Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3821
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
pedig már én is azt hittem sasi megtanult sprintelni:)

#3822
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Igen, megkérdeztem a kollégát, hogy felrántsam-e a Sasi kollégára, mire azt mondta, hogy ahogy gondolom, de õ saját zsíron menne most. Aztán akkor megegyeztünk hogy szép kényelmesen megyünk mögötted... csak mielõtt bátor lennél, elmondom hogy mi nem siettünk, ezért tudtál menni. :D


jólvanmáá, el kell rontani az örömöt?:D

#3823
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Nincs is rossz idõ,,
tegnap elõtt mentünk 120km-t , nagyon jó volt! Végén Gombán meglószoltam, Monorig hazaért a szökés:D


Igen, megkérdeztem a kollégát, hogy felrántsam-e a Sasi kollégára, mire azt mondta, hogy ahogy gondolom, de õ saját zsíron menne most. Aztán akkor megegyeztünk hogy szép kényelmesen megyünk mögötted... csak mielõtt bátor lennél, elmondom hogy mi nem siettünk, ezért tudtál menni. :D

#3824
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nincs is rossz idõ,,
tegnap elõtt mentünk 120km-t , nagyon jó volt! Végén Gombán meglószoltam, Monorig hazaért a szökés:D

#3825
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
a kukát feszegették és dörmögtek de egyikük emberi hangot adott ki,mondta miért nem nyilik ez a rákos .... ajto.lehet valami mutáns medvék voltak:)

#3826
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

tagnap láttam 2 jegesmedvét,nem jo elöjel én inkább kihagyom:)


Ugye mondtam, hogy léteznek?! Én hessegettem el õket Örkényrõl felétek! Mondjuk sárgák voltak, nem fehérek. Biztos a hidegben oldalbahugyozták egymást. Elõször azt hittem Mavic-os medvék.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3827
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
tagnap láttam 2 jegesmedvét,nem jo elöjel én inkább kihagyom:)

#3828
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szóval Vasárnap? Szike , valaki más?

#3829
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Na úgy néz ki, hogy jön 1-2 Gruppettos arc is. 10hkor találkozunk Pécelen a körfogalomnál.

#3830
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Persze, meg félek a megcsúszástól is.

Sárvédõ??? Ne gyere mögöttem:D

Áhh most csak szépen lassan .... 28-35közt tekertem.

#3831
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

Ma megkezdtem az alapozást:D
Igazán barátságtalan idõ volt.

Szike vasárnap egy kis tekerés? Maglód - Isaszeg - Dány - Tóalmás - Tápivalamik - Gomba - Monor....??
nem rohanva, fõleg, ha ilyen szél lesz...


Nem gond, de még nem tudom hogy vasárnap szabad-e. Esõ sem gond,de csak ha raksz valami rendes sárvédõt, mert nem akarok tõled elázni. :D

Azonban alapozni ilyenkor még felesleges bringán. Menjél konditerembe inkább. Bringán most csak felfelé érdemes menni. Hidd el. Napok óta rovom a köreimet ebben a szélben, de életveszély, és most nem túlzok. Az autósok még nem szoktak a hideghez és úgy csúszkálnak hogy néha a frászt hozzák rám. Nem beszélve a szélrõl ami 40-es tempónál volt már hogy majdnem fél méterrel odébb rakott. Szóval csak módjával...

#3832
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ma megkezdtem az alapozást:D
Igazán barátságtalan idõ volt.

Szike vasárnap egy kis tekerés? Maglód - Isaszeg - Dány - Tóalmás - Tápivalamik - Gomba - Monor....??
nem rohanva, fõleg, ha ilyen szél lesz...

#3833
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Jó lenne olyat is látni, de ma csak 30-40 vadkacsa volt. Néha mókus van terítéken és persze a többi hétköznapi jelenség. Jegesmedvének vagy bármilyen változatosságnak kifejezetten örülnék.


