Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Évadzáró Mountainbike Bál 2008.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
60 hozzászólás a témában

#1
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
:)))
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#2
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Mégsem akartam bácsit írni, mert akkor kapok egy zongorát a hátamra a következõ maratonra :wazuuup:
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#3
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...ooops ebben is van vadász:


...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#4
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...Gabe!, a srác 37-éves, és igen rosszul eset neki az eset, de amit Te is írsz az mindenképp kompenzálja das béna sértegetést...Zsizsi neked meg naaaagy pussssz :)
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#5
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...egh ez pont ide illik, Laci barátom aki nem csak Spenót de a Rekettye réme is...


...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#6
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Részemrõl és talán beszélhetek a társaság nevében is, akikkel együtt járok versenykre, elsõsorban nem a versenyeredmény számít, hanem a versenyek hangulata, ami egyet jelent a szóban forgó szpíker sráccal (B.Á.). Szerencsémre eddig kevés versenyen voltam, amin nem Õ volt a szpíker, de azok nem sokat értek..

András, utánakérdeztem (erdész ismerõstõl) az idei dynamo maraton rendezési idõpontjától számított két héttel késõbb kezdõdik a vadászidény, addig nem vadászható erdei állat. (ha nem csak mende-monda, hogy bizonyos helyi vadászok elégedetlenkedése adott okot a számomra LEGJOBB verseny megszûnésében).
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#7
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás

...csak veresedek mint Ördög...ennyi szeretet után...Zsizsi drága, most tévedsz, avagy Én nem voltam egyértelmû...MMTBSZSZ elnök S.R. (mert uuuuutálja ha bemondom, így le sem írom "csak" imigyen) FOREVER!!! ...annyi pozitívumot kaptam tõle, hogy nem is tudom hirtelen hová rakni...mégegyszer: Robi a barátom...s ez nekem rettentõen yooolesik...és perce Ti itt, az antimonitorfüggõk...danke-danke-danke...


Ha elcsesztem - mert elcsesztem - akkor ezúton is tisztelettel kérek elnézést az Elnök Úrtól! Tán azt akartam látni a sorok közt, ami nem is volt benne...
De tény -B.Ádám-Marathonok-24 órás-BÚÉK kupa-HANGULAAAT!!!! ÁDÁM, ez már védjegy, nekünk meg garancia! :)

#8
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

EJZI:
...
Hidd el, mi is elsõsorban a versenyzõkért dolgozunk, nekik csinálunk eseményeket, Versenyeket, dijádató gálát. Jót-rosszat, olyat, amilyen a képességeinktõl telik, amilyet ki tudunk hozni a rendelkezésre álló erõforrásokból. Tudomásul kell venni azonban azt, hogy minél jobbat akarsz szervezni, az annál többe kerül. Ez egy ördögi kör, fokozzuk a minõséget, ehhez több pénz kell, a több pénzért még inkább emelni kell a sinvonalat, a csillogást, ami csak nyeli a pénzt. De a cél egyértelmû: minõségi eseményeket szervezzünk. Ebben a körben bizony NAGYON FONTOS szerepe van a szponzoroknak.
...

érdemes lenne ebben a témában leülni egy beszélgetésre Léránt Balázzsal és a kis csapattal, aki kis pénzbõl tud rendezni olyan dynamo maratont a balaton felvidéken, a keszthelyi-hegységben, hogy mindenki jó szájízzel tér haza ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#9
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...ami ragályos, DE szerintem kifejezõ...Szabi: igen kemény volt a lagzi után leindúlni, _DE! megbeszéltük, szerzõdés nélkül is...nem is tudom...yooo buli volt??? :)

...Tittyember meg tud mindent... :)

...geoff, nem is tudom...egy Fridi? mûs.vez.-nek??? :) ááááááá :) :) :)

...anthey, basszus... idén voltam szilveszteri bulin?

...tutti gác.re benyomhattam...valamire emléxem...hideg+haw+one körös verseny...

...nélkülem is vannak yooo versenyek...

...amik, ilyenek avagy, olyanok...

s most jön a ragááájjjjj

...
...
...
...
...
...látom a fényt...
...
...
...
...
...
...

:)
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#10
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...csak veresedek mint Ördög...ennyi szeretet után...Zsizsi drága, most tévedsz, avagy Én nem voltam egyértelmû...MMTBSZSZ elnök S.R. (mert uuuuutálja ha bemondom, így le sem írom "csak" imigyen) FOREVER!!! ...annyi pozitívumot kaptam tõle, hogy nem is tudom hirtelen hová rakni...mégegyszer: Robi a barátom...s ez nekem rettentõen yooolesik...és perce Ti itt, az antimonitorfüggõk...danke-danke-danke...
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#11
anthey

anthey

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
hát aszem ideje újból jelentkezni :)
a versenyeken már rég lemondtam h normális legyen egyáltalán a díjazás... persze vannak kivételek pl szilvásvárad ami sztem évek óta a legszinvonalasabb tisztelet érte :)
ez a hangosításos dolgot meg nem tudom miért sokalják mert álltalában a kivitt cucc értékének 1 bizonyos százalékát szokták elkérni ami elnézve azokat a "cicergõket" nem kevés...
dehát ezt nem értik meg nálunk ill nem akarják megérteni.

