Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Évadzáró Mountainbike Bál 2008.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
60 hozzászólás a témában

#21
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Eisi:
"Tudomásul kell venni azonban azt, hogy minél jobbat akarsz szervezni, az annál többe kerül. Ez egy ördögi kör, fokozzuk a minõséget, ehhez több pénz kell, a több pénzért még inkább emelni kell a sinvonalat, a csillogást, ami csak nyeli a pénzt. De a cél egyértelmû: minõségi eseményeket szervezzünk. Ebben a körben bizony NAGYON FONTOS szerepe van a szponzoroknak. Ezt neked is meg kellne, meg kellett volna értened. Mert többek között az õ pénzükbõl tudjuk kifizetni a Te vacsorádat (ami most is meg volt rendelve)"

Mihez is kell több pénz? A kategóriagyõztes kb.30 emberem kívül mindenki 3000Ft belépõt fizetett. Erre kapott egy a rendezvény lebonyolítására teljesen alkalmatlan helyen valamilyen vacsorát, sokan fûtést sem, az esemény a helyszín 70%-ról követhetetlen volt. Mire nem volt elég a pénz? Alumínium érmekre? Vagy a hihetetlen óriási jutalmazásokra? Mert a többi a sok száz ember belépõjébõl haszonnal megrendezhetõ lett volna ezen a színvonalon. Aki mást mond az hazudik.

"A lenti leveledbõl is kiderül, hogy kb. mit gondolsz egy bringás eseményen arról, hogy kinek mi a szerepe, és ki miért és kikért is dolgozik."

Szerintem csak Ádám nincsen szerepzavarban, mert Neki a szórakoztatás a szerepe a dologban, értünk dolgozik, hogy mi jobban érezzük magunkat.
A szövetség, rendezõség részérõl kéne elgondolkodni néhány embernek a saját szerepérõl, mert úgy veszem észre, hogy úgy tekintenek a bringásokra, mint a szükséges rosszra, amit el kell viselniük.

"Neked kutya kötelességed maximáslain kiszolgálni azt az eseményt amelyen dolgozol."

Persze megkap hozzá minden támogatást, elõre egyeztetve minden igényt, szerzõdésben lefektetve mindkét félnek a kötelezettségeit.

Harang:
"Szerintem a 100.000.- Ft és az egyéb amit utólag számítasz fel, a pár órás zene szolgáltatásért már eleve elgondolkodtató volt számunkra, de ha Te úgy érezted, hogy pont azokon szeretnél még utoljára keresni akik évek óta kiállnak melletted az elmúlt évek rohamos színvonal csökkenése ellenére"

Érdekes, mindig az beszél színvonal csökkenésrõl, akinek fizetni kéne és aki folyamatosan meredeken emelkedõ színvonalat produkál, ugye?. A közönséget miért nem kérdezik meg soha. Vagy nem nekik szól a mûsor?
Lehet hívni mást, gagyi cuccal, érdektelen mûsorral. Vagy lehet hívni még profibbat, többszörös gázsiért.

#22
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...drágák vagytok!!!...sosem írtam le mivel fogalakozom...így nem...de max gondolatolvasó vagyok...vagymi...kaptam egy privi levelet az MMTBSZSZ elnökétõl, amit örökké csak köszönni fogok...s amit a levélírók nem köszönnek meg...NEM adom fel...NEM stílusom...maradok bénahüjekreténbemondóbácsi...hogy röhöghess...talán részegen...de tervezem "tudatmódosítókkal" is...ha tudom fokozni a hüjeségemet...értetek.

...a öszönöm kevés , eme hozzászólások kommentálására...

...nem is tudom mint mondhatnék...

DE!!!

EGYÉL SPENÓT!!!!!!

ui: jútjúbb-spenót
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#23
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
"Sajnálom, hogy nem tudtunk szóban egyeztetni.
Sajnálom, hogy ha nem tudtál arról, hogy van helyed és vacsorád a bulin.
Sajnálom, hogy he nem volt neked egyértelmû, hogy mi a teendõd az eseményen,


Csak úgy, a végére.
Ha ezek kérdésként merülnek fel, akkor ROSSZ A SZERVEZÉS!
Emberek vagyunk, szóból értünk. /Az értelmesebbeknek elég egyszer elmondani./ :)

