Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

MTB Víg-End | 2008. október 3-5., Bogácsi Termálfürdõ

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
58 hozzászólás a témában

#1
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Sikerrel lezajlott az idei VÍG_END szezonzáró hétvége.
Beszámoló és képek a http://www.merkaptse.hu oldalon.
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#2
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Még vizsgálnak, de újabb nyavalyát nem szereztem.
+ható, hogy így aggódsz, de tudod....kutyából nem lesz szalonna...belõlem meg normális lény, tehát csalánba nem üt a ménkû:sloneczni:slonko:


Nem is szeretném, hogy szalonna legyél...
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#3
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás

Kisirág! Nem lett semmi baj? Megfázás? Valami? Aggódtam ám érted:-) Nagyot küzdöttünk!


Még vizsgálnak, de újabb nyavalyát nem szereztem.
+ható, hogy így aggódsz, de tudod....kutyából nem lesz szalonna...belõlem meg normális lény, tehát csalánba nem üt a ménkû:sloneczni:slonko:

#4
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Beszámoló és fényképek: www.merkaptse.hu
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#5
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Akkor ti nyomtátok kemények! Én a végén már csak vánszorogtam. A kilátónál is megálltam pár percre gyönyörködni, akkor épp nem esett. :)

NEM ESETT??!! MICSODA MÁZLISTA:scared: úgy könnyû nézelõdni:) a kilátótól már nagyjából lefele mentünk ahogy a csövön kifért meg ahogy a tudásunk engedte a saras sziklás talajon. A pajta után a cél elõtti kilométereken pedig játszottuk az óvódást és kerestük a hosszú pocsolyákat ( nem volt nehéz ) és tapostuk ahogy bírtuk és közben mosattuk le a bringáról a több kiló sarat azért maradt rajta bõven)) . Már csak azért is nyomtam mert majd megfagytam.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#6
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Akkor ti nyomtátok kemények! Én a végén már csak vánszorogtam. A kilátónál is megálltam pár percre gyönyörködni, akkor épp nem esett. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#7
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Igen emlékszem. Én 16:45 körül, Zeezoltanoék kb. 10 perccel korábban.

Mi 16.00-kor érkeztünk csak még kerestük a cél ill gulyásterületett mivel senkit sem találtunk az esõtõl vacogva elkezdtük felpakolni az egyik bicot a tetõre csak nehezen ment annyira remegett a kezünk. Amikorra már érkezett a szervezõ addigra már pont indultunk így lemondtunk az egyébként nagyon áhitott zuhanyról és gulyásról ( mondjuk az igazat megvalva ídõnkse maradt ezekre a luxus dolgokra annyira kellett sietni a melóba). Egyet azért sajnáltam hogy nem voltak pom-pom lányok a célban Vizespolóban)))))))
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#8
Merkapt

Merkapt

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Köszönjük Röfike a frissítõnél végzett életmentõ cselekményeket.
..és volt borospincelátogatás is, még pénteken...csak többen nem jöttek. ;)


Kisirág! Nem lett semmi baj? Megfázás? Valami? Aggódtam ám érted:-) Nagyot küzdöttünk!
www.merkaptse.hu
www.underworldkupa.hu
Ugyanez a Facebookon: Merkapt SE és Underworld Kupa

#9
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Szerintem igen, de aztán még találkoztunk. A frissítõpont után aztán már nem láttunk titeket... Mikor értetek be?

Igen emlékszem. Én 16:45 körül, Zeezoltanoék kb. 10 perccel korábban.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#10
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás

Arra gondolsz amikor 1 óra körül elmentetek a pince-diszkóba?
Végülis jogos! :)


Borospince volt és meglátogattuk= pincelátogatás ;)

#11
István74

István74

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

edit: István74 akkor gondolom ti voltatok azok hárman akiket megelõztünk az elsõ lyukasztónál(mi is hárman voltunk).


Szerintem igen, de aztán még találkoztunk. A frissítõpont után aztán már nem láttunk titeket... Mikor értetek be?

#12
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

..és volt borospincelátogatás is, még pénteken...csak többen nem jöttek. ;)

Arra gondolsz amikor 1 óra körül elmentetek a pince-diszkóba?
Végülis jogos! :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#13
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Értetek mindent, de a lányok kenték a kenyeret és szelték az almát!
A többiek biztos készültek a szombatra.


