Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#4161
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
El is tudom hinni, hogy vannak ilyen hülyék...pénzes hülyék..

Na mek egy Gomba kört..

#4162
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
45.000 huf ért:P

#4163
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Mi sem nagyon bírjuk:D

Nagyon szerencsés srác, mert alkatra , mint egy hegyi menõ. Úgy is megy hegyre fel, viszont síkon a 40es tempó sem kottyan meg neki. És van ehhez egy Pinarello-ja.:D

#4164
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Ááá, nem mentem gyorsan... :D Csak úgy módjával... ahogy szoktam. De jó lenne most feküdni vele, csak a meló... az sok van.

Nem, reggel semmiféleképpen sem lenne jó, mivel általában 6:40-7:00 között indulok otthonról.
Node ahogy nézem már lassan nem is bírnám tartani a tempót veletek, ha ilyen versenyzõ darabokkal mentek tekeregni...

#4165
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Olyan félig meddig. :D Néha belecsap komolyabban, de eddig csak montizott. Top10ben szerepelt már több nagy maratonon is.
Elõzõ évben Õ nyert pl a Strázsahegyi montis versenyt.
Most eljött velem a Giant-kupára, 20kmen indult csak igaz, de korosztályos 1. lett + összetett 4.talán.

#4166
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
jobbulást szike!akkor föleg délelöttök lennének neked akkor jok,én benne vagyok délelött is.

épp beszéltük a 2 droid egymásra talált:)jol tolta a srác montival nem nagyon tudtam elmenni,mondjuk 67kg:P

ez versenyzö srác ugye?

#4167
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Sajnálom, hogy ennyi szarság történik veled idén.
Mennyivel mentél?:D


Jó volt ez a reggeli tekerés, éreztem Én, hogy a Gergõ lesz az aki jön... Nagyon tehetséges srác. Rendesen lefárasztottuk 1mást

#4168
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Ááá, én haza a szokásos tempómban tegnap elütöttem egy kutyát ami elém ugrott. A kutyának semmi baja, a lónak semmi baja, mert megvédtem a testemmel. De nekem a lábam... no járni alig, tekerni szerencsére rendesen. De azért most nem erõltetem. Elég lesz a melóba járkálás is egyelõre.

Melózni amúgy teljesen változatosan, 16-22-ig bármi elõfordul nálam. De lehet egyezkedni ha Dobogókõ a cél, akkor el tudok hamarabb menni ha meló megvan.

#4169
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
legalább tudják ki az ur a háznál:)(majd elválik ki a droid)asszony(kevesebbet fog beszélni)én,haver meg neki a cervelos haverja....na majd meglátod

#4170
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
húúú akkor most ki jön?:D

Rendben, de ilyen droidokkal akarsz menni?:D Majd meglátom reggel, ha feltudok ébredni megyek, de jelentem nagyon rossz a kedvem olyankor és megyek durcásan csak elõre.

#4171
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
sasi reggel fél 7 felé vunk nyházán onnan át irsa stb kb 68km,jön ez a montis haver meg a spanja cervelos de pilisi nem irsai,az irsai egy másik tag...rátelozok bratyodra ,hogy nézz fel:)aztán majd eldöntödd jössz e

#4172
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
töllem mehetünk más idöpontban is csak a tempo jo legyen:)sasi ma is kitett magáért kerülgetett az infarktus:)holnap reggel 6kor indulok,legalább is most ez a tervem:)meddig szoktál melozni szike?

#4173
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Majd lesz másként is...:D

#4174
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Nem is szoktalak szapulni, csak állandóan be vagyok szarva hogy melyik emelkedõnél szakítasz le engem.

Amúgy meg ratyik vagytok hogy már megint olyankorra szerveztek tekerést amikor én még a munkahelyemen igázok.

#4175
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
okés

#4176
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
OK
17óra Rendõrség?

#4177
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ok,hétfö jo,asszony ugyis akar tölled kérdezni sok mindent én meg Ferivel ledumálom a tortát,szentmárton oda-vissza délután?

#4178
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Áhhh bírom még vagy 1 napig bringa nélkül:D Majd egyeztetünk szerintem hétfõ a reális

#4179
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
gratz.ez már télleg respect táv.szolj ha majd tekerünk 1et,bár gondolom most elvagy egy ideig:)

#4180
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Teljesítve!!!!!!!
401km 26os átlag...Szép tájak.. Szívatós szél. Élmény volt.
Nagykáta felõl jöttem haza, Kávára érve számolgattam és nem lett volna meg Pilis felé a 400km, így elmentem Gomba Monor felé:D