Mert hát nem lehet valaki egyszerre "Hangszerész, Tulajdonos, Zeneszerzõ, a Liszt Ferenc Zenemûvészeti Egyetem Hangszerész Iskola gyakorlati oktatója és vizsgáztatója, Stúdiógitáros, zongorás, fúvós, hárfás, tekerõlantos, Hobby bringás, sielõ, futó, vitorlázó, úszó, és legutolsóként Sportrendezvény Szpíker..." és még gondolatolvasó is! /Bocsi!/ :D

#24
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Van "szerencsém" ismerni a történet résztvevõit, tehát megvan a saját véleményem róluk. Akiben most csalódtam:
Eisi
"Sajnálom, hogy nem tudtunk szóban egyeztetni.
Sajnálom, hogy ha nem tudtál arról, hogy van helyed és vacsorád a bulin.
Sajnálom, hogy he nem volt neked egyértelmû, hogy mi a teendõd az eseményen,
de ezek mind együtt sem mentenek fel."
Ezek után tényleg még van több kérdés???
Harang: benne nem csalódtam. Hozza a formáját, csak nem sejtettem volna, hogy egy ilyen régi barátságot rúg fel:( Talán életében elõször emlegeti azt, hogy kifizetne valamit...
Ez a magyar kerékpársport (mert az oúti sem másabb) pont az ilyen emberektõl rohad.Sajnos belülrõl. Persze a szponzor az úr. De ilyen áron? Mi versenyzõk nem igazán érezzük, hogy egy 1995-ös tárkányi OB óta a színvonal fejlõdött volna. Csak a nevezési díjak. Inkább a régi versenyek hangulata, és Ádám hajnalig tartó ordítása legyen ne mindenféle rózsaszín, meg kék köd!
Üdv:Thy
U.i: Ádám te vagy a legjobb!
U.i2: És igen, írtam mindezt úgy,hogy nem voltam ott! De ahogy zsizsi írta, ez olyan nagyon magyar, és nagyon bringás:(

#25
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Ádám!

Igen, igen, igen!
És ez NEKED szól!
(Nem a szponzornak!)
A hangulat, az érzés nem tõlük jön!

Amúgy meg:
2008 - eddig - nekem is 2 sisak. :D
A kérdést sem értem, ez miért kérdés?
De ha kérdés, hozé tudja rá a választ...Szentes, az utolsó nagy bukta.

#26
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Mondjuk meghallgatnám az igazi sztorit a kopasz bácsiról és a megsértõdés okáról, mert amíg nem árulja el senki, addig csak pletyka...
....de, ha igaz, akkor sem hiszem, hogy bármely szpronzor sértõdése megér annyit, hogy a bringás rendezvények fontos szereplõje ne legyen többé nekünk.
Egyébként pedig üzenem neki, szívesen megmutatom idén összetört 2 sisakomat, hátha felfogja, miért is kell az.



..és kicsit izgultam, amikor a kisfiúk a fejem felett ugráltak Ádám jóvoltából :D

#27
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...most, végem, Zsizsi...sokat vitáztunk, DE ezt nem gondoltam volna...hogy tényleg szerettek...köszönöm, köszönöm, köszönöm...
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#28
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
...háát Ádám, ha ez egy fejezet vége, akkor szomorú, hogy így...
Én - és biztos nem vagyok egyedül ezzel - nagyon sajnálom.
Így végigolvasva a leveleket, ez olyan "nagyon magyar", ahogy üzlettársam szokta volt mondani. Egy biztos, imitt-amott kilóg a lóláb.
Nem részletezem, tudod Te annélkül is. Megsérteni valakit egy versenyen? Hülye az, aki a poénjaidon megsértõdik! /Egy 24 óráson Te vagy a létfenntartó rendszer!/ Tudom, már többször próbáltam.
Õszinteség, szókimondás? Fáj? Annak, akinek címezték, lehet. Akkor kinek is kell magába néznie? Áhh, 100 szónak is 1 a vége, ahogy a jó öreg Hofi Géza bácsi mondta, "pénzért szopok-nyalok-gombot varrok".
Ez megy.
Pá, egy Tisztelõd!
:clap:

#29
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
....Csabi sztem nem olvasta amit írtam, mert egyszerre írtuk :) de ha már igazság nektek, akkor ez is egy mail...

:
Sziasztok!

Véleményem szerint a Bíró Ádám számlája, - a levelétõl függetlenül várhat még egy kicsit.

...ha már Õ említette levelében a szponzorokat, (sajnos szóban is) - õk is a teljesítés igazolása után fizetnek...
meg hát azért egyébként is illik a munkát elvégezni és utána tartani a markunkat.

