Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#3441
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
már azt hittem borultál valahol,asszonynak épp mondtam ha estig nem irsz felhivom ferit.

monor-pécel-dány-zsámbok-szmkáta-tápiok-irsa-nyháza-monor volt az etap,370 lett a héten,egyenessen faca:)sok volt ez még nekem tulválaltam a 70-100 kiliket kéne eröltetnem.

volt szintkülönbségetek de legközelebb na hagyd,hogy bealázzanak mert leváltunk a monor-pilis-albertirsa tengely elnöki posztjárol:)

#3442
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Tegnapi emlék:

2010.04.24 Gerecse-Pilis/P1150441


Jellemez mindent.. nagyon elfáradtam az utolsó hegyre. Tapasztaltabb Gyuri sporttárs az erejét jobban beosztva szépen le is alázott.
Nagyon szép helyeken jártunk , szerintem nem volt egyetlen olyan km-se mikor teljesen síkon mentünk volna.. Vagy emelkedtünk, vagy süllyedtünk. Néhol 10 % os kis puklik lassítottak minket, ezek természetesen kínáltak mindenféle kis sprinteket, amiket mi persze képtelenek voltunk kihagyni.

3 nap alatt 300 km. Alakul ez a Velence 10. :)

Kemények vagytok Ti is. Merre jártatok??

#3443
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
na megjöttem,133kili lett a vége:)na jo azért a felétöl nem voltam vidám,60kilinél éreztem,hogy kezdek elfogyni,gyorsba megtámadtam egy boltot kis csoki,cola,2cigi:) és helyrerázodtam.105 kilinél bementem zsoltikáékhoz toltam 3 palacsintát,ugy éreztem simán menni fog a vége.aztán nyházánál kész lettem,na mondom akkor jöjjön Rejtö Jenö:menni vagy meghalni.ennyi kányut még életemben nem találtam,szerintem belementem mindbe,ettöl csak djibouti volt keményebb ahol 45fok melegbe homokot rostáltatott az örmester:)a fürdökádban felmerült bennem,hogy kell ez nekem?jaaaa kellll:)

#3444
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ja sikerált,jo tekerést nektek is.ugy néz ki én is megyek ma zsoltikával egy 100-as karikára

#3445
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nem tudom, elég furcsának tûnik az a 29..
Na meg nem is értek hozzá, Én csak tekerni tudom :)

Nagyon király volt ma feljönni, táskával 60valahány kmen jöttem 33as átlagot, Forever hátszél :)

Jó tekerést holnapra!

Azért csak sikerült már feltenni azt a gumit??

#3446
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ennél a sram forcenál mindenhol 53/29-et irnak,ez valos vagy mindenhol elirás?

bakker nem tehetek rolla,hogy minden ilyesmihez béna vagyok:)

le kelett volna rajzolnod részletessen:)

#3447
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Tudtam, hogy részletesebben le kell írnom :)

#3448
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
az istennek se tudom felfujni ezt a rohadt vödröt:) 3/4 ora alatt meg is volnék,már csak vissza kell tennem.hogy én mekkora pro vagyok:)
amugy egy fém tüske volt a tettes,várok még kicsit hátha leenged ujra:)

#3449
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Rutintalan :)
Felütéses esetén szükséged van egy gödörre is... Küllõ - anya csavar lyukasztja ki a belsõt. Azaz a belsõ , belsõ felületén van a lyuk. Nem mindig érdemes ragasztani. Fogsz egy kád vizet, ha még nem engedted le.. :) vagy egy vödört és felfújva forgatod benne a belsõt, ahol jönnek a bubik ott a bibi.

