Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3841
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ahogyan elnézem a meteorológiai elõrejelzést, mi is "be fogunk fürödni" vasárnap. Lehet, hogy le kell fújnom a bulit. Ez esetben nem sokról maradtok le... :cry:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3842
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Sziasztok ébresztõ!!!!!

Ne menjetek már el téli álmot aluszni. Ez Szike kivételével mindenkinek...Mármint róla tudom, hogy nem fog.

Elõzõ hétvégén egy jó kis hangulatos Balaton kerülést sikerült összehozni a Gruppetto-s társasággal. Szép volt. Ezzel 2009es terveim végére is értem. Sajnos egy bükk kirándulást már nincs nagy esély megszervezni.

Viszont nézzünk ennek a jó oldalát, kezdhetjük a '10es alapozást, hogy erõsek legyünk, mint atom.
Holnap egy monori ismerõssel Zsolt tekerünk Tszentmárton felé. Rendõrség 15:00 akinek megvan mindkét lába még az jöjjön!

#3843
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Igen, kicsit kínozza nekem is.

Ma mentünk egy 70est Ferivel, volt, hogy 42el mentünk folyamatosan , síkon. Király volt.
Aztán egyszer kijött elénk egy barom autós, szerencsére csak 32el mentünk Feri volt elõl. Megijedt és fékezett én meg seggbe vágtam kicsit, illetve el is estem. Elküldtem alaposan a picsába az autóst.

#3844
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
kemény 28km-t toltam ma:D de azért jol esett,csipöm meg derekam cseszekszik miota elkezdtem futni,lehet hanyogolnom kell,pedig már kezdett bejönni.

#3845
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Igen, és valószínû mostanában nincs is nagy szükségük rá:D.

#3846
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Szia!

Köszi az invitálást!
Sajnos autóval nem nagyon rendelkezünk így Kékesbe is innét tekerünk fel:D
Eger kicsit más távlat.
Amennyiben nyílik lehetõség csatlakozni jelentkezünk!

hátszelet!


Valahonnan kössetek már el egy dinnyeszállítót, vagy valami! Este úgyis visszaviszitek! :P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3847
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szia!

Köszi az invitálást!
Sajnos autóval nem nagyon rendelkezünk így Kékesbe is innét tekerünk fel:D
Eger kicsit más távlat.
Amennyiben nyílik lehetõség csatlakozni jelentkezünk!

hátszelet!

#3848
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Sasi és többiek!

Várhatóan október 11-én vasárnap felnézünk a Bükkbe egy amolyan csapatépítõ tekerésre. Autóval kéne menni odáig, ott egy 100 kilóméteres tervezett karikát teljesítenénk és utána hazaautóznánk.
Ez nem verseny! Tényleg jó kis beszélgetõs egész napos programra tervezzük. Legtöbben országútival megyünk, de montisok, krosszgépesek is szoktak csatlakozni hozzánk.
Az útvonal: Eger-Felsõtárkány-Répáshuta-Lillafüred-Jávorkút-Szilvásvárad-Eger.
Nagyon szép útvonal és van benne szint is rendesen. Általában emelkedõ tetején megvárjuk azokat akik más ritmusban tekernek, Lillafüreden kaja, forralt bor, Szilvásváradon dettó.

Gondolkozzatok rajta, mi örülnénk, ha minél többen lennénk!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3849
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Jól van Robi:D

#3850
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
gomba tábláért nem mentünk:)kikerülhettél volna a másik oldalrol is,nem hirtelen huztam be hanem szép lassan fokozatossan.persze szar érzés vesziteni tudom én:D eddig 2-0 javamra a káva tábla,biztos nyersz egyszer te is,majd hagyom:)

#3851
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na tessék!!!
áhhh:D

Kérdeztem elõre, lesz hajrá?? nem nem.. beáll mögém sunyin,
utolsó 30men megnyomja, megyek megyek, húzódik , lezárja.:D Montival kikerültelek volna.
Különben meg a Gomba vége táblát ÉN nyertem meg:D

#3852
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
lassan megtanulsz sprintelni is:)

#3853
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
lemértem már bringával.:D

#3854
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
van lépésszámlálod?vagy,hogy állapitod meg futásnál a távot?

#3855
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Múltkor kicsit csúsztam a munkával és nem tudtam elmenni tekerni, besötétedett meg esett is kicsit, elõtte meg egész nap! Elmentem futni
háát kemény volt, 8km-t se futottam, de keményen megéreztem.

#3856
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

xD ez a duma verhetetlen:)hát ha lejössz erre,akkor töllem mehetünk kedd,csütörtök vagy szombat-vasárnap 1-et.persze idöjárás függvénye.de miért nem mentél ma sasiékkal?


Dolgozom pl? De most nem, megyek le Szegedre, 1 hét. Meg igyekszem meglátogatni a helyi erõket.
Megkaptam az SMS-t, de még egy kép sem volt :(
Amúgy megyek én, csak amikor megyek, akkor szerintem ti még nem tekertek, amikor meg jövök, akkor már nem tekertek. DE amúgy a vállam még nincs rendben. Még mindig baj van vele. Nem merem megküldeni 100km felett. Rövidebb távokon még csak-csak... Lehet el kéne adni inkább a lovakat azt inkább csak futni.

#3857
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
gratz

#3858
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Megkaptad az sms-t Szike? Vagy nem az a Te számod....??

Megjártuk Kékest, szinte már rutinból, odafele 30-32vel zötyögtünk, vissza 34 alatt nem nagyon tekertünk.
9óra össz idõ, és 7,5óra tekeréssel letoltuk. Zárva volt a Nagykátai sörözõ?!:(

#3859
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
xD ez a duma verhetetlen:)hát ha lejössz erre,akkor töllem mehetünk kedd,csütörtök vagy szombat-vasárnap 1-et.persze idöjárás függvénye.de miért nem mentél ma sasiékkal?

#3860
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

bujkálunk:)


Bujkáljatok Sasi elõl, én normális vagyok, azok a hangok is folyton azt suttogják!!!