Kérdezzük meg a Bíró Ádámot, szerinte hogy végezte a munkáját szombaton este!



"Szilvásmaraton" Tarnai Csaba

ui.: én is azok közé tartozom, akik javasoltuk hívjuk Ádámot a bálra,
régi bicajos "bútordarab", vele montisbál a montisbál...



Köszönöm Csabi!!!...sajnálom a mókuskereket, amitõl pont MI menekülünk...az erdõbe.
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#30
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
És most küldtem ezt Én:

Kedves Harang és Karcsi!

Kedves Mindenki aki olvassa kicsiny szösszenetünket!

Gondolom Eisi levelét is olvastátok, így elõször neki szeretnék reflektálni:

Mátra marci:

Karcsi, korrekt módon vártam volna, hogy legalább ne Én hívjalak fel, hogy Én vagyok-é a hangember azon a hétvégén...csütörtök.

Tudom a versenyzõknek hijányoztam...mondták...jó érzés volt...bígriszpekt nekik.

Köszönöm, hogy képességeimet nagyra becsülöd...de mint olvassuk , val'szeg nem érdemlem meg.

Bál:

Lassan 14-éve veszek részt a versenyeken, tudom a szponzor mit jelent, sajnálom, hogy annyit nézel ki B.Á.-ból mint amit leírtál...

Közel 18-éve mûködik vállalkozásom, sok helyen vagyok szponzor magam is, a mi kis sportunknál komolyabb rendezvényeken...igen most megint gizda és nyegele voltam...tiudom, de az igazság odaát van... :)

Hogy ki nem szólt, hogy nekünk is van kaja-pia, csak bízom benne, hogy nem a Módos Gabit szeretnéd mószerolni, mert nem lenne méltó sem Hozzád, sem a rendezvényhez.

Beszólásom?:

Ciki, igen, de a mikrofon be volt kapcsolva, pedig kértem az utoljára belebeszélõt, kapcsolja ki...elfelejtõdött, s többen jöttek oda hozzám, hogy mivan? miért ott kint? miért nem bent? stbstbstb... nem fogok magyarázkodni, igen nekik , megmondtam miért, mindez kihallatszott, hiszen még nem ment a hangos buli...így a "háttérzajok" kihallatszottak...nincs mentségem, volt pechem-em idén 2X a bizonyos szponzorral, ez volt a hab a tortán s a csimborasszó, meg a meggy a tetején...a III.- ...3 das magyar igazság...

Megsérteni még az ellenségeimet sem szoktam, nem engedi az IQ-szintem...

ui: Beszóltam de KINEK??? Szívesen megkövettem volna, a már ismert bukós sztori miatt, de nem volt kíváncsi a bocsánatkérésemre...ehelyett "kitúrt" a rendezvényrõl...

Semmilyen tudatmódosuláson nem vettem részt, de ha már itt tartunk, hát borúljon ki a "bili"...

Te már láttad magadat kívülrõl egy-egy versenyeden? ...egh semmiképp nem sértésnek szánom, bár a Te írásod nem egészen egyértelmû ez ügyben...

Nem szerettem volna senkivel kiszúrni, nem célom, mert szeretem a versenyzõket, s ebben a rendezõk is benne vannak...mint TE.


Barátom, András:


Soha életemben nem voltam nyegle és gizda, most sem az volt a cél, hogy bárkit is megsértsek, csak "néha" szarul esik ha még csak munkás-számba sem veszitek azokat akik nektek dolgoznak, minden kívánságotokat ( erõnkön, tudásunkon, felkészültségünkön TÚL ) teljesítik.
Természetesen ez a pénzügy nem komoly, hiszen eddíg sem kértem pénzt az MTBbál-ért, s vagyok olyan nyegle és gizda, hogy most sem kérek. Köszönöm, van nekem rendes munkám. De igazán gagyi volt, hogy a benzinkúton vettem szenyát és hogy ilyeneket írsz, amikor majd' 1 órát táncoltál...nem értem... akkor nem volt gond velem???...most igen???

nem szeretek ilyen stílusban írni de ezexerint ez most a trendi:

1. A levegõ... nagyon!!! nincs megfagyva körülöttem, igen voltam már tök részeg is versenyen, soha DE soha nem cikizem a versenyzõket s a szponzorokat... avagy: akikkel jóban vagyok azok el is várnak valami spec. személyes plusszt a befutásnál, avagy a rajtnál... idén az N-betûs szponzor miatt rázódik a rongy...mert azt gondolom ha olimpikonjaink bukósisakban érkeznek , szabályokat betartva a célba akkor, a szponzor Úr-nak, kutya kötelessége...avagy ha a rendezõ elõre jelzi (amit nem tett) : "lesz egy kék-fehér fejpántos figura aki bukó nélkül érkezik" akkor természetesen ez az egész adok-kapok nem jön létre...

