Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3881
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Pénteken elugorhatok érte? Elkérem Feritõl a számodat és egyeztetünk napközben,
kb mikor körül jó?

Elõre is köszönöm.

#3882
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
jah élek,csak mátra után kicsit leengedtünk:)hétfön tekertem de meg is fáztam ugyhogy megint egy kis szünet.ja elkérheted de csodákat ne várj,látszodni fogsz de látni nem nagyon,asszony régi lámpája jobban bejött az utra vetitve,majd megnézed mind2öt.

#3883
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szia Robi, élsz még?:D

Szeretnék tõled vmit kérni, szükségem lenne egy jó lámpára a 24h-s versenyre, elkérhetem a cat lámpádat??

#3884
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Fájt is a szívem emiatt. De elég volt az a kis tekergés is errefelé a vállamnak.

Na szóval visszatérve a dologra. Hegyikecske lettél? :D Grat hozzá.


nem sajnos nem vagyok még hegyikecske, messze jobban nyomták azok...:D
Egy ideig menni tudtam velük, de aztán csak 18-20al tudtam menni. azok meg vastagon 24-25 környékén.

#3885
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Gratula, szép volt! Gruppettosokkal mentél?


igen, Õk is ott voltak, boly legnagyobb részét ez a társaság tette ki. Kontroláltuk is az elejét ne szakadjon le aki gyengébb:D

#3886
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Fájt is a szívem emiatt. De elég volt az a kis tekergés is errefelé a vállamnak.

Na szóval visszatérve a dologra. Hegyikecske lettél? :D Grat hozzá.

#3887
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

7.ként értem fel végül 8ik lettem.
135km, 35ös átlag kb... Nagy szél miatt senki sem akart nagyon õrült tempót menni.

Gratula, szép volt! Gruppettosokkal mentél?

#3888
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na örülök, hogy azért pereg az élet:D

Megértettem Szike, hogy nem jöttél nem szabad kockáztatni. Csak nem volt lehetõségem válaszolni.

MA:

Kb 40en indultunk el fél 9kor a Békásmegyeri start helyrõl, nagyrészt végig együtt mentünk 20-25en. Ez volt az eleje. Néha voltak rövid idõ után elhaló szökések. Mindenki pihent az Esztergom - Dobogó - kõ szakaszra.
El is jött, hegyikecskék megnyomták 7.ként értem fel végül 8ik lettem.
135km, 35ös átlag kb... Nagy szél miatt senki sem akart nagyon õrült tempót menni.

#3889
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Szerintem neked megbolondult az órád. Nem volt az olyan gyors menet. Meg hát tudok én lassan is menni. Inkább te voltál az aki elõl menekülni kellett, úgy megkergettél az M0 átjáró felett is...

#3890
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Végül csak egy Nagytarcsa kört mentünk a végén megfûszerezve a hírhedt péceli emelkedõvel. (sum: 40km-es túra) Most már tudom, hogy az emelkedõk és a kátyúk után a pofaszéllel sem vagyok vmi nagy haverságban. :(

Szikében az a jó, hogy nem szereti 30 alá engedni a tempót. Emelkedõn! Egyelõre esélytelen vagyok a szélárnyékában maradni hosszútávon. Nem hangoztatja (na majd én!), de brutál erõs ez az ember! ;)

#3891
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Hamar kimelegszel, nem kell megijedni a 12 foktól, 9 felé meg lesz már 15 felett is bõven, akkor már lazán bírni kell nyári ruházatban.

#3892
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
3 napja nem tekertünk,ugyhogy böven elég lenne:)nem igérem de ha ugy kelünk és aránylag jo az idö akkor 9re ott vunk. szél 7-12 fok grrrr:)

#3893
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
9h-kor indulnánk Maglódról ezt a valkói kört teljesítenénk amit linkeltem. Ti jobb erõben vagytok mint én, a Monor oda-vissza még belefér nektek? (csak h végig együtt nyomjuk a kört)

#3894
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Jó hogy benéztél. Holnap 9-kor tali a 31-es Gyömrõ elágazásnál Maglódon. (Ha mégis a Sparnál várnál, megértjük, de az csak 100 m :D)

Táv 76km, tempó ha lehet 30 alatt nem. Megállni nem szeretnénk, lehetõség szerint lovon táplálkozunk. Szóval lehetõség szerint hozzál amit szeretsz közben fogyasztani. (Cigit nem :D) Persze azért ez nem szentírás.

Szeretettel várunk, és hozzál mindenkit akit csak tudsz.
9-kor amúgy nem lesz már annyira hideg, egész nap sem lesz jobb idõ.

#3895
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
bocsi pár napja játszok megint és nem nagyon néztem be:)hát mikor mennétek holnap?mekkora táv?70-80kilcsi?

msn tudom mi az de ennyi:)

inkább délután lenne jo nem?reggel még nagyon hüvit mond de töllem lehet reggel is.

23.00-kor még felnézek

#3896
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

Robi, Cole és a többiek, nem akartok MSN elérhetõséget csinálni véletlen?

Van: cole |kukac| freemail |pont| hu

#3897
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Én egy ilyen rájában gondolkodom:
http://www.gmap-pedo...com/?r=3162279


Igen, ezt hívják Valkó körnek, valamint verseny útvonala is ez volt aug. 20.-án. Jó választás. Mikor?

Robi, Cole és a többiek, nem akartok MSN elérhetõséget csinálni véletlen?

#3898
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Én egy ilyen rájában gondolkodom:
http://www.gmap-pedo...com/?r=3162279

#3899
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Holnap kapható vagyok egy tekerésre. Sajnos a felépülésem lassan megy, így nem vágyom sem túl kemény sem túl nagy távra. Robi gyertek ti is, laza bevárós tekerés lesz. Még azt is garantálom hogy most te leszel a legerõsebb a csapatban... no?

#3900
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Robi!
Holnap nem tekertek esetleg errefele?