Mint amikor én találkoztam azzal a bazinagy szarvassal a Mátrában. egy darabig párhuzamosan futott velem a domboldalban, majd átvágott elõttem. Muszáj volt fékezni... Okos enged... De legalább lát az ember ilyet is. Szarul jött volna ki, ha elütöm. Amíg hazatoltam volna a vázon a bográcsig...
Vagy õ visz haza az agancsán...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3834
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

A bringások eltûnnek, de cserébe a jegesmedvék lepofoznak a nyeregbõl... ;)


Jó lenne olyat is látni, de ma csak 30-40 vadkacsa volt. Néha mókus van terítéken és persze a többi hétköznapi jelenség. Jegesmedvének vagy bármilyen változatosságnak kifejezetten örülnék.

#3835
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Meg kell tanulni öltözködni... idén rengeteg alkalom lesz még tekerésre. Télen meg azért nem száguldozunk hegyrõl le vagy hídon, mert az elsõk között van amin meglepetés érhet, ugyanis nagy a jegesedés veszélye. Szóval jövõ héten esik, hûvös lesz és remek alkalom lesz bringázni közben.
Ja ér pesze végre eltûnnek a bringások az utakról, akik ön és közveszélyesek.


A bringások eltûnnek, de cserébe a jegesmedvék lepofoznak a nyeregbõl... ;)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3836
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Meg kell tanulni öltözködni... idén rengeteg alkalom lesz még tekerésre. Télen meg azért nem száguldozunk hegyrõl le vagy hídon, mert az elsõk között van amin meglepetés érhet, ugyanis nagy a jegesedés veszélye. Szóval jövõ héten esik, hûvös lesz és remek alkalom lesz bringázni közben.
Ja ér pesze végre eltûnnek a bringások az utakról, akik ön és közveszélyesek.

#3837
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Az biztos, hogy különleges érzés egyáltalán ránézni is azokra a bringákra. Remélem egyszer majd 40es tempónál tudok lenézni és meglátni egy ilyen feliratot a bringán:D Addig marad az Author, ugyanilyen tempónál:D

Ma viszont idén talán utoljára gyönyörû idõ volt, 80km-t tekertünk. Szívem megszakad, hogy jhéten már hózápor is lehet:(

#3838
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Nem jó ez így Robi!! Valamit kezdj a derekaddal, mert jövõre meglesz a Wilier aztán tekerni sem tudod:D

Josshuatt! Szerintem se jó móka esõs hûvös idõben a Bükk. 1 éve voltam egy gyilkos TeljesítményTúrán, 10fok meg esõ végig. Nagyon hideg volt lefelé , majdnem baleset is lett belõle, hogy a hideg miatt nem tudtam húzni a féket, mert elgémberedett a kezem.


Ne is mondd! Volt, hogy 4fok volt Egerben, fent a fennsíkon jegesek voltak a pocsolyák. Melegen öltöztem, de felfelé mindenem átázott. Lefelé nem álltam messze attól, hogy olyan dolgokat is beismerjek, amiket el sem követtem! Alig bírtam húzni a féket. Ha mindez esõvel párosulna, meghalnék.

Ki kell jelölni egy esõnapot.

U.I.: A Wilier az egy istenkirályság! Nagyon szépek, van stílusuk. Mellesleg meg jók is. Nálunk az egyik srác vett ezekbõl a "leértékelt gépekbõl egyet, úgy 200-ért, grátiszba hátsó karbon háromszöget is kapott! Jó, a szett 9-es Mirage volt, de az is nagyon szépen dolgozik.
Egy másik is dolgozott a Kecskeméti Elsõ Sorban, az egy Izoard volt Campa Centaurral. Gyönyörû volt, sajnos nem élt sokáig. De nem önszántából: autós karambolban tört szét a váz...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3839
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nem jó ez így Robi!! Valamit kezdj a derekaddal, mert jövõre meglesz a Wilier aztán tekerni sem tudod:D

Josshuatt! Szerintem se jó móka esõs hûvös idõben a Bükk. 1 éve voltam egy gyilkos TeljesítményTúrán, 10fok meg esõ végig. Nagyon hideg volt lefelé , majdnem baleset is lett belõle, hogy a hideg miatt nem tudtam húzni a féket, mert elgémberedett a kezem.

#3840
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
lassan már azt se tudom mi az a kerékpár,olyan rég ültem rajta:)mentem volna ezt a távot még csak csak kiszenvedtem volna de a derekam még mindig tré a futástol,menni alig birok de nektek jo tekerést