a karfiolos hús helyett meg nesze egyél egy ki SPENÓÓTot :D

Ádám nélkül nem verseny a verseny :)

fireeeeeeee :cheers::ubytek: ( ádám azért te ne dõlj ki mint az a szmiláááj szilveszterkor se :D )

Life is TOO Short, RIDE HARD
<> GSK <> MATA <> GoFAST <>
Bundáskenyééér :)


#12
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás

Ádám, szilveszter, HHH!
Naná! :)

Idén elsején is halálra röhögtettél a hóesésben!
Na ezt Harang még sosem tudta elérni nálam. :D

Das elnök Úrnak üzenem:
- a topic nyitott számára is
- mi tekerünk, nélküle is
- mi jól érezzük magunkat - nélküle is
- mi kitartunk Ádám mellett, naná, hogy nélküle is!
Vili president!?


Jól beszélsz elvtárs!
És ha kell majd rendezünk vmi saját eventet, és azt hívunk szpíkernek akit akarunk :D

#13
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Ádám, szilveszter, HHH!
Naná! :)

Idén elsején is halálra röhögtettél a hóesésben!
Na ezt Harang még sosem tudta elérni nálam. :D

Das elnök Úrnak üzenem:
- a topic nyitott számára is
- mi tekerünk, nélküle is
- mi jól érezzük magunkat - nélküle is
- mi kitartunk Ádám mellett, naná, hogy nélküle is!
Vili president!?

#14
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...egh...most látom mi történt amíg a Matyit fényeztem _(megérdemelten)... mind hüjék vagytok, de ez így yooo...hamár kövér zsírdisznóként nem tudok tekerni az élmezõnyben, akkor legalább így, Veletek vagyok...

ui: Das Elnök úr, (MMTBSZSZ) olyan mail-t írt nekem, amit még senki soha...az említett levélírók és rendezõk stb...megkapták, és Én is...

...nyilvánosan "csak" annyit: KÖSZÖNÖM S.R. és KÖSZÖNÖM nektek...nem is értem miért a bénabalfékoldalra álltok? :)
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#15
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
ennyit írni... ennyi idõ alatt... egy topikba, nem semmi:D

nem voltam valami sok versenyen(kb. 20-26), de az eddigi tapasztalataim alapján eddig Ádám volt a legjobb! ja... remélem én is, hogy jövõre is a Fire-re indulhatok majd... a megszokott hangulatban ;)

edit: ja, meg persze remélem, hogy minden Top Maraton célbaérkezésemnél el fog hangzani a Pelikán elvtársas, Tanú-s szöveg:D NAGYON BÍROM!

#16
vintage52

vintage52

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás
...Matyiiiii!!!

...TE akkor is a bocicsokifelsõs maradsz nekem... :)

...hál' Isten... :) :) :)

...pedig gyóóó buli volt, ott nem volt semmi nega, nekem...csak most eldurvult az odanemfigyelés, kihasználás...stbstbstb

...vótt cendvics das kút, meg 2 jéggel a Fagyitól, amitõl a levelek alapján ítélve, úgy beb.sztam, hogy a világ legjobb szponzora, eláll a szándékától...gondolom ha nem Én dumálok, nem áll majd el...DE feláldozom magam...4 hétvége a szezonban az adrián, vagy a balcsin...juhhuuuuuuu :)

...remélem még idén összefutunk valahol, avagy szilveszter a hegyen...HHH...szálás neked, nálam...meg még kb 30 embernek is :)
...työttyenzi smöccc, majd hírtelen frütty, de csak zsöttyelve!!!

#17
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Lehet hívni mást, gagyi cuccal, érdektelen mûsorral. Vagy lehet hívni még profibbat, többszörös gázsiért.

Foggalmuk nincs arról, hogy mennyibe kerül egy ilyen "kis"
fény, hang,és speak.
Azon felül , hogy ilyen nincs is sehol, kivéve a gyevi bírót meg ezt az Ádám nevût.
(Vagy én nem láttam a szórakoztatóiparban idáig.)
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#18
szabizkse

szabizkse

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Sziasztok!

