Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3961
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nagyon ajánlgatod azt a péceli emelkedöt,biztos kellemes lehet:D ma rákukantok...

#3962
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Pénteken is megnézhetjük azt a péceli emelkedõt. Kis körökre azért lehet kapható vagyok.

#3963
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
PÉNTEK PÉNTEK PÉNTEK:D

Meg kell nézned egyszer azt a Péceli emelkedõt is... ÉLMÉNY!

#3964
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
kihagytuk.tegnap kiadtam magambol sokat,hogy ne lasitsalak,a combom még mindig merev meg a szelet sem kivántam.jo volt egy kis pihi de holnap toljuk már.multhéten végig jo idöt mondott erre a vasárnapra most meg sok esöt josol már,nem tudom mi lesz igy a mátrával.

#3965
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Sajnos Én ezzel nem tudok sok mindent csinálni.
lehet, hogy tényleg nem kellett volna.

Milyen doppingszerre gondolsz? Én túrós és lekváros palacsintát toltam közvetlenül a terhelés elõtt:D

Meglett a 100km mire hazaértem, kemény menetel volt. Az a kis domb egy külön élmény Pécelen. Amennyiben nem akaródzik senki jönni Pénteken, lehet Én se megyek most. És akkor felmegyek arra domb tetõre meglesni a tûzijátékot. Hazafele még Gomba felé kerültem. Szép kör ez is. Sok emelkedõ van benne és fõleg így, hogy odafele 30kmig folyamatos szembe szél, mintha hegyet másztam volna végig.

Robi? Nektek, hogy alakult a mai ?

#3966
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Nem emlékszem pontosan, talán 5% körül van jelentõs hányada.
De google earth és ki lehet számolni.

Holnap megyek doppingszerekért... Sasi túl combos. :D

Megj.: Sasi, párom itthon iszonyatosan lecseszett hogy rá mertem ülni a bringára.

#3967
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ok, akkor ma meglógunk:D

De azért menjetek neki Ti is. Igen Én is örülök, hogy szembe kapom a szelet végig.
Szike, ha még benéznél f5kor Maglódon! Legalábbis megpróbálok eljutni odáig:D

#3968
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
"cole ez most lájtos lesz,lassan fogunk menni emelkedön"16% os emelkedön persze,hogy lájtossan mész:D

sasi ne várj rám,most éledezek és még mindig fájnak a lábaim. a széladat meg ugyanaz mint mikor multkor mentünk arra grrrrr...

én a péceli belsö emelkedöre gondoltam az 16% állitolag.a tarcsai milyen hosszu és hány %-os pécel felöl?asszonynak pöttyös polo kell,ugyhogy csak felfelé megyünk:)

#3969
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ahh, :D nem érted Én csak arra az emelkedõre gondoltam laposgumi effektus gyanánt ami Pécel központjától végig emelkedik kifele. Egészen a 31-esig..

#3970
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Lesznek ilyen élmények, Pécelrõl kifele Maglódig is. Kis Kupának is ott van a célvonala... verseny szimuláció:D Majd meglátom még, de inkább elmegyek Monorról Gomba felé..

K80 lesz most. De valóban, az útvonal nagyon hasonlít a hétvégire. Csak a Gödöllõ Isaszeg szakasz annyira gáz....
Pécelrõl Maglódig? Mirõl is beszélsz? Az neked ott rossz minõség? Ne viccelj már... egyszer tényleg beviszlek a városba hogy megtapasztald mit jelent ez a fogalom.

#3971
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Puding. Nehogy már az 560 küllõs kerekeidet féltsed hogy szétmegy azon a pár kis kátyún. Majd lassítunk. Nomeg bringázni nem csak tükörsima aszfaltúton kell megtanulni...
Aztán meg a városban le lehet rövidíteni a szakaszt, de azért a Pesti úton nem rossz dolog felmenni. Olyan lapos kerekes feeling. Továbbá Maglódon is van laposgumis rész. Pont a lényeget akarod kihagyni.


Lesznek ilyen élmények, Pécelrõl kifele Maglódig is. Kis Kupának is ott van a célvonala... verseny szimuláció:D Majd meglátom még, de inkább elmegyek Monorról Gomba felé..

