Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szlovák Paradicsom Maraton | 2008. szeptember 20.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
57 hozzászólás a témában

#1
SWirl

SWirl

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás

Megyünk a 2016. szeptember 3-i szlovák paradicsom maratonra. Van még egy hely a kocsiban. Érdeklődni itt lehet: balazspr hernyó gmail nemvessző com



#2
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Képek: http://hviezda.faxco...572/profi-42-km

 

            http://www.mtbiker.s...k-paradise.html



#3
Galcsik1979

Galcsik1979

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás

Eredmények

 

http://www.sportsoft...d/overview/1296


"Minél Elõbb Maradsz Le - Annál Több Idõd Marad a Felzárkózásra. Én mindig a maximumot hozom ki magamból, a többi csak a szurkolókon múlik."

http://www.salgotarjanihke.hu


#4
Galcsik1979

Galcsik1979

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás

Keresek GPS útvonalat a 42km versenyre. Ha valakinek lenne feltehetné ide. Hálás lennék érte.


"Minél Elõbb Maradsz Le - Annál Több Idõd Marad a Felzárkózásra. Én mindig a maximumot hozom ki magamból, a többi csak a szurkolókon múlik."

http://www.salgotarjanihke.hu


#5
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás

Kösz a képeket!
Ezek szerint ott jellemzõen széles utakon zajlik majd a verseny. Szûk, erdei lefele veretõs nincs? :)


Azt nem tudom a verseny pontosan hol zajlik...ez a két kép a hegyeken átvezetõ utról készült, közel az általad linkelt térképhez...( a többi kép a flickr oldalon a Magas Tátrából van)

"just chillin killin"


#6
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás
Kösz a képeket!
Ezek szerint ott jellemzõen széles utakon zajlik majd a verseny. Szûk, erdei lefele veretõs nincs? :)

#7
csaba8

csaba8

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 955 hozzászólás
A táj tényleg gyönyörü azon a részen... ( kivéve Dobsina elõtt a fatelepnél :) )
Dobsina északról :kép 1,kép 2

"just chillin killin"


#8
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
A helyszínen vannak sátortetõs faházak. Olvass vissza, találsz néhány beszámolót.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#9
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás
Kicsit utána néztem: szlovák paradicsom keleti részén (térkép), 49 km körrel.
10 EUR a nevezés, és ha minden igaz esõ mentes lesz a hétvége, csak kicsit hûvös (15 fok max) ha találok szállást és csatlakoznak haverok, támadunk. Volt már ezen valaki?

#10
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás
Hi!

Ha valaki tud szlovákul, megoszthatná velem a részleteket. Mikor lesz a verseny, hol, mennyi a nevezés, milyen távorka lehet még... Nem igazán tudok tótul :)
Köszi

#11
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
kapok szabit, lépés!

#12
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Aki nem indul a 24óráson annak egy jó kis verseny a Szlovák paradicsomba szeptember 18.-án.Infó www.xcmaraton.sk.Nevetséges nevezési dijjal a helyszinen.Illetve még egy okt 2.-án ez is Szlovák paradicsom csak más részen infó www.mtbmlynky.sk

#13
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Ez a verseny is megvolt a helyszin gyönyörû volt talán még szebb is mint a Podlesoki.Kevés induló volt de ez a 4fokos idõ és a szakadó esõ rovására irható.A rendezés megint jó volt a hosszutáv pályája jól volt jelölve és szép helyeken vezetett nagyon.A frissitõn volt minden még meleg tea is.A célban finom gulyás és tea várt illetve a közelben lévõ szállodában meleg zuhany.A verseny jól ment de lefelé néha majdnem odafagytam a bringára és sajnos a hideg miatt eléheztem 2óra után innen turistatempó a célig igy lettem 5.Pedig sokáig mentem a 2. helyezettel.Na de majd jövõre ujra visszamegyek mert nagyon tetszett igy is.Remélem az idõ is kegyesebb lesz és több magyar is elindul majd ezen a jó kis szezonzáró szlovák versenyen.

#14
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Igaz hogy én vetettem fel ezt a versenyt a fórumon de én sem tudok róla semmi többet mint ami a honlapjukon van.Szerintem gyönyörû helyen lesz és ha még hûvös is lesz a táj szépsége kárpótol majd mindenért.Az meg hogy hány induló lesz szerintem nem lényeges csak tekerjünk egy jót.A szervezés szerintem jó lesz eddig a szlovákokban nem csalódtam még egyszer sem.

#15
nemecs

nemecs

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás

Akinek még lenne kedve 2hét mulva ujabb verseny /szezonzáró /a szlovák paradicsomban osztották a szórólapot.Megfontolom én is ha nem lenne tul hideg /bár a tegnapitól kétlem hogy sokkal /akkor lehet elmegyek.Info www.outdoor-slovakia.sk.




Van valakinek bõvebb infója errõl - www.outdoor-slovakia.sk - a versenyrõl, azon kivûl hogy gyönyörû helyen van?
A honlapot nézve az elõzõ évben nem sokan voltak, bár az is igaz, akkor más távok voltak.

#16
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
grat
Úgy látom,visszatértek a legelsõ útvonalhoz!!
az volt a legtutibb,fõleg 60km/h val néhol aszfalton lefelé
gulyáságyú, szlovákul élvezni Queen nótákat zsííír!! :-))
azt a pár száz m-t meg kibírtátok a biely potok mellett
én azokat a fa "hidakat" tudtam nagyon utálni, amikor 50cm-es lépésközökkel szögelnek fel deszkákat két törzsre...
a klastirkoi mászás vége télleg gáz lehet sárosan.
csak 2 kör volt a felnõtt ffi?

#17
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
pár kép:
http://www.kep.tar.h...z_22/50605777#2

#18
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Akinek még lenne kedve 2hét mulva ujabb verseny /szezonzáró /a szlovák paradicsomban osztották a szórólapot.Megfontolom én is ha nem lenne tul hideg /bár a tegnapitól kétlem hogy sokkal /akkor lehet elmegyek.Info www.outdoor-slovakia.sk.

#19
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
eredmények:
http://www.vos-tpk.s...08/sl_raj08.txt

#20
joshua

joshua

    vendég

  • fórumtag
  • 225 hozzászólás
Nagyon szuper volt a verseny a pályáról annyit hogy néhány helyen igen technikás volt fõleg a köves meredek felfelé kb 2.5km volt aki ott feltekert az már tud valamit nekem elsõ körben 2leszállás volt sajnos itt lépet meg az élmezõny a 2.körben feltekertem.Figyelõs rész volt a fahidaknál ahol láncba kellett kapaszkodni.Érdekes volt, de a hosszutáv gyõztesével Hauser Tomival beszélve ez kihagyható lett volna,mert bringázni jöttünk nem pedig sétálni bringával a csúszós köveken bringáscipõben.De ettõl függetlenül pályakijelölés jó, ahol kellett rendezõ irányitott.Kaja is jó volt,az hogy hûvös volt, szerintem jobb volt mintha esett volna az esõ.Jõvõre mindenkinek aki teheti ajánlom ezt a versenyt szuper hely olcsó nevezési dij,sok sok élmény olyan részek a pályában ami ittoni maratonokon nem található meg,és ami számomra nagyon jól esett mindenki aki látott buzditott ,még a turisták is akik lehet nem is tudták hogy verseny van.