Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MTB Víg-End | 2008. október 3-5., Bogácsi Termálfürdõ

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
58 hozzászólás a témában

#21
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Mi tutira megyünk ha esni fog csakazértis :mad:még egyszer, ha nem esik azért hogy végre élvezzük:bananadan és meg dumáljuk az egészet )))
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#22
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Pénteken tök jó idõ volt (Répáshután 20fok), de így is sötétben értünk a szállásra a kijelölésbõl, fene sem gondolta, hogy ennyi idõt elvesz. Az este bulizással zárult. Szombaton kb. 9-kor eleredt az esõ... Pontos adatot nem tudok, de kb 25-30 ember vágott neki még így is a távnak. Mi Répáshután frissítettünk. Addig mindenki eljutott, volt aki ott, volt aki késõbb de rövidített. Összesen (asszem) 5 ember csinálta végig az esõben a kijelölt távot, MINDEN ELISMERÉSEM NEKIK!!! A Malom étteremben mindenki elfogyaszthatta a jól megérdemelt Babgulyását. Este termálozással és kerekasztal beszélgetéssel (Lõrinc Olivér, Szakál Alex) zártuk a napot. Oliék minden kérdésre szivesen válaszoltak, amit feltettünk nekik (táplálkozás, edzés, sérülések stb...)
Szombaton természetesen verõfényes napsütésre ébredtünk ismét, és csaptunk egy kört a BB pár tagjával, nagyvonalakban ilyen volt a Víg-End hétvége...
Jövõre is lesz és lehet jönni ismerkedni, bringázni, fürödni.
Pár kép itt: http://vigend.debrec...k.fotoalbum.hu/


#23
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Most komolyabban gyönyörû volt a környék a pálya kijelölõnek minden tiszteletem volt itt minden talán egyet hiányoltam a vízesés alatti tekerést)) ( bár ha még egy kicsit maradunk lehet hogy abban is lett volna részünk). Volt itt minden rövid, de kemény emelkedõ tolással, hosszú véget nem érni akaró, technikás (a bozótos különösen tetszett a legszebb része az én 9.9 pontos 3.-as bukfencem volt) itt meg is akartam egy kis szedret szedni mivel töménytelen mennyiségben volt szedhetõ.Tetszett még az a rész is kb50-55 km-nél mikor egy hegygerincen tekertünk és a barátom elnézte az õsvényt és elindult lefelé a 45%-os hegyoldalon, szerencsére megtudott állni))).
A talaj elõszõr száraz aztán nedves kicsit késõbb nyúlós majd ragadós.
Az idõjárás : hát az volt!!!! igaz hogy már egy hete nézegettem az idõjárás jelentéseket, de masszivan esõt jósoltak , gondoltam tévedtek már máskor is. Sajnos nem.
Elõször csak borult volt az ídõ egy óra multán már cseperget eletlt még egy óra és már masszivan esett. Az útolsó órában márcsak tiszta meleg ruhára vágytam.
Sajnos a gulyás partiról is lekellet mondanunk mivel Petit 6órára le kellett szállitanom szolnokra a munkahelyére ahol a késést nem igazán tolerálják.(csak 2 percet késtünk).
Ui Ma reggel vettem észre egy lassú defektett nem igazán szerettem volna szakadó esõben még szerelni is.
Összeségében baromi jól éreztem magam igazi kihivás volt, köszönöm a lehetõséget.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#24
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Halihó

Röffencs üzeni:nincs sár,apró tócsák,egész nap jó idõ volt.Gyertek!!!!


Röffencsnek üzenem sár volt ,egész nap szakadt a végén 5-10 méteres összefüggõ tocsák (bicajmosónak jó volt)))))).
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#25
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
elõre gratulálnék azoknak akik a mai napot teljesítik, így hogy egész éjszaka meg egész nap esik, le a kalappal a résztvevõk elõtt! Gratula!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#26
nagybub

nagybub

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.615 hozzászólás
Halihó

Röffencs üzeni:nincs sár,apró tócsák,egész nap jó idõ volt.Gyertek!!!!

Fél kézzel megállítom a vonatot!!! :)
Pókmalac
Fixi


#27
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Ha jól értettem, ti a túra után hazaindultok. Én viszont csak vasárnap terveztem hazajönni.

Igen nekünk muszáj mivel a barátom megy éjszakára melózni
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#28
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás

Mezõkövesd felõl beérsz Bogácsra és az Öreg malom étterem, vagy a híd után jobbra le kell térni, szerintem tuti meg fogod találni.


Ok, meglesz :)

#29
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Mezõkövesd felõl beérsz Bogácsra és az Öreg malom étterem, vagy a híd után jobbra le kell térni, szerintem tuti meg fogod találni.


#30
geoff

geoff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 401 hozzászólás
Jól hangzik, én pénteken dolgozom, utána tudok csak elindulni, szóval estére ott leszek.

BB-s telszámokat tudok, de ha tudsz adni olyat akit adott esetben hívhatok a helyszínen, ha nem találok oda rögtön vagy nem világos valami, sokat segíthet :)

#31
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
A VÍG-END PROGRAMJA: http://www.merkaptse...zonzáró hétvége

Van egy-két program a tekerésen kívül amit szerintem kár kihagyni, már ha annyit utazik az ember.


#32
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Ketten megyünk Szolnokról

Ha jól értettem, ti a túra után hazaindultok. Én viszont csak vasárnap terveztem hazajönni.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#33
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ketten megyünk Szolnokról
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#34
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Debrecenbõl többen is, de onnan délrõl nem tudok embereket.


#35
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Megy valaki az Alföldrõl aki társulna esetleg?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#36
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
már épp szólni akartam, hogy azóta sztem megkaptad a levelet :)
várunk sok szeretettel!

#37
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Megkaptam, küldöm, megyek! :spoko:

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#38
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Igen lehet, de siess!

Tegnap délután elküldtem a mailt, de nem kaptam még választ. A jelentkezési határidõt lekéstem, lehet hogy már nem figyeli senki azt a fiókot?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#39
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Debrecenbõl megy több csapat is, szerintem szivesen látnak.
Valaki kérdezte: Természetesen Bogácson van bolt 200m-re és büfé (csak gyõzd kivárni a kaját) 30m-re a rajttól.
Az útvonal jelölve lesz, de nem árt ha van nálatok térkép is. (Bükk Déli rész)


#40
Steve66

Steve66

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

Ez igaz, DE! Nem fog egész nap esni és tudtommal MTB rendezvényrõl van szó,bõven belefér egy kis sáár.:bananadan Tekerés után enni egy gulyást és áztatni magad a termálban, év végén ennyi jár...
Vitrinbringások amúgy sem tekernek már ilyenkor!:P


Ez igaz! Megyek én is ha esik ha fúj, de csak egymagam. Esetleg van tervezett idõpont amikor egy csapat indulna? Ha igen szivesen csatlakoznék.