Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Monor - Pilis - Abertirsa tengely

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4671 hozzászólás a témában

#2801
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Dede megvan ... Próbáltam f9 körül hívni, de már ki volt kapcsolva... Vasárnap még együtt mentünk 230km-t komoly tempózásokkal.. semmi gond nem volt.

Ma elméletileg síkon ment volna.. Nem tudom mi történhetett.. :(

#2802
kissandras

kissandras

    vendég

  • fórumtag
  • 220 hozzászólás
na ne... eltûnnök egy-két napra és Rob összetöri magát? remélem jól vagy/van! Sasi, neked nincs meg a mobilszáma?

#2803
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Hejjhó!!! Fater helyett írok aki azt mondja most 1-2 hétig nem lesz elérhetõ!!! Ugyan is elesett ma és eléggé összetörte magát, géphez nem tud jönni!!! Én meg túl jó formában vagyok hozzátok szóval majd jelentkezik ha felépül!!!



... basszus Robi, Mi történt??? :(

#2804
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
Hejjhó!!! Fater helyett írok aki azt mondja most 1-2 hétig nem lesz elérhetõ!!! Ugyan is elesett ma és eléggé összetörte magát, géphez nem tud jönni!!! Én meg túl jó formában vagyok hozzátok szóval majd jelentkezik ha felépül!!!

#2805
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Az szép... Felszívta magát rendesen.

Benne volt egy elég jó szökésben, aztán ledefektelt.. kísérõautó nagyon messze, és már csak egy gyenge sorral tudott végig menni.. Nem jött ki neki jól.

#2806
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
én is azt hittem kicsit átmozgatom magam és jobb lessz,hát nem....ráadásul haza jövök asszony sehol,aztán beesett és mondta tolt egy 80as karikát:)
ért el valamit az ob-n?

visszakaptuk a tegnapi sok lejtözést:D

#2807
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Én is nyomtam egy Gomba kört..-.. háát lehet nem kellett volna. Minden jó élményt elfejtettem amit a kerékpározásban kedveltem... Minden út emelkedett, mindig szembe fújt a szél.. Aztán még összefutottam Marcival is :) Szerencsére csak a tegnapi Ob-t pörgette le.... Így megkímélte kicsi életem :)

#2808
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ja ferinek nem fekszik a korai kelés de legalább a mátrába jön:) ugy döntöttem holnap 100 alattit megyek, combjaim még érzem.....söt egyre jobban:)

#2809
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nekem nem fér bele... Ferit meg szerintem a korai indulás rettenti el :) De jelzem neki :)

#2810
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
oki.
na megjöttem 46 kili lett full sikon elég sokat kistányéroztam,nagyon kényelmesre vettem a figurát de még igy is örültem,hogy hazaértem:)
holnap reggel fél 8 nyháza onnan ocsa-taksony-csepel aztán vhogy pesten keresztül vissza,képviseli valaki tölletek a brutál családot?:D

#2811
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Kõszegi túrával kapcsolatosan szerintem majd, a Lokálpatrióták közt található , Szombathelyiek topikját lesd meg... kérj segítséget. Elég sokat járnak sógorokhoz..

#2812
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ááá ma elég lessz a 40 sik szép lazán de holnap mehet egy valko kör vagy egy taksonyos buli ha ráér:)
az a baj,hogy az elején már olyan tempokat diktál,hogy kidöglik az ember:)na jo utánna tudok pihenni mikor kiesik a kerék vagy defektet kap:)

#2813
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Beszélj vele majd, már feléledt... Aztán nyomd meg neki rendesen :)

#2814
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
mindegy csak nem szeretném ha papir kutya lenne bellöle:D

#2815
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Fene se tudja ezeknél.. aztmondta... Nem mindegy? :)

#2816
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
ááá az 130kb,inkább holnapra hagyom:)
akkor feri tutkora jön mátrába ugye?
héten mehetne egy valko kör is...

#2817
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Biztos, hogy van a két terv közt csekély eltérés :)

#2818
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
gondolkodom egy taksony majd végig fel csepel aztán 4es-en üllöig vissza majd gyömrö monor etapon vagy toljak egy 40es sikot?na lecsekkolom mennyi kili lenne ez.

#2819
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Nekem se voltak alvási gondjaim :)

Ma esetleg csak 5-6 óra környékén.. Munka van. Feri is fetreng még, viszont itthon lesz mától már..

#2820
robko66

robko66

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.317 hozzászólás
egész jót aludtam:) sasi mész ma valamerre?