2. Intellígens embernek tartom magam ( nna lehet EZ! gizda beszólás volt), nem bántom sem a sporttársakat sem a barátaimat...volt a rendezvénynek egy hivatalos szpíkere...nem gondolom, hogy a tombolát nekem kellett volna húzni avagy konferálni...volt ott más...

3. Nem voltam hivatalos a helyszíni szemlére, természetesen mi találkoztunk ott a buli elõtt pár nappal...megbeszéltünk mindent, majd "szokásos" módon, minden borult OTT élõben, mert ezt még ide-azt meg oda...a leginkább a Gabi-nak volt ez igazi rettenet...

4. Bizz meg egy IGAZI hangosító céget, s akkor a 3kiló elõre kifizetése után, a hangcsináló, ha nincs helyszínrajz, szóba sem áll veled...LEGYÜNK PROFIK!!! :)

5. Nem erszekedsz le a szintemre DE a magánéletemre s "tragédiámra" hivatkozol, nyilvánosan...szerinted? ez a mi egymás közti viszonyunkhoz méltó???
...ha "csak" Én kapom a levelet, nem írnám ezt, de mint látom, ez már körlevél...
...volt régen egy topic a BikeMag-on...Kell-e nekünk B.Á. ...érdemes visszaolvasni...Én megtettem...

6. Nem kérek felmentést, azért olyan a stílusom, mert ILYEN vagyok és voltam is...maradok is...

...valaki, pont ezért szeret...avagy nem.



Szumma:

Aki olvasta a Hocsa levelét, azt hiszi, összejátszás van.

NINCS

Ami szomorú:

A Karcsi egy szimpla versenyzõ, de alárendeli magát a PÉNZ-nek.

A Harang egy imádnivaló jóbarát, aki még sosem volt tökrészeg.

a szopnzor az ISTEN, háttérben a bringásokkal...

...gyerekek... !!!

Avagy, kifejezetten megalázónak éreztem, hogy miután kihallatszot indirekt "beszólásom" a- AZ a szponzor, nem maga (Õ) jött le, hogy szóljon "EJJNYE" , hanem leküldte a Csabit...

Csabi több annál, hogy futárkodjon...yooo-yooo igaz ügyért tette-teszi...de MIÉRT alázkodunk meg?

...talán pénzért...


Maradok olyan, amilyen... természetesen kompromisszumot bármikor kötök...de "elkurvúlni" nem fogok.

ui:

Még soha nem kaptam sem helyszínrajzot, sem itinert, sem nem kötöttem szerzõdést még EGY azaz 1 versenyszervezõvel sem, pedig aki emléxik a tavalyi, kis "kirohanásomra" pont E dolgok és magam védelmében szerettem volna szerzõdéssel dolgozni... természetesen ha benne van, hogy no buli, no alkohol (hool?? ), no személyeskedés, no cikizés, meg egy csomó NOOO, akkor nem teszem majd...


DE vajon akkor is Bíró Ádám maradok? ...nemtom, nem voltam még ilyen helyzetben...

ui2:


OK, de akkor nincs még ide egy hangfal oda 3 fény a rendezvény elõtt 10 percel, meg JA! most Õ konferál, itt...nem ott... phúúú nem monda senki, hogy lesz kivetítés? ...miután minden kábelezéssel végeztem-tünk...

ui3:

Ha bákit is megbántottam levelemmel, beszólásaimmal, cikizéseimmel, rombolásommal, tudathasadásommal, tudattlanságommal, részegségemmel, bénaságommal, nyegleségemmel és beképzeltségemmel...


akkor BOCS



Maradok Tisztelettel mindenki felé:

Bíró Ádám

Hangszerész, Tulajdonos

Vintage'52 hangszerviz

Bp Balzac utca 54
www.vintage52.hu
0613299241

Solymár Fõ utca 57
www.gitarmagus.hu

Szeged Gogol utca 2
www.vintage52.hu/szeged

Zeneszerzõ

ADM stúdió
Pilisszentlászló Hársfa utca 1223 HRSZ

06209443770

a Liszt Ferenc Zenemûvészeti Egyetem Hangszerész Iskola gyakorlati oktatója és vizsgáztatója

Race Ivent Tech hangosítások és szinpadtechnika

Stúdiógitáros, zongorás, fúvós, hárfás, tekerõlantos...