Én teljesen uj vagyok , ezért is köszöntök mindenkit itt, most elöször irok be, de ugy véltem ez megér egy regisztráciot.
Szóval Ádámmal nem sokat dolgoztam együtt de amit bevállalt azt tökéletesen tette hajnalban az ország tulsó feléröl egy lakodalomböl Zalaegerszegre indulva, hogy a versenyemet szinvonalon tartsa! Ezt ujra meg is köszönném neki!!! :) Ugy gondolom hogy az az ember akit Harang és Eisi sárral dobálnak legalább annyit tett a magyar MTB sportért mint ök, ha nem többet sok esetben.
Harangvölgyi Andrásrol sincs sok tapasztalatom de az az egy is elég, hogy véleményt alkothassak rola! Miután a 24órás rendezvénye után halál fáradtan elfelejtettem a számláimért megjelenni emailben jeleztem neki hogy szeretném utolag elkérni öket! Na ha már elöre utalom neki a nev dijakat igazán kaphatnék egy számlát rola! Ezzel szemben még egy válasz emailt sem dobott a postaládámba!
Ezek után ki szol be kinek! Ádámot egyenes embernek ismerem és minden tiszteletem az övé még akkor is mikor két kör között vagy a befutomnál kicikiz amin utánna jot nevetek! Valahogy soha nem bántott meg velük söt jobb hangulatban tekertem tovább!

A rendezvényen ami nagyon zavart engem és a csapatom tagjait , hogy a vacsorát a teraszon kabátban a sarokban ülve kellett elfogyasztanom ahol nem lehetett hallani hogy ki mit miért.....
Emellett a kiosztott szegényes dijazást nem emlitem meg mert vszinüleg kevés volt rá a keret, de az nem került volna pénzbe , hogy a Tisztelet Elnök Úr a neki megjelölt helyen aláirásával megtisztelje a dijazott versenyzöket és esetleg névvel ellátott oklevelet adjon át a versenyzöknek akik nem keveset tettek felkészülésükkel a versenyek szinvonaláért!
Mindenkitöl elnézését kérem akit esetleg megbántottam nem az a cél ezzel a kommenttel, hanem h a jövöben jobb és szorakoztatobb bálokon vehessünk részt!

Üdvözlettel: Horváth Szabolcs

#19
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás
Nem voltam a lenti bálon, nem is bánom :)

Viszont teljes mértékben egyetértek Zsizsivel... És akiket sosem fogok megérteni azok a - hogy a szavaival éljek - "nagyon magyar" "üzletemberek"... soha, soha, soha... nem fogom tudni megérteni az ilyen kicsinyes hozzáállást valamihez... és azt sem tartom normális dolognak, h Ádám az ilyen helyeken ingyen lépjen fel. Nem részérõl, az maximális reszpekt, hanem a szervezõk részérõl, hogy ezt elfogadják. Próbáljanak találni egy céget aki hasonló színvonalon, hasonló körülmények között hangosít.... Nem fognak... És ha valaki szereti csinálni és jól is dolgozik, az a minimum, hogy kifizetem. Még ha nem is a piaci árat, de korrekt árat. Megérdemli. És az, h nem tudott róla, hogy esetleg neki fent van tartva egy hely nem õt minõsíti... ne a farok csóválja a kutyát :)


PS: Ádám, ragályos a ... -od...

#20
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Hocsa levele Nekem nem negatívum :)

Eisi: Mint magánember, valamennyire ismerem. Valameddig bírtam is azonban van amikor valami kiveri a biztosítékot.
"Hidd el, mi is elsõsorban a versenyzõkért dolgozunk, nekik csinálunk eseményeket, Versenyeket, dijádató gálát."
Egy 4 napos kerékpárversenyt szeretne szervezni a Vuelta SE ilyenek mellett: Az induló és célváros az elején és végén 5 millió (5.000.000) Ft-ot adjon, a közben lévõ rajt városok 3.6 milliót, a közben lévõ célvárosok pedig 1.2-1.6 milliót ha jól emlékszem. A nevezési díjak gondolom minimum az egekben, ezer fõ esetén ez is olyan 15-20 milla. A tárgynyereményeket, esetleges pénjutalmat, a repicsomagokat nyugodtan vehetjük szponzori ajándéknak, ez mindig is így volt. A szalagozás, pályakészítés megint olcsóért megvan, az esetleges rendõri biztosítás viszi a pénzt, de valljuk be: kicsit lehúzásjellegú a dolog. A sportolókért? A versenyzõkért? Tényleg?
Azért az furcsa, hogy tavaly a !C2-es! versenyünket meg tudtuk szervezni 3 ezer! ftos helyszini nevezéssel, pár 100ezerbõl. Nagyjából 80 ezer haszon még így is maradt rajta, úgy hogy BíróÁdám volt a hang(ulat)felelõs.
Azt látom hogy mindenki profitál a kerékpársportból, azokat kivéve akiknek köszönhetik mindezt. Ha nem szeretné mindegyik "élsportoló" a kerékpározást, nem lenne itthon semmi.
Harang: Róla eddig is megvolt a véleményem, nem igazán pozitív. De mindegy.

Ádám: Jó, hogy tudtunk beszélni, szerencse, hogy nem maradtam addig, hogy halljam azt a bizonyos "beszélgetést". Még jókedvedben láttalak :)
Remélem azért kitartasz. Mint mindannyian.

Üdv: KuszMatyi
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala