Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#4121
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Fenéket csak van egy kis idõm. Most se sikerült jó menet. 33,7es átlag 70kmen. Inkább a hosszú távok miatt lehetek az.

#4122
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts
De te droid vagy.

#4123
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Az feljebb van kicsit ugye?
Jó lenne tényleg nagyon szép lehet. Majd egyszer összehozzuk. Lehet idén csak, vonattal Mosonmagyaróvárra és onnét Bratislava - Bécs és vmi kis domb..:D

Tervezem még a Bprõl Balaton kerülést is mondjuk J.héten.

Ma voltam egy 70est tekerni , igen izmos esõbe kerültem.

#4124
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 posts

Agyalok olyanon, hogy vhova ki messzire vonattal és haza tekerés:
PL: Passau ami nagyon tetszik...:D


Én is agyalok ezen, de Passau nem érdekes. Innsbruck igen.

#4125
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Agyalok olyanon, hogy vhova ki messzire vonattal és haza tekerés:
PL: Passau ami nagyon tetszik...:D

#4126
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Este tekerek fel Budára így nekem ugrott.. Ferinek meg baszakszik a térde.

#4127
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na végre feri is férfi lett:D gratz a gépéhez,holnap reggel 6-kor egy nagyobb(nekünk)sik körre megyünk,ha gondolod-gondoljátok,fél 7 fele érünk nyháza onnan dános-hernád elött el fel üllöig és péteri felé vissza

#4128
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
ok, fogalmam sincs róla mirõl beszélsz de megmondom neki.

Apropó Feri: Vett egy Outit, egy KTM Formula öreg cucc de nagyon jó állapotban van. péntekre cserélik rajta a hajtómûvet+egyebek és hasíthat is.

#4129
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
sasi! ferinek mond meg beszéltünk asszony hugával,nincs nagyon hely de ha esetleg lenne üresedés 1300 euro körül adnának,adott egy cimet esetleg itt érdemes lenne még neki szétnézni www.marche international.de(asszem jol irtam le)angol gyerek még nem volt itthon de ha jön megkérdezem.

#4130
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
jah,nem lehetett 1xü 15kilcsit gyalogolni abban a dög melegben,mázlija hogy nem spd-t használ:)

na gumi lecserélve 30min alatt sikerült:D

majd beleszokik gergö vagy nem:)

ma néztem épp a bicoját,kint 750 eurora van most leárazva,az sztem már korekt ár,ugyanugy tiagra szettel....

#4131
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Basszus szegény....
Gergõvel inkább az a baj, hogy nem megy gyakran másokkal és csak a saját tempójában megy.

#4132
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
semmi gond felesleges lett volna megvárnotok,65kilojával birja zsoltika,mondjuk nem nyilatkozott egy holnapi tekerésröl:)végig azt tolta,hogy a sasi az rendes gyerek de ez a gergö egy geci:)nekem 106 lett a vége asszonynak meg 88km,kapott egy defektet 15kilcsit tolta,igy rossz lett az átlaga de(telcsijén nem volt egység)legalább szépen lebarnult:)tüske volt de nam találtam meg,most cserélhetek gumit is,szaktudásommal 2 ora:D

#4133
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Köszi szépen a mai túrát. Sajnos nem vártunk meg Titeket Káván, nagyon meleg volt már , és nem akartunk lemerevedni az emelkedõ elõtt. Remélem mindenki rendben hazaért.
Zsolti túl élte?:D

#4134
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na bejárattam magam holnapra ,33km sikon utánna lenyujtottam ,nem is volt rossz,rácsörgök gyerekre szoljon gergönek ,hogy irjon rád....

#4135
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Neki sem jön be a korán kelés.. Mármint Ferinek. Gergõ remélem megkeres és vasárnap reggel együtt megyünk.

#4136
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
oki,gergö csatlakozott ma valahol irsánál ö is panaszkodott a reggeli kelés végett:)jo lenne jönne feri is aztán tolnánk vele te meg gergövel...

#4137
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
na akkor , megyek vasárnap... Ha minden igaz...

#4138
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
be voltak baszva mikor engem hivtak elösször,valami grill party volt lehet elértették:)de ma hivott zsoltika és vasárnapot mondott meg 6 orát....nem lehet ugy gondolta,hogy majd elkaptok minket?fél ora elöny?:D

#4139
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
"
Szia Sasi

Szombatra lenne tekerés!
Vagy már tudod?
Robi szólt zsoltinak,aztán õ mondta!
Reggel 6.30ra kéne menni szombaton,mert naon meleget mond atz idõjárásjelentés!
Nyházán a buszmegállóba talizunk,pl 6.10kor,20perc alatt Monron vunk!
asszem monorról péteri,gyömrõ,maglód,pécel,isaszeg,dány,kóka,sûlysáp,úri,gomba,aztán mi mennénk bénye pilis nyháza!
Írj mélt,v sms-t jössz e?

Gergõ

"


Na ezt az e-mailt kaptam, Gergõ azt mondja , hogy szombaton lenne tekerés.. akkor most mi van?????

Pulzusmérõ jó, mondjuk 7000ftos darab, így nem a legjobb. De nekem tökre elég, néha megzavarodik..

#4140
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
pedig csak mögötted megy a 30kilcsis átlag,jobb vagy mint a mental focus tabletta:) uri-gomba közt télleg zoral,néhol mintha a touron mennél a hegyekben,legalábbis nekem:)

amugy milyen a pulzusmérö orád?mér rendessen,nem zavar be sehol,ha másik pulzusmérös melett tekersz akkor is jo,mennyi volt?

tervezgessük a mátrát asszonyal:D lehet 2hét mulva vasárnap belevágunk:)