Hobby bringás, sielõ, futó, vitorlázó, úszó....

...és legutolsóként Sportrendezvény Szpíker...




...eddig ennyi.
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#31
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...neee most, ez annyira kínos...mert pont Én vagyok a bûnbak egy játékban, s nem szeretek "copyzni" , mivel ÕK körlevelet kreálltak az én 2 azaz KETTÕ mailomból, így erre vetemedek...DE most ezt imádni fogjátok:

mert válaszolt a TOP marci is és a Többiek...

...De Módos Gabit iiiiimdooommm!!! :)

tehát a levelemre az elsõ válasz Gabié:

...amit nem teszek közzé, mert olyan kedves...és köszönöm...

JÖJJÖN tehát a NEGA:

EJZI:


Kedves Ádám!

A lenti leveledet nem nekem címezted, de ettõl függetlenül (kéretlenül) irok neked pár sort.
Nem válaszként, hanem csak úgy...

Hadd kezdjem azzal, hogy próbáltalak ma reggel telefonon elérni, miután tudomást szereztem arról (ott a rendezvényen én személyesen nem hallottam), hogy egy elszólásoddal kellemetlen helyzetbe hoztál minket. De sajnos nem vetted fel a telefont.

Tudnod kell, hogy valóban nagyon nagyra becsülöm azt a képességedet, ahogyan az egyéni stílusoddal színt tudsz adni egy-egy eseménynek. Mondom ezt annak ellenére, hogy ebben az évben nem Te dolgoztál a Mátra Maratonon. Mondom ezt azért is, mert számos olyan véleményt hallottam azóta, hogy az összes problémája ellenére azért Bíró Ádám hiányzott az idei Mátráról...

Sajnos azonban a szombat esti kiszólásod (amit elõször el sem akartam hinni...) átírta a 2009-es évet, és azt gonodlom, hogy általában a versenyeken való jövõbeni munkáddal kapcsolatos gondolatokat. A lenti leveledbõl is kiderül, hogy kb. mit gondolsz egy bringás eseményen arról, hogy kinek mi a szerepe, és ki miért és kikért is dolgozik.

Hidd el, mi is elsõsorban a versenyzõkért dolgozunk, nekik csinálunk eseményeket, Versenyeket, dijádató gálát. Jót-rosszat, olyat, amilyen a képességeinktõl telik, amilyet ki tudunk hozni a rendelkezésre álló erõforrásokból. Tudomásul kell venni azonban azt, hogy minél jobbat akarsz szervezni, az annál többe kerül. Ez egy ördögi kör, fokozzuk a minõséget, ehhez több pénz kell, a több pénzért még inkább emelni kell a sinvonalat, a csillogást, ami csak nyeli a pénzt. De a cél egyértelmû: minõségi eseményeket szervezzünk. Ebben a körben bizony NAGYON FONTOS szerepe van a szponzoroknak. Ezt neked is meg kellne, meg kellett volna értened. Mert többek között az õ pénzükbõl tudjuk kifizetni a Te vacsorádat (ami most is meg volt rendelve), a Te hangosításodat és egyéb költségeidet is.

Azt gondolom, hogy egy ilyen levélre/kiszólásra nincs mentség. Nem tudom, milyen tudatmódosítók hatására írtál, de ez így nincs jól. Neked jogod van a saját üzletedet tönkre tenni, a bejövõ, és neked nem szimpatikus ügyfeleket már az ajtóben tökön rúgni. Ezzel magaddal szúrsz ki. Lelked rajta.

De most itt másokkal is ki tudsz szúrni, ha visszaélsz azzal az erõvel, azzal a hatalommal, amit a mikrofon kézben tartása, és kihangosítása jelent. És nem csupán négy ember (a négy verseny fõszervezõi) a kárvallotjai a tevékenységednek, hanem az négyezer ember is, aki eljön hozzánk, és (esetleg) nem tudjuk a számára azt a szolgáltatást nyújtani, amit megszokott, mert egy nem túl vicces beszólás miatt elpártolnak tûlünk a szponzorok.

Sajnálom, hogy nem tudtunk szóban egyeztetni.
Sajnálom, hogy ha nem tudtál arról, hogy van helyed és vacsorád a bulin.
Sajnálom, hogy he nem volt neked egyértelmû, hogy mi a teendõd az eseményen,
de ezek mind együtt sem mentenek fel.
Neked kutya kötelességed maximáslain kiszolgálni azt az eseményt amelyen dolgozol.
Sajnálom, hogy ezt eddig nem tudtad.

