Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Please log in to reply
4671 replies to this topic

#3141
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
az a baj ha nem vagy elöttem nem nagyon tudok menni 30-32 környékén:)legalábbis sokáig nem....
tegnap szomoru voltam az idökép láttan de ma olvasom,hogy hibás volt a kiirás.5-6tol már nem jelezz essöket yessss

#3142
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Szerintem egyáltalán nem kellene már felpörgetõ köröket menned, inkább alacsony pulzuson folyamatosan haladni.. 30-32 környékén.

#3143
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
kemény volt ez igy is 200 felett már respekt föleg ha hozzáteszed a körülményeket.tolhatunk egyszer 300-at söt 500-at az még több:D
jo lenne ha nem esne ma,kéne tolnom egy gomba kört meg a héten kéne egy olyan felpörgetö ocsa kör nekem szerda magasságában a hollokö elött....

#3144
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ha igazán kemény lettem volna még rárakok egy 30km -t.. de nem akart menni már a lábam.

#3145
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
durva lehetett a höskort idézi a beszámolo amikor a férfiak még férfiak voltak:)
jövöhéten elmegyek én is holloköre,nem is gondoltam,hogy ilyen durva emelkedök vannak arra.mindegy igy már nem fog váratlanul érni....
respekt mindenkinek aki részt vett rajta:)

#3146
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Na hazaértem... Jóóóóó volt.

Reggel terv szerint 7körül startoltam, szépen kényelmesen is 31 es átlag lett Gödöllöig :), aztán megvártam többieket, végül is 8an jöttünk össze. Szép idõ volt, meg is voltam lepõdve, azért az esõkabát be volt készítve. Neki láttunk, egészen jó tempóval vágtáztunk Hollókõ irányába, volt egy meglepõ emelkedõ. 2 km 10 % on.. Kicsit mátraháza kékes feelingje volt. Én meg ész nélkül ismeretlenül ugrottam neki. Meg is lett késõbb az átka, rengeteg hasznos pulzust elvett a késõbbiekben. Oda is értünk Hollókõre, szép szép.. Egy kis cola ivás, nézelõdés, majd irány Balassagyarmat , itt már csak 6an folytattuk az utat. 2 en visszafordultak Bp felé, rövidebb úton. Balassagyarmatra már kicsit erõsebb tempóban értünk be, nem mentünk sokat 40 alatt.
Kerestünk egy etetõt, el idõztünk , megnéztük a F1 rajtot, kis kaja.. És start. Itt kezdõdtek a gondok, leszakadt az ég.. Esõkabát fel, aztán hajrá.
Na igen, ilyen esõben még nem kerékpároztam, aztán még kicsi jobban rájött. Majd kb 20 km után megjött a jég. KopKop, örültem a sisaknak. Majd egy emelkedõn mentünk fel , mikor minden ellenünk fogott, viharos szél, esõ.. És olyan jég, hogy nem tudtam a kormány fogni.... Szétvert!, Többiek is hasonlóan voltak, be is ugrottunk egy bokorba.. Ahol konkrétan lábszár középig ért a jég és a víz. Az meg csak esett.... 5 percet tölthettünk itt legugolva, arcot karba temetve, másik kézzel tartottam a kulacsot a szellõzõ nyílásokhoz, hogy ne verjen a jég.Mikor befejezte a jég.. neki vágtunk a folytatásnak, konkrétan az úton annyi jég volt, mintha havazott volna.. Jó ideig csak tolni tudtuk..
Majd mikor végre eltûnt a jég, folytattuk az utat, persze még mindig esõben, csak kicsit enyhült.. Majd be is fejezte. Egy ideig..
Gödöllötöl 40km re voltunk mikor megint leszakadt az ég, de megint kegyetlenül. De ezt már röhögve bírtuk, mikor befejezte , levettem az esõkabátot, és kezdõdtek a hegyek.. Galgamácsa, Vácegres, Erõdkertes, Szada. Hát nem volt egy nagy élmény, de csak sikerült lekarikázni.. Gödöllön elköszöntem többiektõl , töltöttem egy kulacsot és neki vágtam az 50km es egyéni Idõfutamomnak :), sikerült 2 újabb elázással hazaérni,

272 km, 28,7es átlag, Ebben benne van az mikor 7-8km/hval toltuk :)

http://imgfrm.index...._0007655436.jpg

#3147
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
tegnap mikor lefeküdtem még elöjött a virtus,hogy háttt be kéne tolni ezt a holloköi cuccost.szerencsére gyözött a jozan ész,toltam egy 73-as karikát de csak egy kinszenvedés volt,csomo gödröt is megtaláltam viszont pozitiv,hogy nem esett.na mind1 jövöhéten hollokö:)

#3148
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
ismerem én már,hogy milyen az a nem lesz nagy tempo:)egyszer kétszer már megkajáltam:)
na lépek szunyálni,jo utat meg jo idöt holnapra bb

#3149
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
már van bekészítve :)

Szerintem leszünk páran, végül is nem lesz nagy tempó... :) Ha gondolod :)

8an szerintem összejövünk.

#3150
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
72kili lenne csak de nem kivánom azt a péceli részt:)
sokan mentek?
kekszet otthon ne hagyd én multkor fél oránként toltam:)

#3151
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ok, végül is, eljössz vissza = 80km.. Nem sok.. És tényleg nem fogok rohanni. Én tartom magam az idõponthoz.

#3152
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
alszok én erre még egy jo nagyot de lehet 2-öt is:)

#3153
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Jah tényleg.. :) Ez lemaradt.
Szóval 9kor találkozunk Gödöllõn. Ha van kedved elkísérhetsz :), kb negyed 8 fél 8 közt haladok át Monoron. De nagyon nem sietve.

#3154
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
hát nem ártana még 1-2 ember....aki megfertözödik annak már nincs vissza ut ez nem gyogyithato:)
nem számit,hogy nem volt sport értéke....egy kis funolás nem árt a holnapi elött:)
mikor indultok reggel?

#3155
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Igen, elmentünk egy haverral Monorig, Õ Mönörierdõn lakott, van egy acél monti bringája. Hátsó úton mentünk, odafele cseréltünk bringát.. Le se akart szállni :):), azt mondta rögtön akar egy ilyet. Csak nincs rá keret., De sikerült megfertõzni. 30 környékén mentünk is, mikor még a sajátjával jött. Aztán persze 35+ :) szóval tetszett neki.

Monoron benyomtunk egy sört. Aztán vissza. Beállt mögém, 32környékén elgurultunk. Nagyon bejött neki a szélárnyék, eddig nem is tudta, hogy van ilyen.
Nem volt sok sportértéke, de jól esett....

#3156
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
na voltál valamerre?mikor indultok holnap,hajnalhasadással?:)

#3157
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
Itt szakad az esõ!!! Szóval storno a mai nap!!!

#3158
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Leszívom magam, hogy csak az utolsó 30 percet közvetítik....

#3159
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,317 posts
oki,ha nem esik utánna indulok 1böl...

#3160
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Az lesz ám... :) akkor utána mehetnénk.