Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Riasztó biciklire

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
55 hozzászólás a témában

#1
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Mi a véleményetek errõl Kryptoniteal kombinálva? Vagy errõl:errõl


Dealextremerol kell ilyeneket venni

#2
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Igen, az egyik kedvenc képem a következõ:AGYAMENTEK:cool2: Jól látható, hogy két bicaj össze van zárva egy acél sodronnyal, amit hozzázártak 1 szál kerítésdróthoz!!:D
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#3
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
azokat max flexelni tudják, fényes nappal az utca közepén flexelni meg eléggé meleg pite. a lopottbringás hirdetések között olvasgatva az körvonalazódik, hogy ezek a lakatok egyelõre békén vannak hagyva.

csak figyelj mihez lakatolsz, sokszor az a gyenge pont (vékony vasöntvény, kijáró oszlop). és ha a melletted lévõ gépen gyengébb a védelem akkor rögtön az lesz a célpont nem a tied.

#4
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Hát igen a Kryptonite 12mm vastag U lakat és elvileg az egyik legjobb minõség. Arra gondoltam, ha azt megpróbálják levágni, minimum ugrálni kell az erõvágón, akkor pedig már ez is vonyít. Én tuti nem hadonásznék erõvágóval egy vinnyogó kerékpár közelében huzamosabb ideig. Szóval ez az elméletem.( A lakat az amire nem fogom sajnálni a pénzt...)
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#5
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
ha megnyugtat akkor vedd az olcsóbbat, bár én inkább a lakatra költeném a plusz pénzt mint ilyen álvédelemre. kb. annyit segít, hogy kicsit elõbb leszel ideges, mert ha már eltolták onnantól úgysem fogod utolérni ha felpattant a gépre.
(lakatból csak U-t vagy külsõ lakatos (nem integrált záras) legalább 10mm-es láncot)

#6
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Mi a véleményetek errõl Kryptoniteal kombinálva? Vagy errõl:errõl
...a nyúlon túl?
Nem, a nyúl az!...

KROSS EVADO 3.0 2012

#7
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

A lent linkelt modell a leírása szerint mozgásra/mozgatásra aktiválódik. Állítólag nem könnyû eltávolítani a bájkról anélkül, hogy beindulna. Fülsiketítõ hangot ad, mely - szintén a leírás szerint - háztömbökre is elhallatszik. Vízálló, könnyen felszerelhetõ, távirányítós, stb...

Én a magam részérõl szívesen kombinálnám egy nyeregcsõbe épített szigonypuskával,

egy bicikli könnyen megmozdul,lehet hogy így sok lenne a felesleges riasztás,(aztán meg a Péter és a farkas effektus).
Szigonypuska,nem rossz:D De egy autóba lehet elég lenne egy eldugott mobiltelefon.

#8
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
egy nagyon szep megoldas - ulock riasztoval (mozgaserzekelos meg minden), + lancolhato is.
XUL300

Feltöltött kép

#9
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
Evnatech - Operating the Shadow bike alarm audible deterrent

bringariaszto kormanyvegbe :)

#10
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Hello!
Nekem ilyen van:
Remote Controlled Motion Activated Bike Alarm - eBay (item 140385252124 end time Mar-23-10 06:15:18 PDT)
Üdv:szabop


ezt hogyan es hova rogzited? vegulis egy ulakattal jo lehet.

amugy :)

Evans Cycles | Datatag Electronic Security System | Online Bike Shop

Feltöltött kép

http://www.twenga.co...g,Bicycle-alarm

#11
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

ezek a bicikli riasztók hogyan mûködnek?Vagyis mitõl lépnek mûködésbe?Mozgatásra,vagy valami áramkör megszakadására,stb?


A lent linkelt modell a leírása szerint mozgásra/mozgatásra aktiválódik. Állítólag nem könnyû eltávolítani a bájkról anélkül, hogy beindulna. Fülsiketítõ hangot ad, mely - szintén a leírás szerint - háztömbökre is elhallatszik. Vízálló, könnyen felszerelhetõ, távirányítós, stb...

Én a magam részérõl szívesen kombinálnám egy nyeregcsõbe épített szigonypuskával, ami mondjuk a mozgás érzékelése után késleltetve aktiválódik. (Állítólag Magyarországon már sitteltek le autótulajdonost azért, mert a sebváltóba épített be szigonypuskát, aztán a szerencsétlen tolvaj nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett, mikor a kézfejét átlõtte.)


#12
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
ezek a bicikli riasztók hogyan mûködnek?Vagyis mitõl lépnek mûködésbe?Mozgatásra,vagy valami áramkör megszakadására,stb?

#13
szabop

szabop

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Hello!
Nekem ilyen van:
http://cgi.ebay.com/...=item20af9cf31c
Üdv:szabop

#14
SINTESI´93

SINTESI´93

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Autókhoz van ilyen nyomkövetõ.
Amivel GPSen rögtön meg lehet találni.
www.sintesibikes.com

#15
Utcai harcos

Utcai harcos

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Hát sajna nekem is kettõt vittek el. Most van U lakat, és van egy riasztó ami eléggé drága Boxer motorkerékpár riasztó a neve van egy dobozom abban lesz szerelve, ha segitettem.

#16
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
Hát igen, nameg az ára és a súlya sem mind1....

#17
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
ezen, amit mondtam, már régóta gondolkozom... akkor olyat kéne, mint a céges autókba szoktak... na az már tényleg lekövethetõ. csak nem tudom, hogy az mekkora, és hova lehetne észrevétlenül betenni/elhelyezni...

#18
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás

szerintem olyan nyomkövetõt kéne rakni a bringákra/-ba, amit kutyák fülébe is szoktak... tudjátok, hogyha elveszik, akkor le tudják nyomozni, hogy hol van... szerintetek?



Ez nemlenne hülyeség, csak az a baj, hogy tudtommal az csak 1 kód, nem nyomkövetõ, vagyis ha megtalálja valaki az ebet, akkor a chip alapján tudják azonosítani a gazdit, hogy hol lakik meg minden, vagyis az csak 1 adattároló. De elképzelésnek nemlenne rossz:)
Még vároma riasztó magyar linkjét!:D

#19
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
szerintem olyan nyomkövetõt kéne rakni a bringákra/-ba, amit kutyák fülébe is szoktak... tudjátok, hogyha elveszik, akkor le tudják nyomozni, hogy hol van... szerintetek?

#20
bacsesz

bacsesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 532 hozzászólás
az a riasztó engem érdekelne, ha valahol valaki magyar leírást tud róla legyen szíves adja meg a linket:) Köszönöm!!!