Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4081
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Két este alatt végigfutottam a fórumot, olvastam Sasi, hogy szoktál menni a gruppetto csapattal is. Követem az index fórumon õket, tök jó túrákat szerveznek!

#4082
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

én meg párom monori de vannak irsárol meg pilisröl is.4-5x megmászod a tarcsait?az már emberes melo,nekem 1x is elég:)

Neeem!!! :) Az Auchan elõttit (maglódi falusi temetõ felöl), ami van vagy 2-300m és nemtudomhány %. :)

#4083
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
én meg párom monori de vannak irsárol meg pilisröl is.4-5x megmászod a tarcsait?az már emberes melo,nekem 1x is elég:)

#4084
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Jól van na nem tudtam jobb nevet kitalálni:D

#4085
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

DE akár még ma is mehetünk.


Inkább holnap, ma még a kertet be kell fejezzem. Holnap írok/csörgök!!

#4086
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

Részben Monori a társaság, részben pedig a környékérõl.
Én személy szerint Nyáregyházi vagyok.


Akkor kibõvült a Monor - Pilis - Albertirsa tengely :)

#4087
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Részben Monori a társaság, részben pedig a környékérõl.
Én személy szerint Nyáregyházi vagyok.

#4088
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Szia! Csüggedni csak a borulásom miatt csüggedek, pontosabban azon néhány karc miatt, ami a bringán lett. :\

Benne vagyok ilyen munka utáni tekerésben, vezetek is ha kell, legalább nem szakadok le. :) (mondjuk úgy lehetne, hogy Te jössz Ecser felöl és csatlakozok Maglódnál, majd a kör végén Kucorgónál szétválunk?)

A hét melyik napja lenne jó neked?

Nos, itt megtalálsz általában, de méghamarabb e-mailben (szike81@gmail.com) vagy telefonon V573-ötvennégy60. DE akár még ma is mehetünk.

#4089
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

nekem 26.8 lett az átlag(bényén mégáltunk pihizni még),asszonynak 25.4 de ö elöbb indult csak lasabban tekert.hát volt,hogy rámozdult sasi 1-2 emberre:D

auchan-ál nagyon faca az a mellékut,valamelyik délután tolhatunk 1et arra.aszfalt is perfekt arra

tarcsai emelkedö nagyon huzos.


Tök jó, hogy asszonypajtid is veled teker! Enyém is hébe-hóba jön velem, de a trekkingjével egy-egy emelkedõ nagyon megviseli, igaz azzal a teleszkópossal én se érzek semmi motivációt. :D De a kényelemrõl meg nem tesz le...

Ja, a párom az Auchanban dolgozik (bringával jár), és este mikor elé szoktam tekerni, kínzás képpen 4-5x megmászom azt a kis emelkedõt, illetve az az elkerülõ út tényleg tök jó, azon élvezet suhannni.

Ti monoriak vagytok?

#4090
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

Cole, ne csüggedj, láttam hogy panaszkodsz a velo oldalon hogy egyedül tekersz.

Szia! Csüggedni csak a borulásom miatt csüggedek, pontosabban azon néhány karc miatt, ami a bringán lett. :\

Benne vagyok ilyen munka utáni tekerésben, vezetek is ha kell, legalább nem szakadok le. :) (mondjuk úgy lehetne, hogy Te jössz Ecser felöl és csatlakozok Maglódnál, majd a kör végén Kucorgónál szétválunk?)

A hét melyik napja lenne jó neked?

#4091
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Sziasztok, bocsesz, a kutyás eset óta még csak ma állítottam be a lovat. Ami nem mentség, mert mehettem volna a többivel is, de nem tudtam felkelni, akarom mondani minden bajom volt reggel, többek között a fejem úgy fájt hogy inkább feladtam a tekerést. Asszem kicsit túlhajszoltam magam mostanság melóval.

Cole, ne csüggedj, láttam hogy panaszkodsz a velo oldalon hogy egyedül tekersz. Valamikor megbeszélhetünk egy kört csak hogy felmérjük egymás erejét. Ugyanis én szoktam gyakran olyat csinálni, hogy Bp 17 - Ecser - Maglód - Nagytarcsai emelkedõ majd vissza 17-be. Mivel én 7köznap is bringával járok - azaz munkába - és az nem közel van, így 18 körül szokott nekem jó lenni. Ha akarod megyünk egy kört és a többit meglátjuk. Apropó, elsõre azért nem az Orbea-val fogok menni, majd te vezetsz.

#4092
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Most pont tekereg....

Nekem tetszik az ötlet, lehet akkor jönne Feri is.

#4093
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nekem 26.8 lett az átlag(bényén mégáltunk pihizni még),asszonynak 25.4 de ö elöbb indult csak lasabban tekert.hát volt,hogy rámozdult sasi 1-2 emberre:D

auchan-ál nagyon faca az a mellékut,valamelyik délután tolhatunk 1et arra.aszfalt is perfekt arra

tarcsai emelkedö nagyon huzos.

jövö hét vasárnap ugyanez a táv megspékelve gödöllö+valkoval???

feri mikor megy tekerni lefigyelném a gépét.

#4094
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
áhh nem mentünk túl gyorsan , volt azért Isaszeg - Dány közt egy szakasz ahol végig 32+at mentünk. Egyébként meg 30 körül. Persze emelkedõn fel kicsit lassabban lefele meg gyorsabban:D

Igen persze, így munkával együtt tökéletes az. Nem is a mennyiség számít, hanem a minõség. Mi is szoktunk arra menni, de leginkább Gomba környékét járjuk kereszt-kasul.

#4095
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

na megérkeztünk,107 lett a vége.kár,hogy nem jöttél cole jo tekerés volt,mondjuk engem elején kicsit megtréfált a szél:) cole hétközben mikor szoktál tekerni és mennyit,esetleg tolhatunk egyet valamikor arra tarcsa felé


Gratula! Milyen átlagot mentetek? Sasi próbált szökni? :)

Hétközben meló után 5, fél6 körül tudok elindulni leghamarabb és olyan kört szoktam menni, hogy Maglód - Pécel - Isaszeg (körforgalomnál vissza) - Nagytarcsa - Rákosliget - Ecser -Maglód

Ez közel 40km, edzõkörnek nekem egyelõre teljesen jó, próbálom a tempót növelgetni, illetve a nagytarcsai emelkedõs részen nem túlságosan visszaesni. Aztán ha még kicsit kínozni akarom magam, akkor úgy fejezem be a kört, hogy Maglódra beérve nem a Fõ úton megyek haza, hanem beleveszem az Auchan elõtti emelkedõket és a 31-esen gurulok hazáig.

#4096
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Igen jó volt ez a mai kis tekerés. Mondjuk azt , hogy már fent vagytok a Kékesen , most már csak haza kellene jönni:D
Végén még rendesen meghajtottam magam.

#4097
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
na megérkeztünk,107 lett a vége.kár,hogy nem jöttél cole jo tekerés volt,mondjuk engem elején kicsit megtréfált a szél:) cole hétközben mikor szoktál tekerni és mennyit,esetleg tolhatunk egyet valamikor arra tarcsa felé

#4098
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Sajnáljuk, na sebaj. Majd legközelebb!! Vagy akár hétközben is... Nincs olyan messze!

#4099
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Holnap sajna nem tudok Veletek tartani reggel :( de így mehet akár egy idõfutam! Jó tekerést Nektek!

#4100
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
lehet jön még 1 ember,zsoltika vmi montis ismeröse.

szike te nem jössz???