Üdv,
Eisi


Majd Hari:



Kedves Ádám!

Nagy szomorúsággal olvastam kellõképpen nyegle és gizda e-mail-edet. Miután szerintem mi ismerjük egymást legrégebb óta illetékesnek érzem magam, hogy válaszoljak, mivel én még emlékszem rá, hogy milyen volt az igazi Bíró Ádám.
1. Azt a helyzetet, hogy megfagyott körülötted a levegõ, maximálisan magdnak köszönheted, mivel évek óta mint verseny rendezõk, toleráljuk, hogy állandóan tök részeg vagy, minõsíthetetlen hangnemben cikized a versenyzõket és sajnos legutóbb már a szponzorokat is.
2. Azt gondoltam, hogy vagy annyira intelligens, hogy önvizsgálatot tartasz és változtatsz a magatartásodon. Sajnos ezen a bálon ez bebizonyosodott, hogy ezt nem tetted meg.
3. Szerintem a 100.000.- Ft és az egyéb amit utólag számítasz fel, a pár órás zene szolgáltatásért már eleve elgondolkodtató volt számunkra, de ha Te úgy érezted, hogy pont azokon szeretnél még utoljára keresni akik évek óta kiállnak melletted az elmúlt évek rohamos színvonal csökkenése ellenére, nyeltünk egy nagyot és azt mondtuk, hogy kifizetjük (nekem nem lett volna pofám ennyit kérni, vagy ha igen akkor kifizettem volna belõle mindent amit hiányérzetként leírtál). Netán még a sportág érdekében vásárolhattál volna egy belépõt.(támogatásként)
4. Rendkívül visszataszító volt amikor minõsíthetetlen stílusban elhajtottál, mikor felkértelek, hogy segíts a tombola sorsolásban. Vagy még ezért is fizetni kellett volna, extra?
5. Az utolsó bekezdéseidet hadd ne kelljen minõsíteni mert nem szeretnék erre a színvonalra süllyedni, az eddigi egymás közti viszonyunkhoz ez nem méltó.
Viselkedéseddel komoly anyagi veszélybe sodortad a verseny rendezõket, ennek ellenére felkértünk, hogy gyere el, ezek után még extra pénzeket is kérsz (100 000.-Ft-ban állapodtunk meg), és továbbr is cikized a támogatókat meg minket is akik az elmúlt években több millió forintot fizettek ki a munkádért.
6. Ismerve magánéletbeli tragédiáidat és problémáidat sem ad semmiféle felmentést stílusodra és hangnemedre.
Gondolom mindegyikünk számára nyilvánvaló, hogy a továbbiakban csak akkor van esély együttmûködnünk, hogy ha lesz egy "tabula rasa" és van igényed arra, hogy megváltoztasd a jelen életviteledet és stílusodat. Remélem erre van esély. Ha úgy gondolod, keress meg ebben az ügyben.

u.i.: Számlázást Nagy Ádám intézi a TOP maraton részérõl.

üdv,

Harang



Volt még HOCSA:

Tisztelt Egyesületek, Díjazottak,
Kedves Szövetségi tagok, Top Maraton rendezõk!

Egyesületünk hangot kíván adni a hét végén megrendezésre került MTB díjkiosztó (bál?) iránti nemtetszésének.

Sajnos az eseményt több olyan dolog is beárnyékolta, melyek nem elsõsorban anyagi okokra és "pénztelenségre", hanem a rendezõk figyelmetlenségére és nemtörõdöm magatartására vezethetõk vissza.
Engedjétek meg, hogy szigorúan építõ szándékkal felsoroljak néhányat ezek közül:

