Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3921
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
na felhivtam zsoltikát,holnap reggel fél 9-re jön monorra innen megyünk a nagykerbe.ha jönni akarsz sasi gyere át fél 9-re.jöhetsz keroval aztán berakod ide.valahol kereszturon van ez a nker,nem tudom szike te ,hogy érsz rá ha jönni akarsz vagy cole még,ozt bezárult a kör:)feri is jöhet sasi ha otthon van.ma kb 22.00 felé még benézek

#3922
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
bocsi csak most néztem be,már voltunk egy gomba körön,holnap nem tudom mikor merre mert várom még,hogy zsoltika hivjon megyünk e kedden be a nagykerbe..

#3923
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szia Robi, mentek ma vmerre?
Csak lazán...

#3924
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
gratula:)üdv itthon...

#3925
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Visszatértem!!
Gomba köröztem is 1et, nagyon jó volt!

#3926
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
:D Meg vagyunk ne aggódjál. Csak nincs idõm ide irkálni, mert nem tudom néha eldönteni, hogy hova menjünk strandolni vagy éppen vacsizni:D
Ma azt hiszem pulyka Cordon lesz a menü...

Egyébként ma is voltunk tekerni innét Mvárról le Gyõrig, jó kis túra volt vagy 50km:D , de Zsófi rendesen megküzdött a hõséggel, nagyon meleg volt. Viszont szép tájakon barangoltunk. És így már legalább neki is megvannak a bringás barnulás csíkjai:D:D

Vasárnap Én még csak hazafele tartok majd, du viszont már Gombázni akarok:D

#3927
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ugy néz ki kedden lessz ez a nagykeres dolog,idöpontot még nem tudok.

vasárnap jön ki valaki a hungaroringre erre a gt futamra?

sasi nagyon összegabalyodhatattok mert nem látok osztrák beszámolokat:)

#3928
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

nem hagyunk ki:) kivolt már a párom,ezért állogattunk meg,mondjuk nekem se volt ellenemre rég tekertem ilyen távot,120kilcsi volt a max veletek.


No de az milyen 120 volt már? Meg kell tanulnod, hogy hogyan kell beosztani az erõdet. Még pár ilyen kör és remekül fog menni.

#3929
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nem hagyunk ki:) kivolt már a párom,ezért állogattunk meg,mondjuk nekem se volt ellenemre rég tekertem ilyen távot,120kilcsi volt a max veletek.

#3930
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

minden féle márka,vadi ujak


Khm, ki ne hagyjatok a dologból...

Ne dohányozz annyit. Egyáltalán minek kell annyiszor megállni, hogy egy doboz elmenjen?
Levegõt ritmusra, tekerést szintúgy.

#3931
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
minden féle márka,vadi ujak

#3932
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
És milyen márka? Új cuccok?

1 doboz, jó, hogy nem lettél rosszúl.

#3933
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
eddig akárhányszor mentem a mátrába mindig infarktus közeli állapotban voltam:D(de tényleg),ma nagyon jol ment,egy tányérom még maradt is.mondjuk biztos jo volt,hogy mátrafüredre tettem a pihenöt.asszonynak meg fejben dölt el,ugyanannyit tekert ebben az évben mint én.gondoltam ferire,helyette is cigiztem 1 doboz ment el:D

nem rossz cuccokat vett,megnéztem.

#3934
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Irgum Burgum... Oda is fel kellett volna menni:D Nem sok.. 3km és lassan is lehet menni.

Majd megnézzük milyen cuccot vett Zsolti, aztán lehet..

#3935
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
csucsra nem mentünk fel,szike nem volt csak multkor rámszolt esti tekerésnél,aztán most eszembe jutott:)osztrák aszfaltba tapad a gumi:)egyszer voltam,csöves montikat kaptunk de még ugy is cool volt.zsoltika volt itt elöbb,van vmi nagyker,betudna vinni minket,keros ruhák elég jo áron 1k-ba vett most felsöt.

#3936
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
csucsra nem mentünk fel,szike nem volt csak multkor rámszolt esti tekerésnél,aztán most eszembe jutott:)osztrák aszfaltba tapad a gumi:)egyszer voltam,csöves montikat kaptunk de még ugy is cool volt.

#3937
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Gratulálok!

Komor egy domb mi?:D
És fel se mentetek Tetõig?
Volt Szike is?

Mi csak 65kmt mentünk, de tudom már miért vannak itt szélmalmok:D Szenvedtünk a sok szélben, na meg a szar magyar utakon. Aztán átértünk Ausztriába és , mint egy álom.... Kerékpáros jelölés minden. Csak 20km-t mentünk ott de nagyon tetszett. AZtán Hegyeshalomnál vissza, ami Mo. oldalon nem egy kerékpáros barát dolog. Bezzez A...ba áhh..

#3938
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
na megjöttünk! asszony mátrafüredig huzta,meg volt elégedve evvel is,soha nem tekert még ennyit 187 kilcsivel végzett.én mátraházáig toltam 202km lett.összeségében gyötrelmes nap volt,fél 7-kor indultunk,nagyon hideg volt,a kávárol pándra átvezetö emelkedött nem lehetett látni olyan pára volt,azt hittem a mont everestre megyünk fel:)viszont nagyon szép volt.azt hittük jobb lessz de miután felszállt a pára megerösödött a szél,nagyon kivett minket.ennek ellenére odáig jol ment de hazafelé már sürün megáltunk.mátrafüred tábla után mondjuk el kezdtem kapkodni a levegöt de szike szolt:),nem kapkodod a levegöt orron be szájon ki,igy elég jol felhuztam.na pihiiiiiiiii:D

#3939
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nekem a Best eddig 36 volt, de idén csak 35 km/h...

Ma go Ausztria:D

#3940
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

cole sikerült végül is letekerned ahová szerettél volna?

Áá végül nem vittem a bicajt, túl sok volt a csomag, meg nem akartam különcködni hamár családi program volt.

Ma mentem egy nagytarcsai kört, 26,7km/h-s átlagot tudok egyelõre. :|
Azt tapasztalom, h 30km-t bír a lábam, 50km fölött van vmi bibi, nem tudom, hogy a szalag vagy a porc rakoncátlankodik, remélem nem lesz gond.

Ti milyen átlagokat mentek a híres gombai körön?