodj Békében!!!
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#211
trilobit

trilobit

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
A hír baltaként sújtott le... Az ember ilyen fõcímre sosem számít. Az élet valahogy olyan, hogy mindig a jók mennek el... Vele még vitatkozni is jó volt. Még úgy is feldobta az embert. Az vigasztal, hogyha valaki tényleg a mennybe kerül, akkor õ tuti. Léte nem volt hiábavaló, akik találkoztunk vele, mindnyájan jobb emberek lettünk általa. Így mindnyájunkban tovább él...
Ismerve õt talán nem is azt mondom: nyugodjon békében, talán inkább azt, szárnyaljon békében!
-gg (bikemag)

#212
lollipop

lollipop

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
Nincsenek rá szavak, hogy mennyire sajnálom õt.

Gombóc a torokban, sírás szélén egész nap.
Felfoghatatlan.

És a sors biztos nem akarhatta ezt!
Ez egy tragikus baleset...

#213
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás
minden nap, mikor internetezek, az elsõ dolgom, hogy benézzek a bikemag oldalára, na ma nem kellett volna.... Olvasva a hírt elkezdtem sírni, mintha egy családtagot veszítettem volna el, és részben ez igaz, hisz mi egy nagy család vagyunk...........

Részvétem a családtagoknak.

#214
mrteo

mrteo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 375 hozzászólás
Nyugodjon békében!

#215
Szekszárd Maraton

Szekszárd Maraton

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Õszinte részvétem minden hozzátartozónak! Zoli, az ég adjon erõt nektek elviselni az elviselhetetlent!

Még van mára egy elmaradt temetõi utam, viszek magammal még egy gyertyát...

Fetzer Robi
Szekszárd Maraton: 2008. augusztus 10. - Fedezz fel új utakat!
Egyszer talán megint lesz...
www.szekszard.hu

#216
kolamaci

kolamaci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 916 hozzászólás
Nyugodj békében Nati! Õszinte részvétem Zed! Bárcsak segíthetnék...
Tücske csak neked.. :para:
a jávorszarvas a legjobbfej állat!

#217
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Engem is sokkolt a hír,egyszerûen nemtudom elhinni.
Mindig amikor találkoztam vele,vagy például utoljára a padis túrán,akkor is annyi erõ és lelkesedés áradt belõle,hogy az valami ember feletti volt.Nagyon tiszteltem.


Õszinte részvétem az egész családjának

Nyugodj békében Nati

#218
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Nem ismertem, de a cikkek illetve a hozzászólásaitok alapján biztos nagyon jó ember volt. Csak így néztem, amikor megláttam Bikemagon a cikket.
Részvétem a hozzátartozóinak!
Te pedig: Nyugodj békében!

#219
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
Nyugodj békében, és remélem, hogy jó helyre kerültél. Õszinte részvétem.

#220
troger

troger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 296 hozzászólás
Nagyon nagyon régen ismerem, még a hõskorból.

Soha nem gondoltam volna, hogy õ lesz a második bringásberkekben megismert nagybetûs EMBER , akinek a temetésére el kell mennem.

Egy biztos, mostmár Kõhalmi Istvánnal ismét együtt tekernek ott messze magasan a felhõk felett.

Nyugodj békében Nati.