#3972
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Jó akkor így, hogy kimarad a Nagykáta?!:D Akkor jó lesz , ha 4kor indulunk Monorról.fél5 körül ott ahol múltkor.Vasárnap. Nagytarcsai emelkedõt szerintem nem csinálom végig, csak tetõig felmegyek utána vissza, szar a másik oldala nagyon. Meg a városban sincs kedvem kommandózni, Én ott visszafordulok.


Puding. Nehogy már az 560 küllõs kerekeidet féltsed hogy szétmegy azon a pár kis kátyún. Majd lassítunk. Nomeg bringázni nem csak tükörsima aszfaltúton kell megtanulni...
Aztán meg a városban le lehet rövidíteni a szakaszt, de azért a Pesti úton nem rossz dolog felmenni. Olyan lapos kerekes feeling. Továbbá Maglódon is van laposgumis rész. Pont a lényeget akarod kihagyni.

#3973
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Lakitelek felöl kéne átjutnom a Tisza másik oldalára, csak hídféleség nem nagyon van arra tudomásom szerint :( és a bringaút se ért el még odáig.

Szerintem Tiszakécskérõl van komp a másik oldalra. Bár Én átmennék a hídon a 44esen.
van itt a Lokálpatrióták részen belül egy olyan testvérfórum, hogy Kecskemétiek, az közel van.. Nyugodtan kérdezd meg mi a gyakorlat...

#3974
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Jó akkor így, hogy kimarad a Nagykáta?!:D Akkor jó lesz , ha 4kor indulunk Monorról.fél5 körül ott ahol múltkor.Vasárnap. Nagytarcsai emelkedõt szerintem nem csinálom végig, csak tetõig felmegyek utána vissza, szar a másik oldala nagyon. Meg a városban sincs kedvem kommandózni, Én ott visszafordulok.

#3975
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Nem tudom milyen emelkedõrõl van szó konkrétan. De menjünk.
Robi tudunk találkozni fél4kor? Ha igen akkor onnét számítva 35perc és Maglódon vagyunk. Hol csatlakozol?
És nem inkább Nagytarcsát akartál írni?:D


Baxxxa+, úgyis tudod mire gondoltam :D
Jó az az emelkedõ, szeretni fogod. Még Robiék sem látták szerintem, ezért olyan bátrak. :D
Na jó, én akkor szerintem ott csatlakozom valahol ahol múltkor. Csak írjátok meg mikor érkeztek és igyekszem odavánszorogni valahogyan.

Cole, ez most lájtos lesz, lassan fogunk menni emelkedõn.

#3976
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

A 44-es elsõrendû út, ráadásul valahol osztottpályás ahol tuti nem lehet tekerni.
http://hu.wikipedia...._(Magyarország) Én már csak életvédelmi szempontból is kerülném.:)
De van ahol megy vele párhuzamosan bringaút: http://bringautak.hu/

Lakitelek felöl kéne átjutnom a Tisza másik oldalára, csak hídféleség nem nagyon van arra tudomásom szerint :( és a bringaút se ért el még odáig.

#3977
cole81

cole81

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

Cole? Te mikor indulnál?

Most nem tudom megmondani, sok a melóm még mára. Ma tényleg csak kis lájtosat megyek, ha valóban hazaérek idõben. (Maglód otthon - Ecser - Kucorgó - Maglód Auchan elkerülõ - Ecser - Kucorgó - Maglód otthon kör)

#3978
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nem tudom milyen emelkedõrõl van szó konkrétan. De menjünk.
Robi tudunk találkozni fél4kor? Ha igen akkor onnét számítva 35perc és Maglódon vagyunk. Hol csatlakozol?
És nem inkább Nagytarcsát akartál írni?:D

#3979
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Sasi, mi is mehetnénk arra a péceli emelkedõre, az kellemes, utána nagykáta. Most nem nagyon van kedvem nagy karikára. És az idõjárást sem tudom mi lesz még addig.

Vázban próbáljatok elõtte mindenképpen. Nem lesz egyszerû találni. De van egy hirdetés amiben van egy kellemes kis váz.

http://piacter.bikem...t=244550&cat=59
Kérdezz azért rá, mekkora kerék megy bele, nehogy meglepetés legyen a vége. Na és persze alkudj rá hogy rakjon össze valamit neked belõle.

#3980
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Én hanyagolnám abból az irányból tarcsát. Gondoljátok meg Ti is, nagyon ramaty az út lefele.