Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szlovák Paradicsom Maraton | 2008. szeptember 20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
57 hozzászólás a témában

#41
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Nem kell a pénzt utalni ki lehet ott is fizetni a helyszinen majd,mert macerás az utalás. Eddig én mikor voltam szlovák versenyen tavaly Tátra Kassa idén Tátra,helyszinen fizettem semmi gond nem volt.Az augusztus 31.dátum a regisztrálásra vonatkozik,és ajándék pólót kapsz,utánna is nevezhetsz csak nem jár póló ugy tudom.Ha szeretnétek nevezni ide irjatok a srác magyarul tud és fog válaszolni nekem is megtette.Cim vzemancik@stonline.sk

#42
SWirl

SWirl

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás

Írtam, hogy információt kérek és neveznék, amire szinte azonnal ezt a választ kaptam:


enté te milyen címre írtál? én a levél végén látható xcmaraton@xcmaraton.sk címre írtam tegnap de még nem jött válasz. :(

Ma beszéltem is az ottani kempingben egy pasival, aki azt mondta, hogy a nevezési díjat el kell utalni és majd a helyszínen lehet kategóriát megjelölni.

A honlapon csak ez a bankszámla van:

Dexia banka Slovensko a.s. - 3408361006 / 5600

Kértem, hogy írják meg IBAN formátumban a bankszámlát meg a SWIFT kódot, ami kell az utaláshoz.

Engem még az a "do 31.8.2008." megjegyzés aggaszt. Ez nem azt jelenti, hogy aug. 31-ig kellett volna utalni?

#43
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
A legelsõ Szlovák Paradicsom maratonon voltunk, de általában gyalogszerrel túrázunk a Szlovák Pariban...
Pesti indulással általában 5-6óra alatt szoktunk kiérni a Bp-Hatvan-Salgótarján-Luconec-Rima Sobota-Tisovec-Poprad-Podlesok útvonalon...
Két 12-14%os szerpentinekkel tûzelt hegy van útközben, ami szép, de nem haladsz rajta...

Üdv

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#44
Steve66

Steve66

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás

steve66: merre szoktatok pestrõl menni, hogy 4óra alatt lejuttok? Csak azért kérdezem, mert a Mi általunk bejáratot útvonalon 5óra szokott lenni...

üdv

Nem voltam még itt csak felfigyeltem az elõzõ beírásokra és gondolom jó buli lehet egész komoly magyar gárda indul. Az idõ az autóm navijából származik ami 4 órt írt. Ezen én általában ilyen távolságon 1órát szoktam húzni, (elég tempósan közlekedem :scared:)de a szlovák utakat ismerve fõleg a hegyekben gondoltam itt csak félóra minuszt. Igy számolva három fél max. 4 óra. Te voltál már ezen a versenyen?

#45
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Tud-e szállást javasolni esetleg? Hol? Mennyiért?

Ez a kézenfekvõ hely ha szállást kerestek. A maraton néhány méterre indul és a kétszer is átmegy a kempingen. Árak a lap alján.
http://www.slovenskyraj.sk/atc.html

Káposztafalván meg olcsó a pisztráng.
http://www.slovensky...abusice/hu.html

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#46
SWirl

SWirl

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás
Fantasztikusan néz ki ez a maraton. Leesik az állam a szervezéstõl. Még sosem voltam tekerni Szlovákiában és a Szlovák Paradicsomba is már régóta készülök. Mindent megteszek, hogy ott legyek.

Írtam pár további kérdést a szervezõnek:

A jelentkezési díjat a helyszínen kell befizetni?

Tud-e szállást javasolni esetleg? Hol? Mennyiért?

Meddig van reggel rajtszámátvétel?

Mikor indulnak az egyes távok? (Ezt azóta megtaláltam: 80 km: 10:00, 20 km: 10:10, 40 km: 10:20)


Ha jön válasz közkinccsé teszem.

#47
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
steve66: merre szoktatok pestrõl menni, hogy 4óra alatt lejuttok? Csak azért kérdezem, mert a Mi általunk bejáratot útvonalon 5óra szokott lenni...

üdv

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#48
kiralyfatyol

kiralyfatyol

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Miskolcról jönne valaki? Mert egy teli autóval már elindulnánk!
próbáljuk mellõzni, ami mellékes

#49
Steve66

Steve66

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Nagyon gondolkodom az induláson én is, 3 1/2 óra alatt pestrõl is át lehetne gurulni!

#50
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Szegedrõl 420 km és 5 óra 30 perc.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#51
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Nálunk már tele van az autó,Nyíregyrõl fogunk menni de csak szombat reggel indulunk kb 5óra körül mert csak 10órakor van rajt,és tõlünk kb 3óra autóut.Szerintem nektek is össze kellene szedni egy autóra való embert ,ugy hogy a bringák is elférjenek,és akkor gyertek.

Csak 3 óra az út ? olyan közel van , ezt komolyan megfontolom :)

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#52
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
A rajt egy nagy faházas kemping területén van. Ha messzirõl mennétek akkor már pénteken érdemes megérkezni és csak vasárnap hazajönni.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#53
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Nálunk már tele van az autó,Nyíregyrõl fogunk menni de csak szombat reggel indulunk kb 5óra körül mert csak 10órakor van rajt,és tõlünk kb 3óra autóut.Szerintem nektek is össze kellene szedni egy autóra való embert ,ugy hogy a bringák is elférjenek,és akkor gyertek.

#54
Justin

Justin

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Igy van nagyon jók a szlovák versenyek nevetséges nevezési dijért elég sok mindent kapsz én a Tátrába is voltam,és a Szlovák paradicsomba is megyek már neveztem is.

Alföldröl mész ? engem is érdekelne a dolog(Szeged felöl) esetleg autot is tudok intézni ,nem tudom te hogyan tervezed az utat oda!:)

Ne felejtsd! "Csak a táv és a lendület változik, az élmény marad."

www.szksc.hu


#55
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Hopp, ezt a topikot is "kiragasztottam" legfelülre. Köszi enté!
"In idem flumen bis non descendimus"

#56
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Igy van nagyon jók a szlovák versenyek nevetséges nevezési dijért elég sok mindent kapsz én a Tátrába is voltam,és a Szlovák paradicsomba is megyek már neveztem is.

#57
jannusz

jannusz

    vendég

  • fórumtag
  • 67 hozzászólás
Figyu!
Mi rendszeresen járunk Szlovákiába versenyezni, az a 300 SK egy vicc!
Rozsnyó Maraton (országúti): szintén 300 SK, minden keresztezõdésben rendõr, azaz elsõbbségem van, + 3 rendõrautó biztosít, 2 frissítõ a 130 km-en, célban ebéd (sztrapacska !!! sörrel :cheers: ) a tombolán meg nyertünk 2 hátizsákot meg egy TV-állványt. Mondhatnám perfect day.
Úgyhogy aki teheti, menjen Szlovákiába biciklizni!
3K

#58
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Szerintem megérdemel egy külön topikot. Egész jó rendezésû versenynek tûnik. Sajnos a honlapon csak szlovák infó van, de e-mailben is lehet nevezni.

http://xcmaraton.sk/...ndex.php?page=2

Innen indul a verseny:
http://maps.google.c...a707b9a5ebc3c8e

Írtam, hogy információt kérek és neveznék, amire szinte azonnal ezt a választ kaptam:

Jó estét kivánok.Ha lehet irja nekem meg a következõt.

1.Egész nevét
2.A czimet,várost
3.Mikor született
4.Útvonal 20-40-80km

Startol füzetés 300.-Sk

Ezért kap-trikót reklammával,lekel irni milyen szinbe akarja és milyen nagyságba.
-bicikli üveget ENERVIT
-0,5 l energetikus italt ENERVIT
-2 db tablettát ENERVIT
-ebéd – gulyás vagy barátfüle liptai túróval
-sört vagy colát
-egy évre jegyet a Slovák paradicsomba

Esztet mindet az 300.-Sk.
Ezért szeretnénk hogy legyen komoly bejelentközés.

Köszönöm.
xcmaraton@xcmaraton.sk


Nagyon jó a póló és a többi ajándék. A tombolán pedig 40 normális díjat sorsolnak ki!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]