#14
Kisvirág

Kisvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Köszönjük Röfike a frissítõnél végzett életmentõ cselekményeket.
..és volt borospincelátogatás is, még pénteken...csak többen nem jöttek. ;)

#15
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Tényleg nem volt ember aki visszavárt volna titeket, de nem volt szivünk kiültetni még egy embert abban a rossz idõben, hogy várjon még 5-öt, de maximálisan igazatok van!

Persze, azért tényleg kár lett volna. Úgy látszik rajtam kívül tudta is mindenki. :) Én arra számítottam hogy azért legalább húszan végigmennek. A frissítõnél azért még volt mozgás.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#16
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Mi is köszönjük az építõ kritikát.
Az utolsó ellenörzõponton tényleg nem volt lyukasztó, de akit tudtunk telefonon értesítettünk.
Tényleg nem volt ember aki visszavárt volna titeket, de nem volt szivünk kiültetni még egy embert abban a rossz idõben, hogy várjon még 5-öt, de maximálisan igazatok van!
Úgy tudtuk, tudtátok hol van az Öreg Malom (Gulyás)

Gyeretek jövõre, már intézem a jó idõt és a profibb szervezést!


#17
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Alex és mindenkinek gratula aki végig nyomta, sajna nálunk a fürdözés és a gulyás idõhiány miatt elmaradt, de legalább idõben haza értünk (igaz nyomtam a toycsinak) !
Különben is ha nem esett volna az esõ mi izgalom lett volna:chin:)))) a kijelölés tényleg nagyon profi volt.
Még egyszer köszönet a szervezõknek!!!!
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#18
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Köszönet a szervezõknek, tényleg mindent megtettek értünk (köszi a forró zuhanyt és a gulyást) !

Amikor én beértem fél 5 körül, senki nem volt a szervezõk közül a célnál.
Gondoltam is hogy ha többen így jártak és azt se tudják hol kapják a gulyást, stb., abból nagy anyázás lesz, de akkor ez szerencsére megoldódott(én nem izgultam mert volt szobám tusolási lehetõségem és kajám :)).

edit: István74 akkor gondolom ti voltatok azok hárman akiket megelõztünk az elsõ lyukasztónál(mi is hárman voltunk).

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#19
István74

István74

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Nekem is nagyon tetszett a túra, bár a 4. ellenõrzõ ponton is lehetett volna lyukasztó. Hárman vágtunk neki, de sajnos egyikünk a Várhegytõl aszfaltra tért, mert egy ideje már single speed-el nyomta. Szép teljesítmény volt tõle!
Ez volt eddig a leghosszabb tekerésem terepen, idáig csak maraton rövidtávokon indultam, ott is a "futottak még" kategóriában végeztem. Igaz, most is elsõnek indultunk, és utolsónak érkeztünk. Nem mondom, azért néhol keményen tolnom kellett a bringát... :)

Köszönet a szervezõknek, tényleg mindent megtettek értünk (köszi a forró zuhanyt és a gulyást) !

Tamás, a jelölések leszedésekor nem találtatok véletlenül egy pumpát?

#20
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Tuti túra volt, kösz mindent a szervezõknek! Nagyszerû társaságban telt a hétvége! A fürdõ is kifogástalan! :)
Volt pár apróbb hiba a szervezésben, de az elsõ alkalommal ez belefér azt hiszem.
Ha eltévedtünk volna és az utat kell keresgélni az esõben, az morcossá tett volna. Illetve ha nem tudtam volna 5 perccel a célbaérkezés után forró vízzel zuhanyozni, az is! Minden más belefér! :)
Az útvonal kijelölése hibátlan volt, nem kellett az itinert/térképet bújni, mindenhol volt tábla ahol kellett!
A borospince látogatás elmaradt, erre azért tessék figyelni legközelebb! ;)
A szombat esti összesítés szerint nyolcan teljesítettük a távot. Családias volt a légkör, de végülis nincs min csodálkozni, ilyen idõben csak a végletekig elszántak(vagy inkább hibbantak? :D) tekernek.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_