- A helyszín igazán hangulatos, de egy ilyen jellegû, több száz fõs társasági esemény befogadására alkalmatlan. Elfogadhatatlan, hogy bizonyos egyesületek és tagjaik a pódiumtól elszigetelten kaptak helyet, megfosztva Õket attól, hogy kövessék az eseményeket vagy egyáltalán a díjkiosztás ceremóniáját.
- Minden Tiszteletem Bartucz Lacié, de a ceremóniamester szerepét szakmabelire kellene hagyni. Rendkívüli módon monoton és technikai problémáktól sûrûn tûzdelt elsõ felvonást produkált. A Rendezõk nem voltak elégedettek Bíró Ádám tavalyi produkciójával? Kérdezem ezt minden él nélkül, mert ugye ez szubjektív. Nekem személy szerint tetszett. A "második félidõben" Harang kicsit kapatosan nyújtott teljesítménye már jobb volt :-)
- A mûsorszámok közül csak a triál bemutatóval foglalkoznék - mert ugye a hastánc bemutató szintén szubjektív -. Ki és mibõl gondolta, hogy egy 3! négyzetméteres területen és egy ingatag asztalon ez kivitelezhetõ? Az amúgy tényleg lelkes srácoktól én kérek elnézést.
- A T-Mobile TOP Maraton Sorozat díjazása gyalázatos volt. Nem igazán értettük, hogy a fõszponzor miért nem képviselteti magát, biztos meg volt rá az oka. A dobogós helyezetteknek tavaly kiosztott repis telefonok és kupák után az idei oklevélre és alumínium éremre nem igazán találok magyarázatot, hacsak azt nem, hogy válság van.

Õszintén szólva kicsit kellemetlen volt mindez a meginvitált támogatók elõtt.
Nem gondolom, hogy egy ilyen rendezvény méltó lenne hozzájuk, és azokhoz a versenyzõkhöz, akik pénzt-, energiát- és idõt nem kímélve végigtekerték az évet, megjelenésükkel megtisztelték társaikat.
Nem méltó azokhoz, akik rengeteg háttérmunkát fektettek a rendezvénybe, nem méltó Módos Gabi lelkiismeretes munkájához, melyet mások hanyagsága beárnyékolt.

Örömünket fejezzük ki viszont azzal kapcsolatban, hogy a nehéz körülmények mellett minden évben megrendezésre kerül a szezonzáró, a csillebérci tornateremhez képest hatalmas a fejlõdés.
Viszont annak érdekében, hogy a 2009-es minden eddiginél jobban sikerüljön, a KTM Sportclub felajánlja az MMTBSzSz elnökségének segítségét, akár anyagit is. Tesszük mindezt akkor, ha kritikáinkkal egyet értenek és azokat elfogadják, fenntartjuk ugyanis annak lehetõségét, hogy csak Mi láttuk ennyire negatívan a szombat estét, minden más résztvevõnek tetszett.

Tisztelettel,
Horváth Csaba
KTM - Erste Leasing
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#32
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Szerintem igen is várjunk sokat!
Azt hiszem, ha ez az évadzáró, ahol eredményt hirdetnek, ahol azokat a bringásokat szólítják, akik az évben végig TELJESÍTETTEK, - és nagyon sokat nem szólítanak, akik szintén TELJESÍTETTEK - akkor egy ilyen rendezvénynek ünnepinek, megtisztelõnek, és emlékezetesnek kell lennie!
Arról nem beszélve, hogy a szponzoroknak is egy fokmérõ, egy alkalom, hiszen a partnereik vannak jelen.
Továbbra is javaslom, hogy kérjenek segítséget egy hozzáértõtõl. Csak ismételni tudom magam, cégünknek ez már bevált,és kifizetõdõ!
Szerintem itt is mûködne. :)

#33
anthey

anthey

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Hali.

hát én is ott voltam...
de hol is kezdjem...
kezdjük a jó dologgal:
jó volt végre látni a régi arcokat és végre volt Bíró Ádám is ha ki is volt "rekesztve" ( öreg hiba )
és a fekete leves...
helyszín az rosszabb mint a tavalyi ott legalább 1 térbe volt a csapat...
étel vagy mi a manó hát leírhatattlan... az a hús ami kicsit se ízlett és a betonPyte örök emlék lesz...
az új "szpíker" aki beszélni nem tudott mikrofonba és a leálló kivetítõ is teli találat.. talán Ádámnak is ezé van macbookja :)

dehát ez van gyerekek szokjuk meg és ne várjunk sokat:)

Ádám azért te voltál a legjobb;)
az a trial show amit odahívtál a topmarci hirdetés elõtt már megérte és remélem jövõre minnél több versenyen újra te írtod az agysejteket mint a 24 óráson :) jah ha kell küldök videjót is onnan igaz csak telefonos de a lényeg meg van örökítve :P

Life is TOO Short, RIDE HARD
<> GSK <> MATA <> GoFAST <>
Bundáskenyééér :)


#34
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás
hát minket DH giraffe csapatot beraktak a legrosszabb helyre . Nem láttunk semmit, nem hallottunk semmit és ami ennél is jobb kabátba ettük a kaját ,mert ahol mi voltunk ott persze nem mûködött a melegítõ(oda rakták azt nem tudták bekapcsolni ). hát igen a vizet én is hiányoltam , 3. fogáshoz pedig kés kellett szinte ....
jövõre remélem nem leszünk számûzve abba a kis lyukba. kb. 10 fok különbség volt ahol mi voltunk mint bent , azért ez vicces....:( jah és olyanok ültek kint a melegben akiknek szó mi szó nem láttam a csapatban eddig .