#3450
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
pótbelsö volt csak pumpa nem,meg nállam egy délután egy defekt csere:)menni alig lehet ebben a cipöben,nemhogy futni...

szike a humor távol áll töllük:)

most felpumpáltam de leenged, felütéses defekt az milyen,ott mi a teendö?:)

#3451
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szerintem nem tudták értelmezni a felvetésed, mint ahogy most Én sem.. :)

Jó rokonozást akkor :)

ROBI, süt a nap.. Gyere tekerni :) Mi az , hogy érted mentek? Hol a pótbelsõ? nem megmutattam már, hogy ilyenkor simán le lehet futni a hátralévõ 20km-t? :)

#3452
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Piszok hideg igaz. Sajnos nem játszik most több mint egy hét tekerés szempontjából. Csak Szegeden és környékén. Rokonok.

Apropó, múltkor vicceltem Gruppi fórumban sebisanyi felvetésére, hogy ha le kell mindig szakadni és soha nem vezetni, akkor jelentkeznék közéjük. nem méltattak válaszra, talán félnek tõlem?

#3453
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
nem megyek,már voltam.öltözz fel piszok hideg van,60-ra mentem de gombán defektet kaptam vagy csak leeresztett......asszony jött értem:)mindegy 51kili lett igy is, kemény 23-as átlagal:(na repülök a forro vizbe:)

#3454
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

ó

Szike holnap? Szlovák túra? 1/2 9 kor találkozunk mekinél, békáson. Esztergomig Kétt-Bükkfán - onnét kezdõdik a gruppetto-s túra laza sík 130km Szlovákiában. Aztán vissza említett útvonalon.???


Konkrét túraterv tárgytalan. Fõ Kalauz visszamondta... Helyette Gerecse - Pilis 140km. ??

#3455
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nyilván, ezek a tesztek nem reálisak... Ráülsz mész vele, és akkor kiderül. 3an szerintem 3 különbözõ véleményt mondanánk ugyanarról a géprõl.
Ma 4-5 közt indulok fel. Szólja, ha csatlakoznál. Nem lesz gyilok tempó, táska is lesz rajtam :)

Szike holnap? Szlovák túra? 1/2 9 kor találkozunk mekinél, békáson. Esztergomig Kétt-Bükkfán - onnét kezdõdik a gruppetto-s túra laza sík 130km Szlovákiában. Aztán vissza említett útvonalon.???

#3456
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
a legutolso tourban 60 kerékpárt teszteltek...voltak számomra ismeretlen és nálunk kevésbé ismert márkák is.én azt furcsálottam,hogy 1ik kerékpár nagyon jo a tour szerint de roadbike szerint már nemannyira,gondolom itt is van azért lobbi szépen:)és a német ujságiro keze vagy tesztelö keze azért csak jobban hajlik a német ajku márkák felé.jomultkor a merida csucsvázát az 5ik legjobbnak hozták ki

#3457
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás
Én ezt azért igencsak kétkedve fogadnám. A teszteket általában azokon a bringákon végzik, amelyeken van értelme. Ez alatt azt értem, hogy megannyi kerékpárt nem tesztelnek, amely nem akkora márka, nem annyira drága ... stb.

#3458
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
tuléltem? az nem kifejezés,isten-király voltam 27,5-ös átlagot toltam egyedül,mondjuk jol kaptam a szeleket....

holnap délelöttre terveztem valamit de ha nem lessz kedvem becsatlakozon erre az ocsa mokára

907 evo váz azért odarak,egyre jobb helyezéseket kapnak a meridák a németeknél,bár a tour meg a roadbike elég más értékeket hoz ki ugyanarra a gépre

#3459
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Meg lett oldva a dolog. Garanciába még belefért , így kap egy 907es EVO vázat...

Holnap jövök fel pestre bringával, du 3-4 közt ócsa felé. Túl élted a szelet?

#3460
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
valko-dány karika az több mint 100kili nem?

yardon meg kellet volna mondanod,hogy a sanyi ölte meg nem én......ja nem ezért hivattak:D

nah indulok egy gomba körre megszeliditem a szelet:)

aprohirdetöben néztem valaki carbont javit,lehet rá kéne kukantani az illetékesnek de valahol kereszturon is foglalkoznak vele azthiszem