#35
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...linkelem az MMTBSZSZ-nek,és a T-Mobile Top Maraton-nak küldött levelemet:
Tisztelt MMTBSZSZ, T-Mobile Top Marci!!!

Szeretnék jelentekezni a "bálra"...

...remélem jókor, mert voltam egy rendezvényen szombaton, sok bringás is ott volt, HURRÁÁÁÁ...

...azt gondoltam, legatább egy ásványvizet (bubi nélkül) kapok (kapunk-mivel technikussal érkeztem)...miután több órát sikerült dolgoznunk...

...a kaja s pija tutti finom volt, MI kimentünk a legközelebbi benzinkúthoz egy finom szendvicsért...

...természetesen , MI yooomunkásemberek pont így járunk, így életemben elõször (s lehet utoljára) , kiszámlázom a technikai költségeket, amely a PARTY-it terhelik részemrõl...

Kérdéseim:

Kinek SZÁMLÁZHATOM a 100e Ft+áfa technikai kiszálás díját?

Kinek SZÁMLÁZHATOM az 5000Ft+áfa technikai személyzet díját?

Kinek SZÁMLÁZHATOM a 2X678Ft szendvics és a kb 4 lityi benzin díját?


Egyebek iránt jól szórakoztam, a sok nyakkendõs, pingvinféle, szponzorcserkészõ, mosolygós arcokon.


Üdvözlettel:

a másik oldalról
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#36
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...avagy a kaszás :) ...jó buli volt...naaagyon köszönöm, hogy ott lehettem....köszönöm, hogy elvihettem a cuccom...köszönöm, hogy még az utolsó pillanatban is kábelezhettem, mert a rendezõség épp akkor talált ki "olyan dolgokat"...köszönöm, hogy nem kellett résztvennem a hivatalos helyszíni szemlén...hiszen nekem "CSAK" a hangosítás és "buli"-csinálás volt a dolgom...a vacsi biztosan ilyen-olyan volt, nemtom, nem voltam rá méltó...köszönöm Fagyinak a 2db Jéggelt, amit magunkba-alkoholizáltunk...köszönöm, hogy senki nem jelezte, 1:30-kor vége kell lennie...köszönöm az MMTBSZ-nek és a T-MOBILE-nak, hogy ott lehettem, így a NOKIA szõnyegemen Mekka felé fordulva...imádkozom...barátaim-felebarátaim-ellenségeim: a 2009-évben val'szeg kevesebb versenyen leszek a (!) ÖMBER...legyen más...úgy kell neki-nektek...viszont OTT leszek minden versenyen, mert a BARÁTAIM vagytok...eddíg minden MTB-bál, nekem a szerelmem volt...sosem kértem pénzt érte...az idei az elsõ, amit ki fogok számlázni... , hogy miért? ...mert bár nem dumáltam-dumálhattam, nem keverhettem zenét, "csak" a kijelölt helyen...-tábla: hüjék ide-...csak egyet szerettem volna hallani a méllyenTISZTELT rendezõségtõl...KÖSZÖNÖM...és sem kajapija nem érdekel...de önérzetem TILTJA, hogy ennyire kihasználjanak...corry
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#37
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Azért énnekem lenne néhány ötletem, amivel lehetne a hangulatot fokozni, ha már bringásoknak rendezik, akkor érezzétek is jól magatokat. Olyan hangulatot kell teremteni, hogy várjátok minden évben az évadzárót.Gondolom, a kassza az, ami meghúzta a határokat. De majd, egyszer, talán...:)

#38
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
szerintem nem is volt olyan rossz...: a kaja finom volt(a karfiolt mondjuk nem szeretem), elég gyorsak voltak a pincérek is, gyorsan, de igen... mégis egyhangúan ment a díjkiosztás... drága volt minden(erre azért számítottam), tombolán nem nyertem semmit, nekem végülis ennyi negatívum volt az egészben.

#39
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...hahhhh...aggóyóóóóó...
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#40
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
semmise

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu